15 rôznych typov návrhov šperkov z korálikov

Šperky sú ozdobné predmety, ktoré už stáročia nosia muži aj ženy. V druhoch šperkov došlo k revolučnej zmene. V dávnych dobách ľudia vyrábali ozdoby zo škrupín a kostí. S vývojom času vznikali zlaté a strieborné šperky a nikdy neopustili pozornosť. Keďže však ceny týchto drahých kovov išli hore, boli predstavené nové druhy šperkov. Jedným z takýchto typov sú korálky šperky. Korálkové šperky majú rôzny dizajn a farbu a sú lacnou náhradou typických zlatých a strieborných šperkov.

korálkové šperky

Nová kolekcia návrhov šperkov z korálkov pre ženy v móde:

Tu sú niektoré z najlepších modelov šperkov z korálkov, ktoré zintenzívnia vašu hru so šperkami.

1. Omotajte náramok náramkom:

Omotajte dizajn náramku z korálikov

Tento náramok je možné nosiť na indické aj západné oblečenie. Dodáva ruke trendovejší a ženskejší vzhľad. Jeden z najfunkčnejších doplnkov, ovinutý náramok, je ideálnou náhradou hodiniek a náramkov a nikdy nevyjde z módy..

2. Šperky z krištáľových korálikov pre dievčatá:

Šperky z krištáľových korálikov pre dievčatá

Tento druh šperkov je stelesnením myšlienok dizajnu korálkových šperkov. Jedná sa o elegantný kus značkových korálkových šperkov, ktoré budú perfektne vyzerať na večerných šatách. Bude dobre fungovať na tradičnom aj západnom nosení.

3. Moderné vzory náhrdelníka z rokajlu:

Moderný dizajn náhrdelníka z rokajlu

Tento pekný náhrdelník je možné nosiť k jednoduchým šatám a úplne zmení ležérny vzhľad na elegantný. Pri vzoroch šperkov z perličiek sú sklenené korálky zošité a vytvárajú krásny vzor. Je to nevyhnutný kúsok pre milovníka šperkov.

4. Roztomilé prstencové náušnice Rivoli pre dievčatá:

Roztomilé dievčenské náušnice z korálok Rivoli

Najlepšie na týchto náušniciach je, že sa dajú nosiť takmer k čomukoľvek, pokiaľ je vhodná farebná kombinácia. Automaticky prinesú do uší kráľovský vzhľad a zotrú nevyhnutnosť nosenia nákrčníka. Korálky Rivoli sú špicaté vzadu, bez dierok, a preto majú obmedzené použitie. Ale vďaka značkovým korálkovým šperkom ich použili nádherným spôsobom.

5. Jednoduché šperky zo sklenených korálikov:

Jednoduché šperky zo sklenených korálikov

Jedná sa o jeden z najbežnejších typov šperkov. Je ľahký a poskytuje sofistikovaný vzhľad. Vďaka svojej jednoduchosti ju môžu pravidelne nosiť tí, ktorí milujú nosenie šperkov každý deň.

6. Šité náramky Peyote pre ženy:

Šité náramky Peyote pre ženy

Ak hľadáte pohodlný, ale trendový kus náramku, ktorý by ste mohli nosiť stále, toto je ono. Peyote steh je technika mimo tkáčskeho stavu, ktorá sa v dnešnej dobe nachádza v značkových korálkových šperkoch. Je jednoduchý a kompaktný a poskytuje triezvy vzhľad pre každodenné použitie. Jedná sa o jeden z najinovatívnejších návrhov šperkov z perličiek a určite sa vám bude páčiť.

7. Večerný iskrivý náramok:

Večerný náramok s trblietkami

Tento pekný náramok má šperky zdobené pravými uhlami a má sieťované a krištáľové korálky. Skrášľuje ruku. Dá sa spárovať s rovnakými náušnicami a nosiť na večierky a určite ukradne pozornosť.

