Najlepších 12 Diana Penty bez make -upu

Táto indická modelka je jednou z najkrajších herečiek vo svete indickej televízie. Svoju modelingovú kariéru začala v roku 2005 a odtiaľ začala svoje očarujúce kroky vo svete módy a krásy. Vo svojich posledných kráskach zanechala výraznú stopu krásy a hĺbkového výkonu. Dá sa však povedať, že táto žena má veľké srdce a krásnu tvár. Na to, aby vyzerala lákavo, nepotrebuje make -up. Tu sú niektoré z najlepších fotografií tejto talentovanej mladej herečky bez make-upu, ktoré vám vyrazia dych.

1. Diana v celej svojej kráse:

Diana Penty bez make -upu 1

Toto je obrázok Diany Pentyovej bez make-upu, kde nosí rozkošnú a atraktívnu tvár. Fotografia bola urobená pri akcii, kde narazila na niektorých svojich najvernejších fanúšikov a tiež sa im podarilo s nimi kliknúť na niekoľko obrázkov. Tento obrázok dokazuje, že Diana netrávi veľa času pred toaletným stolíkom, pretože je krásna zvnútra.

2. Pri spustení hudby:

Diana Penty bez make -upu 2

Tento obrázok Diany Penty bol urobený pri príležitosti hudobného uvedenia jej filmu Koktejl. Tu mala mladá kráska ležérny vzhľad bez make-upu a vyzerala dosť pekne na to, aby bola stredobodom pozornosti okolitého davu. Jej pekné vlasy, roztomilé uhly tváre a jedinečná reč tela z nej urobili večernú hviezdu mimo obrazovky.

3. Hviezda podujatia:

Diana Penty bez make -upu 3

Toto je ďalší obrázok Diany Pentyovej bez make-upu, ktorý bol natočený pri zahájení podujatia Women’s Health Magazine. Ktokoľvek sa na ňu môže pozrieť a povedať, že mala nulový make -up. Ale zároveň by sme všetci mohli súhlasiť s tým, že vyzerala veľmi horúco ako vždy a rozhodne nepotrebovala riasenku, aby rozohnila túto udalosť spojenú s fyzikou..

4. Scéna z filmu:

Diana Penty bez make -upu 4

Toto je scéna z filmu s názvom „Koktejl“, kde si Diana Penty zahrala po boku DeepikaPadukone spolu-herečku. V tejto konkrétnej scéne bola Diana požiadaná, aby vystúpila bez pomoci akéhokoľvek kozmetického výrobku. Bez akéhokoľvek váhania vložila do tejto scény srdce, aj to bez riasenky. Jej prirodzenú krásu nemožno merať meradlom drobných kozmetických výrobkov.

5. Na večierku:

Diana Penty bez make -upu 5

Diana sa nedávno zúčastnila večierka, kde narazila na niektorých svojich priateľov a nakoniec urobila niekoľko skvelých fotografií. Než niekam vyrazí, nemusí stráviť dve až tri hodiny pred zrkadlom a nalíčiť sa. Prírodná krása tejto ženy stačí na to, aby pritiahla aj všetkých mužov a ženy, ktorí prichádzajú predovšetkým s otázkami týkajúcimi sa jej tajomstiev krásy.

6. Hrdá tvár kozmetických výrobkov:

Diana Penty bez make -upu 6

Všetci pravdepodobne viete, že Diana Penty je tvárou mnohých kozmetických výrobkov, ako sú Garnier, Maybelline. A túto pozíciu si nezískala tým, že predviedla svoje kozmetické schopnosti, pretože si vybrala kozmetické výrobky. Vďaka svojej tvrdej práci a samozrejme prirodzenej kráse je na titulnej stránke mnohých módnych časopisov.

7. Žiadny make -up? Naozaj ?:

Diana Penty bez make -upu 7

Toto je ďalší obrázok talentovanej, mladej a rastúcej krásky, Diany Penty, bez make-upu. Tu vyzerá veľmi atraktívne bez make -upu. Naučila sa milovať seba bez akéhokoľvek make -upu. Make -up je spoločenskou normou pre väčšinu celebrít, ale pre Dianu prisahá, že nie je nalíčená. Kľúčom je mať prirodzene dokonalú pleť.

8. Rozhovor s kokteilom:

Diana Penty bez make -upu 8

Diana kedysi poskytla rozhovor, aby priblížila scenár filmu, kde sa niesla v štýle bez make-upu. Skutočne motivuje ženy a dievčatá, aby sa dnes bez make -upu. Diana nemá žiadne spoločenské tlaky a necíti potrebu dodržiavať štandardy krásy stanovené v tomto odvetví, preto verí v prirodzenejší vzhľad..

9. Krása bez make-upu:Diana Penty bez make -upu 9

Je zrejmé, že Diana nepotrebuje žiadny make -up, aby vyzerala nádherne a bola kráľovnou krásy, ktorou je. Jej prirodzená krása je hlavným dôvodom jej lákavého vzhľadu a kradnutia pozornosti. Aj keď nie je make -up, Diana vyžaruje dôveru, a to je inšpirujúce pre tých, ktorým záleží na ich pokožke a na tom, aký má makeup na jej pleť vplyv. Odvážne a bez make -upu ako Diana.

10. Vzhľad dráhy:

Diana Penty bez make -upu 10

Diana, bez námahy vyzerá svieža a bdelá bez akéhokoľvek make -upu. S hrdosťou a ľahkosťou experimentuje bez udalostí, bez make -upu, pre akcie, filmy, pristávacie dráhy a bežné dni. Namiesto toho, aby sa Diana uchýlila k riasenkám, korektorom, nadáciám atď., Rozhodla sa odlíčiť a úprimne povedané, vyzerá nádherne, prirodzene..

11. Vzhľad podujatia:

Diana Penty bez make -upu11

Bez makeupu? Áno, Diana vyzerá úžasne na tejto udalosti, kde sa rozhodla opäť ísť bez make -upu. K tomuto vzhľadu jej pomáha dobre hydratovaná pokožka a dobrá rutina starostlivosti o pleť. Vyzerá očarujúco a jej pokožka je žiarivá. Jej koža prirodzene žiari a vyzerá krásne na všetkých obrázkoch i v skutočnom živote. S Dianou nie je deň zlej pokožky!!!

12. Úsmev:Diana Penty bez make -upu 12

Make up je doplnok a nie nevyhnutnosť. Neverí v krásny vzhľad pomocou make -upu. ÚSMEV je najlepší makeup, ktorý si môže každá žena obliecť a Diana je dokonalým príkladom. Citát Audrey hovorí: „Najšťastnejšie dievčatá sú najkrajšie“, sme si istí, že s týmto 100% súhlasom súhlasíte. Diana tvrdo pracovala na tom, aby sa cítila vo svojej koži krásna, to určite robí!

Krása s odhalenou tvárou nie je minulosťou, je to TERAZ! Hviezdy a celebrity nemajú lepšiu pleť ako my, majú lepších a úžasnejších vizážistov a stylistov. Krása s odhalenou tvárou je o tom, aby vaša pokožka prirodzene žiarila a mala rovnomerný tón pleti a prirodzenú žiaru.

Nahé pery a prirodzený, ale nie vyblednutý vzhľad sú dnes in. Rozhodnite sa pre orosenejší vzhľad a choďte na prirodzený začervenaný vzhľad. Či už je vaša pokožka svetlá alebo tmavá, prirodzený vzhľad vám pomôže vyniknúť.