9 krásnych vzorov šperkov na náramky

Armlet je druh šperku, ktorý ženy nosia v rukách. Tento druh šperkov nosia ženy odpradávna. Je tiež známy ako Vanki v južnej Indii. Ostatné názvy tohto druhu šperkov sú vyzbrojenie patti a bajuband. Ľudia si v Indii kupujú náramky na svadbu alebo na sviatky.

náramky

Návrhy náramkov:

Jednou z obľúbených bižutérie je náramok nad plecom. Je to oslnivé a môžete vyzerať nádherne. Je ťažké vybrať si obľúbený náramok z rôznych návrhov náramkov, ktoré sú v klenotníctve.

1. Tradičná náramok:

náramok-vzory-tradičný-náramok

Tradičné náramky stoja za to, aby ich vlastnili ženy. Ťažká ozdoba kameňa na tradičnom náramku môže zvýšiť krásu náramku. Tieto návrhy náramkov sa oplatí vyskúšať aspoň raz.

2. Nakshi Armlet:

armlet-designs-nakshi-armlet

Nakshi Armlets sú vyrobené zo samotných kultúrnych a kráľovských chrámových šperkov. Majú na sebe nádherné rytiny vyrobené zo zlata. Tieto šperky s náramkami môžu urobiť svadby žien nezabudnuteľnými. Postava bohyne lakshmi dodáva Nakshi náramkom na kráse.

3. Bohyňa Lakshmi, diamant/drahé kamene:

náramok-vzory-diamant-drahé-kamene-bohyňa-lakshmi-náramok

Náramok z diamantov a drahých kameňov je už jedinečný svojou krásou. Pridanie figúrky bohyne lakshmi a kamennej kvapky k týmto náramkom z šperkov je ako čerešnička na torte. Tieto vzory náramkov dodávajú vášmu vzhľadu svätosť pomocou rezieb bohyne lakshmi.

4. Spojka Armlet/Arm Patti:

spojka-armletarm-patti

Jednoduché spojkové náramky/paže zodpovedajúce farbe ženskej saree sú dobrou voľbou pre ženy na predsvadobné akcie. Náramky spojky sa dodávajú aj v šperkoch chrámového typu s rytinami. Vyrezávanie na spojkových náramkoch je starodávny spôsob, ako si navrhnúť náramok. Kamennými kvapkami môžete svojim šperkom spojky dodať na veľkosti, aby ladili s farbou vašej saree.

5. Náramok na závit:

náramok-vzory-závit-náramok

Tieto typy náramkov sú vybavené niťami, aby si ich ženy mohli priviazať o ruky. Jedná sa o starý trend šperkov, ktorý opäť začal existovať. Tieto náramky, ako ostatné, dodávajú vášmu vzhľadu krásu.

6. Náramok v štýle reťazca/Bajuband:

náramok-vzory-reťazec-štýl-náramok-bajuband

Tento typ náramku nahrádza náramok, pretože namiesto nití sa používa zlatá retiazka. Návrhy zlatých náramkov sú veľmi majestátne a dobre vyzerajú. Toto je jeden z najkrajších vzorov zlatých náramkov. Môžete tiež nosiť strieborné náramky, ktoré majú namiesto zlatých retiazok strieborné retiazky.

7. Návrhy Peacock Armlet:

armlet-designs-peacock-armlet-designs

Tento typ náramku má prevedenie podobné tvaru páva. Tento typ náramku je jedným z najobľúbenejších náramkov kvôli svojej jedinečnosti a kráse.

8. Pearl Armlet:

náramok-vzory-perla-náramok

Tento náramok dodáva šperkom nevesty veľkoleposť. Ak vaše šperky obsahujú perly, náramok by mal byť tiež vyrobený z mnohých perál.

9. Návrhy náramku v štýle náramku:

armlet-designs-bangle-style-armlet-designs

Tieto náramky dodajú ženskej kráse štýl. Ako vidíme na obrázku, na rôznych náramkoch v štýle náramku sú rôzne prevedenia. Prvá náramok v štýle náramku má listový dizajn, zatiaľ čo druhý náramok v štýle náramku má pávový dizajn. Náramok v štýle tretieho náramku má tiež krásny a jedinečný dizajn. Štvrtá náramka na danom obrázku má opäť listový dizajn. Tieto oslnivé a nádherné vzory náramkov musia mať všetky ženy.

Ako sa môžeme dočítať, existujú rôzne druhy prevedení náramkov, od náramkov Nakshi, náramkov bohyne lakšmi bohyne až po perlové náramky. Tieto náramky môžu ľahko ukradnúť srdce ženy, pretože pridávajú na kráse ženy. Náramky dodávajú nádheru mehndi odetým rukám nevesty. Môžete si vybrať náramok podľa svojich požiadaviek, napríklad ak žena chce v náramku niť, môže ísť o náramky s niťami. A ak žena chce, aby sa jej s náramkom spájala bohyňa, môže si vybrať diamantové drahokamy, bohyňa lakshmi náramok.

Zdroj obrázkov: M, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.