9 obrázkov Amir Khan s make -upom aj bez neho

Aamir Khan (narodený 14. marca 1965) je indický filmový herec, scenárista, režisér, producent a televízny moderátor. Má za sebou úspešnú kariéru v bollywoodskych filmoch, vďaka ktorým sa stal jedným z najvplyvnejších a najpopulárnejších hercov indickej kinematografie. Získal niekoľko cien, z toho sedem cien filmových cestovných a štyri národné filmové ceny. Je mu tiež udelený Padma Shri v roku 2003 a Padma Bhushan v roku 2010.

Medzi jeho vynikajúce filmy patria Qayamat Se Qayamat Tak, Dil, Raja Hindustani, Lagaan, 3 idioti, Taare Zameen Par, Rang de Basanti a Ghajini.

amir khan bez make -upu

Aamir Khan je humanitárny a filantrop. Vytvoril televíznu diskusnú šou Satyamev Jayate, kde sa predstavuje ako hostiteľ. Táto šou si od svojho začiatku získala veľkú obľubu a popularitu, pretože poukazuje na citlivé otázky sociálneho postavenia a posilnenia postavenia žien, ktoré v Indii prevládajú.

Aamir khan je veľké meno v bollywoode, ktoré je známe svojou vynikajúcou prítomnosťou na celuloide. Je známy ako pán perfekcionista vďaka druhu filmov, ktoré robí, a typu rolí, ktoré hrá. Ale koľkí z nás skutočne vedia, že aj títo perfekcionisti potrebujú skryť svoje nedokonalosti pod mejkapom, ktorý dajú na akýkoľvek čin alebo film.

Aj keď Aamir Khan je jedným z tých hercov, ktorí spravidla svoj vek neskrývajú za stopy mejkapu. Rád sa tým chváli prirodzeným spôsobom. Tu uvádzame 9 najlepších snímok Aamir Khan bez make -upu.

1. Vzhľad brady:

Všimli si ho na odovzdávaní cien v Berlíne, ako sa chváli týmto drsným pohľadom na grunge bradu. Všetci vieme, že Aamir Khan je jedným z tých hercov, ktorí sa nestýkajú alebo sa zúčastňujú prílišného udeľovania cien a funkcií. Tu máme to šťastie, že ho zacvakáme. Vyzerá elegantne taký, aký je.

2. Vzhľad, ktorý sa absorbuje sám:

Aamir Khan je jedným z tých prirodzených hercov, ktorí sa môžu úplne vydať pohľadom „bez make -upu“ na ktorýkoľvek zo svojich filmov. U ostatných hercov je to zriedkavé. Tento obrázok ho zobrazuje ako niekoho strateného vo vlastných myšlienkach, aby našiel zmysel života.

3. Čas domácich zvierat:

Je to určite rodinný človek, ktorý si kvôli zaneprázdnenosti vyhradil čas na manželku a dvoch synov. Svojim domácim miláčikom dokonca vyhliadne dostatok času a dokonca s nimi aj cvakne. Na svojom zábere je bez unce make -upu na tvári. Znamenie staroby rozhodne ukazuje, ale elegancia tu stále je.

4. Cool Hunk:

Tento rýchly záber urobil fanúšik v USA, keď ho videli na dovolenke. Vyzerá šťastne a žoviálne, užívajte si každú chvíľu, keď prechádza.

5. Žoviálna nálada:

Toto je určite veľmi starý obrázok z jeho kariéry pri vytváraní filmu „Ghulam“. Kompletný predvečer upútavky s týmto neónovým tričkom, veľkým medailónom visiacim na krku, množstvom doplnkov do ruky a čiernym putom.

6. Emocionálny moment:

Na tlačovej konferencii v Bombaji ho videli so slzami v očiach. Aamir Khan, väčšinu času je bez make -upu, pričom propaguje svoje filmy alebo nadchádzajúce šou ako Satyamev Jayate.

7. Unavený vzhľad:

Bol prasknutý pri ceste darovania krvi v Bandre v Bombaji, kde daroval krv potrebným. Je rozhodne filantrop.

8. Ghulam Look:

Všimli sme si, že tento chladný kus má ležérny vzhľad a napriek tomu je zabijácky.

9. Indický vidiecky dedinčan:

Tento záber je z filmu „Lagaan“, kde hrá úlohu rustikálneho indického farmára a dedinčana.