9 najnovších fotografií Sofie Vergara bez make -upu

Všetci sme už počuli o kolumbijskej a americkej modelke a herečke Sofii Vergara. Sofia je obľúbená pre svoje úlohy a krásne prechádzky po rampe počas niekoľkých módnych prehliadok. Získala ocenenia za niekoľko svojich top trendových módnych lookov. Ale vzhľadom na jej meno v módnom svete, videli ste niekedy Sofiu Vergaru bez make -upu? Chápeme, že je ťažké byť svedkom oslnivej krásy na obrazovkách v reálnom živote.

Sofia je známa svojim nádherným vzhľadom a inak je v Amerike známa aj ako diva. Je známa svojou postavou v slávnom seriáli „Modern Family“ a my ju nemôžeme prestať oceňovať a chváliť za jej vždy sexy vzhľad. Jej mladistvý vzhľad nás vždy baví.

9 najlepších fotografií Sofie Vergara bez make -upu:

Tu vám ukážeme druhú stranu mince, Sofia Vergara bez makeupových fotografií. