9 snímok Scarlett zachytených na kameru bez make -upu

Čierna vdova, Scarlett Johansson, je jednou z najobľúbenejších herečiek na celom svete. Táto americká herečka je modelka a tiež speváčka. Scarlett Johansson posledných pár rokov veľmi usilovne pracovala na vytvorení svojho odkazu vo filmovom priemysle a zdá sa, že svoj cieľ čoskoro splní..

Scarlett Johansson bez make -upu

Pretože väčšinu roka musí stráviť natáčaním filmov, a preto musela viesť celkom uponáhľaný život, ktorý si vyžaduje, aby Scarlett absolvovala množstvo make -upov a kozmetických procedúr. Ale mimo obrazovky je Scarlett veľmi jednoduché dievča, ktoré si dáva načas a stará sa o menšie veci v živote.

Nedávny vzhľad Scarlett Johansson bez make -upu:

Make -up nie je pre Scarlett žiadny problém. Skôr sa snaží vyhýbať kozmetickým výrobkom a ísť čo najviac prirodzene.

1. Žiadny make -up? Žiaden problém:

Scarlett Johansson bez make -upu 1

Toto je obrázok Scarlett, kde nie je nalíčená. Je zrejmé, že jej prirodzene krásna tvár nevyžaduje žiadny podkladový krém ani krém proti starnutiu. Bez toho, aby sa nalíčila, môže vyzerať nádherne. Scarlett johansson na tomto obrázku ukazuje aj svoje krásne blond vlasy a miliónový úsmev.

2. Vo Francúzsku:

Scarlett zachytená na kameru bez make -upu 2

Tento obrázok Scarlett bol urobený, keď prišla na letisko vo Francúzsku. Ľudia ju ľahko spoznali, aj keď si chcela udržať nízky profil tým, že sa rozhodla bez make -upu a obliekla si ležérne oblečenie..

3. Detailný záber:

Scarlett Johansson bez make -upu 3

Toto je ďalší obrázok Scarlett johansson bez make -upu. Aj keď hviezda Marvelu musí byť vo forme a predvádzať sa najlepším možným spôsobom takmer po celý deň, rada si nájde čas a užíva si jednoduchý život, ktorý je za obrazovkami..

4. Scarlett zachytená na kameru v telocvični bez make -upu:

Scarlett Johansson bez make -upu 4

Na tento obrázok Scarlett Johanssonovej klikli, keď išla do telocvične. Jednoducho sa hýbala športovým vzhľadom so zapratanými špecifikáciami a vyzerala celkom lákavo, aby zapôsobila na ľudí okolo seba aj na tých, ktorí sedeli doma a sledovali tento jej obraz..

5. Vzhľad pláže:

Scarlett Johansson bez make -upu 5

Scarlett Johansson bola na pláži spozorovaná v bikinách a bez make-upu. Tu vyzerala celkom úžasne bez použitia akýchkoľvek kozmetických nástrojov. Tento obrázok jasne ukazuje, že táto žena takmer nepotrebuje žiadny make -up, aby vyzerala a zostala atraktívna.

6. Na súprave:

Scarlett Johansson bez make -upu 6

Ešte jedna fotka bez make-upu, Scarlett Johansson vyzerala unavene, ale napriek tomu dokázala prejaviť sebavedomie a vykukla zo svojej márnivej dodávky so žiadosťou o parochňu. Scarlett sa málokedy nalíči a snaží sa čo najviac vyhýbať kozmetickým výrobkom.

7. Nakupovanie v Paríži:

Scarlett Johansson bez make -upu 7

Scarlett Johansson si všimli nákupy v Paríži, kde sa zdala pohodlná pri predvádzaní svojej vtipnej tváre z jedle a bez make-upu. Víťaz MTV Movie Award len ťažko môže pôsobiť príťažlivo tým, že si jednoducho oblečie sivý vrchný rukáv s plným rukávom na limetkové šaty a k nim tmavé rifle.

8. Vzhľad pripravený na fotografiu:

Scarlett Johansson bez make -upu 8

Na tomto obrázku vyzerá Scarlett johansson úplne nádherne, keď si vzadu zopína vlasy. Na tomto obrázku je odhalená Scarlettina prírodná krása. Jednoducho môže vyzerať príťažlivo tým, že má na sebe sivé termo tričko a ukazuje svoju tvár bez make-upu.

9. Skrytie pred kamerou:

Scarlett Johansson bez make -upu 9

Scarlett Johanssonovú videli, ako obeduje. Pokúšala sa vyhnúť paparazzom, ale kameraman si ju všimol a z priaznivého uhla klikol na niektoré jej obrázky bez make-upu..