9 Nevídaných fotografií Enrique Iglesiasa bez make -upu

Kráľ latinského popu Enrique Iglesias je veľkým magnátom v hudobnom svete a pustoší milióny dolárových albumov, ktoré nás nielen hypnotizujú, ale aj nútia ísť gaga. Ako úspešný viacnásobne ocenený hudobný zážitok Enrique získal hudobný vkus od svojho otca a predchodcu Julia Iglesiasa. Byť hudobnou senzáciou však prináša veľa, nielen lákavý hlas. Speváci jeho slávnej kukly sú často vystavení veľkému tlaku, aby vyzerali ako dokonalí 10. To je pravdepodobne jeden z dôvodov, prečo sa neustále líčia a oslňujú. Ak si však vyzlečieme kostým supermana, je otázkou, koho vlastne uvidíme? V tomto článku dnes diskutujeme o vzhľade slávneho Enrique Iglesiasa bez akéhokoľvek make -upu.

Krásne obrázky Enrique Lglesias bez make -upu:

1. Mladšie dni:

enrique lglesias bez make -upu

Tento obrázok je z jeho mladších čias, keď bol zobrazený pri odchode z auta, zaneprázdnený rozhovormi s niekým na telefóne, pretože ľudia v okolí sa vyhrievajú v jeho prirodzenej kráse, bezchybnej pleti a chlapček od vedľa pletený do vlasov. Módny magnát mal okolo krku omotanú modrú šatku, pretože ho čierna bunda udržiavala v teple pred mrazivým vonkajším chladom..

2. Deň podujatia:

enrique iglesias bez make -upu2

Toto je obrázok z jedného z udalostí, keď sa rozhodol, že bude ležérne nosiť jeden zo svojich podpisových štýlov, bejzbalové čiapky na neleštenej tvári. Z obrázku je celkom zrejmé, že nemal žiadny make -up, ale napriek tomu mu tento vzhľad skvele vyhovoval.

3. Hojdanie jeho podpisovým štýlom:

enrique iglesias bez make -upu3

Opäť vidíme slávnu hviezdu športovať v jednom zo svojich podpisových štýlov, keď chodil a nevedel o tomto úprimnom obrázku. Enrique bol vždy oceňovaný pre svoj dobrý vzhľad a dôvtipné spôsoby a tentokrát tomu nebolo inak. Enrique vyzeral veľmi dobre a dokonca aj úprimne sklamal svoj pohľad.

4. Hosťujúce hodnotiace zasadnutie:

enrique iglesias bez make -upu4

Enrique Iglesias, ktorý sa posadil do kresla vedľa porotkyne X-Factor Nicole Scherzinger, sa objavil v zozname sudcov hostí pre kategóriu nad 30 rokov pre spevácku šou. Keď vyzeral božsky jednoducho v červenom tričku, vyzeral Enrique celkom očarený talentami, ktoré mal pred sebou, keď sa chystal na ďalšie prekvapenia. Jeho bez make -upu tvár jasne ukazovala, aký je bezchybný..

5. Dátum predstavenia hry:

enrique iglesias bez make -upu5

Toto je jeden z tých fotografií, keď Enrique vzal svoju dlhoročnú dámsku lásku Annu Kournikovovú na hernú šou. Medzi kanoistickými a šťastnými tvárami bolo toto duo vidieť na jednom z sedadiel v prvom rade, ako si hru užívalo. Napriek tomu, že jeho druhá polovica mala nejaký make -up, Enrique vyzeral celkom krásne bez akýchkoľvek známok make -upu.

6. Medzi koncertom:

enrique iglesias bez makeupu6

Počas jedného zo svojich koncertov bol Enrique zobrazený ako klikne na selfie na telefóne svojho fanúšika. Selifes nie sú pre hviezdy žiadnou neznámou, pretože všetci odchádzajú na stránky sociálnych médií, aby zverejnili svoje obrázky. Toto je pravdepodobne len jeden z prípadov, keď koncert na vrchole zastihol Enriqueho, keď cvakol jeho podpis.

7. Yacht Break:

enrique iglesias bez makeupu7

Keď si počas jednej z dovoleniek vzal prestávku, Enrique sa rozhodol predviesť niekoľko tónovaných brušných svalov, keď stál pri zábradlí so zapnutými roletami. Opäť mal nasadenú čiapku, zatiaľ čo jeho napnuté svaly sa leskli vo svetle. Enrique bol medzi dievčatami vždy obľúbený a teraz vieme, prečo.

8. Jazda v okolí:

enrique iglesias bez makeupu8

Tento obrázok bol v ten istý deň ako jachtárska párty, iba hodiny predtým, ako prišiel na miesto činu svojim autom, jeho priateľka vedľa neho, všetko pripravené a načerpané na víkendovú dovolenku. Mierne strnisko, Enrique vyzeral celkom mužne.

9. Prevádzka letiska:

enrique iglesias bez make -upu9

Tento obrázok Enriqueho je z jedného z jeho letiskových odpadov, ktorý bol natočený, keď odchádzal z letiska. S vlasmi zadržanými v čiapke a vystavenou unavenou tvárou sme mohli povedať, že mal ťažký týždeň.