12 návrhov šperkov z tradičného imitačného chrámu

Časy, keď ženy investujú svoje celoživotné úspory do zlatých šperkov, sú preč. Nákup zlata je nielen drahý, ale vzhľadom na počet zlodejov, ktorí na neho číhajú, predstavuje aj problémy s bezpečnosťou. Tiež snaha obliecť si vždy niečo nové je túžbou, ktorú má každá žena. Perfektným riešením je rozhodnúť sa pre imitáciu šperkov. Imitácie šperkov boli kedysi považované za lacné a neatraktívne. Moderné imitácie šperkov sú však vyrobené z kvalitného materiálu a originálneho pozlátenia, ktoré nielenže dlho vydrží, ale v každom ohľade pripomína zlato. Zvlášť zbierka chrámových šperkov, ktorá je vyrobená so zložitými vzormi bohov a bohýň, nám prináša božstvo. Tento článok je venovaný niektorým z najlepších šperkov z imitácie chrámu, ktoré by ste chceli vlastniť

Najnovšie návrhy šperkov z imitácie chrámu:

Pozrite sa na tieto krásne vyrobené sady imitácií chrámového šperku.

1. Náhrdelník Golden Lakshmi a chrám Ganapati:

Zlatý lakšmí a chrámový náhrdelník Ganapati

Jedná sa o jeden z najlepších návrhov šperkov z imitácie chrámu. Krátky náhrdelník je zložito navrhnutý s príveskami s motívmi Ganesh a centrálnym príveskom Lakshmi, čo z neho robí vyhlásený kúsok. Pridanie motívov manga kempu a bielych kameňov mu pridáva na kráse. Na zvýšenie vznešenosti tohto vzhľadu má náhrdelník kempové a zlaté závesy.

2. Sada náhrdelníka s chrámom Peacock Design:

Sada náhrdelníka s chrámom v tvare páva

Ak hľadáte veľkolepú chrámovú súpravu na špeciálnu príležitosť, tejto kráse sa nič nevyrovná. Náhrdelník v štýle haram má pávový prívesok s tromi radmi guľôčkových retiazok. Retiazka je medzi nimi ozdobená nádhernými príveskami s kvetinovým motívom. Táto sada obsahuje aj Jhumkas v dizajne Lakshmi na dotvorenie vzhľadu.

3. Kada s chrámom Lakshmi Ganapati v štýle Meena:

Kada v chrámovom štýle Lakshmi Ganapati s prácou Meena

Hľadáte nádherne vyzerajúcu Kadu, ktorá by ladila s vašim náhrdelníkom a náušnicami z chrámového šperku? Táto úžasná Kada s motívmi Lakshmi a Ganapati je najlepšou stávkou. Vrcholom tejto Kady je práca Meena vykonaná na oboch stranách Kady. Reťaz je dodávaná so zložito vykonanou rezanou prácou, ktorá pripomína zlaté náramky.

4. Pozlátený chrámový náhrdelník:

Pozlátená sada náhrdelníka so šperkami z chrámu

Jednou z najpredávanejších napodobenín chrámových šperkov je náhrdelník. Aby to bolo atraktívnejšie, kombinujte pozlátený dizajn s príveskom chrámového šperku s Kundanom a perlami. Tento náhrdelník je dodávaný s náušnicami, ktoré majú rovnaký dizajn ako prívesok náhrdelníka.

5. Šperky do chrámu Floral Bud Design s dlhým reťazcom:

Kvetinový Bud Design Chrámové šperky s dlhým reťazcom zasvätenia

Malé púčiky kvetov sa v južnej Indii nazývajú Mottu. Tento náhrdelník s púčikom s kvetinovým motívom v strede je ozdobený šperkom z kempového kameňa a je najbežnejším šperkom, ktorý nosil ženích v deň manželstva v južnej časti Indie..