8. Náramok z umeleckých korálkov:

Náramok z umeleckých korálkov

Toto je jeden z najjednoduchších nápadov na návrh korálkových šperkov. Môžete ho skombinovať s jednoduchým topom a džínsami. Je farebný a je ideálnym doplnkom na nosenie v lete alebo len na zvýšenie nálady. Tento druh šperku je možné vyrobiť aj doma. Deti a dospievajúci to tiež určite budú milovať!

9. Náhrdelník z perličkových perál:

Perlový náhrdelník z perličiek

Jedná sa o elegantný a elegantný kúsok okolo krku, ktorý sa najlepšie nosí k čiernym šatám/šatám. Môžete ho nosiť na oficiálnych večierkoch alebo rodinných stretnutiach. Uistí sa, že všetky oči sú na vás. Toto je nevyhnutnosť pre milovníkov šperkov, pretože definuje klasické šperky zo starej školy.

10. Šperky z korálikov Charms:

Šperky z korálkov Charms

Kúzla sú odlievané korálky, ktoré je možné použiť ako náhrdelníky, náramky, tak aj členky. Majú chladný a funky vzhľad a dajú sa nosiť takmer k čomukoľvek. Tínedžeri to milujú. Očarujúce náramky boli vždy považované za prinášajúce šťastie, ak jeho chladný vzhľad nie je dostatočným dôvodom na nosenie!

11. Náhrdelník z korálkovej slonoviny:

Náhrdelník z korálkovej slonoviny

Náhrdelníky zo slonoviny nikdy nevyjdú z módy. Tento nádherný kúsok je toho dôkazom. Má ukľudňujúci vzhľad a nikto sa ním nemôže pokaziť. Je to pekný darček pre budúcu nevestu.

12. Korálkové členky pre ženy:

Korálkové členky pre ženy

Z korálikov sa dajú vyrobiť aj členky, ktoré sú veľmi v móde. Korálkové členkové nohavice, ako sú tieto, môžete nosiť stále k šatám alebo šortkám. Dajú sa nosiť na pláže alebo na piknik. Dávajú členku jednoduchý, ale elegantný vzhľad.

13. Kus krku pre dievčatá s veľkými korálkami:

Dielko pre krk s veľkými korálkami

Takéto veľké korálkové náhrdelníky pôsobia roztomilo a štýlovo. Živé farby a textúra pletených korálikov poskytujú zdravý vzhľad, ktorý uspokojí oči. Dá sa nosiť na obyčajný top alebo na šaty.

14. Náhrdelník s hrotom s korálkami:

Choker náhrdelník s hrotmi

Áno, chokers sú opäť v móde. Sú zábavní a tínedžeri sa po nich zbláznia. Tento korálkový obojok je niečo, čo by ste chceli mať vo svojom šatníku. Kombinácia korálikov a hrotov dodáva chladnému vzhľadu a dá sa skombinovať takmer so všetkým.

15. Náhrdelník s viacerými prameňmi a retiazkou:

Náramok z retiazky a korálikov

Tento náhrdelník vyzerá nádherne a môžete ho nosiť na večierky a svadby. Vďaka nízkej hmotnosti budete mať pocit, že vôbec nenosíte šperky, a preto je veľmi pohodlný pre akcie, ktoré trvajú dlhšie..

Korálkové šperky zaberali v posledných rokoch pomerne veľkú časť trhu so šperkami, pretože sú trendové, lacné a môžu sa hodiť komukoľvek od detí po dospelých. Na výber je široká škála prevedení, ktoré sú dnes k dispozícii na väčšine miest. Šperky z perličiek, šperky zo sklenených a umeleckých korálikov a šperky z krištáľových korálikov sa stali veľmi obľúbenými. Najlepšie na tom je, že to vyzerá dobre na západnom, ako aj na indickom tradičnom oblečení. Toto je nový trend. Choďte teda do najbližšieho obchodu pre značkové korálkové šperky, aby váš šatník s doplnkami bol aktualizovaný!