Najlepších 9 Amala Paul bez make -upu

Amala Paul je renomovaná južanská filmová herečka, ktorá má za sebou veľký podiel hitov a pádov. Táto kráska po nástupe na vysokú školu začala modernizovať svoje modelové portfólio, prostredníctvom ktorého získala niekoľko uznávaných filmových ponúk. Čoskoro začala pracovať na malajálamských filmoch a nakoniec jej kontroverzná postava, ktorú stvárnila v jednom zo svojich filmov, prerušila cestu lesom, aby sa dostala na vrchol. Napriek tomu, že film nebol nikdy veľký, ona áno.

Teraz považovaná za jednu z najlepších juhoindických filmových líderiek, Amala Paul v tomto článku prejde sériou transformácií bez make -upu, vďaka ktorým by mohla vyzerať trochu inak. Na konci dňa však budeme posudzovať, či je skutočne krásna.

1. Krása čerstvej tváre:

amala paul bez make -upu

Amala na tomto obrázku mala trendovú blúzku v saténovo bielej farbe a vlasy mala otvorené a prirodzené, zopnuté do strany, pretože vo svojom minimalistickom vzhľade vyzerala úžasne. Keď sa jej slnko bozkávalo na upečenej koži, lesklo sa jej všetko, čo mala na tvári, bola len milosť.

2. Prirodzené strieľanie:

Amala Paul bez make -upu 2

Na jednom zo svojich predchádzajúcich fotení vyzerala herečka Amala dobre, pretože objala svoje nedokonalosti a stále odvážne pózovala pre fotografiu. Amala v červenom vysokom krku a pehách sa sladko usmieva do kamery, ukazuje svetu, v ktorý verí v nedostatky..

3. Minimalistický vzhľad:

Amala Paul bez make -upu 6

Amala sa chválila pomerne hladkým vzhľadom porcelánovej bábiky s pleťou, kde sa rozhodla ísť do minimalistického vzhľadu. Tradičné bindi zdobilo jej čelo, pretože jej oči mali jemný nádych výstelky, ktorá zvýrazňovala jej rysy, a možno bol na perách pridaný jemný ružový lesk.

4. Iný pohľad:

Amala Paul bez make -upu 4

Tentokrát Amala vyskúšala celkom iný vzhľad, krásny, kde si obliekla okuliare a nasadila krásnu zlatú náušnicu s hrotmi. Vyzerala celkom elegantne so svojim novým doplnkom, pretože jej tvár bez make -upu šklbala do úškrnu.

5. Za súpravou:

Amala Paul bez make -upu 5

Na jednom z ďalších obrázkov bolo vidieť, ako ponúka pomocnú ruku režisérovi, keď sa obaja oddávali pohybom kamery pri zábere. Medzi zábermi a retušami make -upu bola Amala Paul zastrelená, aby vyzerala úplne božsky s minimálnym dotykom make -upu, ktorý vylepšil jej vzhľad..

6. Pose Ahoy:

Amala Paul bez make -upu 6

Keď Amala pózovala v saténových bielych šatách s čipkovanou hranicou, za hlavou mala držaný svoj nóbl klobúk. Na tomto obrázku nemala žiadne stopy make -upu, a napriek tomu vyzerala dosť pokorne a krásne, jej zlatistá opálená pokožka tu vydávala hrejivú atmosféru..

7. Bezohľadné selfie:

Amala Paul bez make -upu 7

Priemerná selfie hra, ktorá k nej Amale zodpovedala, vyzerala aj mimo kamery, kde vyzerala rovnako brilantne. Táto selfie ju videla predvádzať svoju bezchybnú pokožku, keď sa sústredene pozerala do kamery. Hovorí sa, že malá podšívka je najlepšou priateľkou dievčaťa, a preto slabá čierna čiara zvýraznila jej pekné kukadlá.

8. Ešte jedna selfie:

Amala Paul bez make -upu 8

Amala si opäť urobila selfie a tentoraz na jej tvári nemali žiadne zvyšky make -upu. Vlasy zopnuté a upravené v strede pôsobili prirodzene a vo fotoaparáte sa žiarivo oháňala.

9. Súbor pre jej prácu:

Amala Paul bez make -upu 9

Keď sa Amala rušne stretávala so zamestnancami, ktorí sa zoznámili s jej úlohou a prácou na celý deň, úprimný priateľ cez plece ju videl oblečenú v ležérnych šatách s vlasmi zopnutými v koni a bez make -upu na tvári diskutovala o scéne s ostatní členovia.