6. Pozlátené ručne vyrábané starožitné závesné chrámové šperky:

Pozlátené ručne vyrábané starožitné závesné chrámové šperky

Tento navrhnutý pozlátený krátky náhrdelník, ktorý obmedzuje dizajnový reťazec spojený s pozlátenými korálkami a stredový pávový prívesok s dizajnom kameňa kemp obklopujúcim kvetinovú mudru. Tento typ dizajnérskeho reťazca sa najlepšie dopĺňa s kanchipuram sarees.

7. Šperky z imitácie chrámu bedrového pásu:

Šperky z imitácie chrámového pásu

Pozlátený chrámový šperk s ozdobným opaskom sa bežne nosí počas akejkoľvek slávnostnej príležitosti. Pretože ide o napodobeninu, náklady na tento šperk sú dostupné. V strede opaska je obrázok Lorda Sarasvatiho so zlatou retiazkou zavesenou na spodnej časti opaska.

8. Sada šperkov zo starodávneho imitácie chrámu s perličkovými korálkami:

Sada šperkov zo starodávnej imitácie chrámových perál

Vďaka tejto jedinečnej súprave šperkov z imitácie chrámu vyrobenej z perál a bodkovaných zlatých korálikov vyzerá atraktívne v kombinácii s etnickým sárí. V strede retiazky je vyobrazený lord Lakshmi s perlovými kvapkami visiacimi na prívesku.

9. Náhrdelník s dvojradovým zlatom pozláteným korálkovým chrámom:

Dvojradový pozlátený náhrdelník s ozdobou z pozláteného korálika

Dva rady pozláteného retiazky sú vyrobené z pozlátených korálikov so stredovým chrámovým príveskom. Veľkosť prívesku je v porovnaní s retiazkou pomerne veľká, čo ho robí atraktívnejším.

10. Pozlátené chrámové šperky Bharatanatyam Set:

Pozlátené chrámové šperky, súprava Bharatanatyam

Tento dizajn kamenných šperkov Kemp je dodávaný spolu s náhrdelníkom košele, dlhým perlovým náhrdelníkom s náušnicami a šperkom na hlavu. Túto sadu nosia tanečníci Bharatanatyam, po ktorej sa koncept chrámových šperkov skutočne preslávil.

11. Kundan -pozlátená dizajnérska obojok:

Kundan -pozlátená dizajnérska obojok

Kombinácia pozlátených mincí s kundánskymi kameňmi je jednoducho očarujúca kombinácia. Choker má stredový závesný prívesok, na ktorom je v strede okrúhleho prívesku vyobrazený Pánov obraz. Choker set je dodávaný spolu s náušnicou a Tikkou.

12. Chrámové šperky pozlátené Kada:

Chrámové šperky pozlátené Kada

Kada je hrubý šperk, ktorý môže byť vyrobený zo zlata, diamantov alebo akéhokoľvek drahého drahokamu. Vzhľadom na hrúbku kady nie je možné ihneď kúpiť. V takejto situácii napodobňovanie šperkov príde vhod. Jedným z takýchto návrhov je kada náramok, ktorý patrí do kategórie chrámových šperkov. Kada má strednú tvár Pána s perlou a farebným kamenným dizajnom okolo nej.

Nosenie chrámových šperkov sa považuje za priaznivé, najmä pri zvláštnych príležitostiach, ako sú festivaly a svadby. Zlatá chrámová súprava však môže stáť poriadne veľa peňazí a nemusí byť skvelou voľbou, ak si ju chcete obliecť len raz. Tieto krásne súpravy šperkov z imitácie chrámu sú vyrobené tak dobre, že dokonca ani bystré oči nerozoznajú rozdiel, pokiaľ nie sú pozorne sledované. Tieto sady prichádzajú v rôznych cenách, aby vyhovovali vášmu rozpočtu. Čím vyššie sú náklady, tým lepšiu kvalitu získate, pokiaľ ide o materiál, pozlátenie a dizajn.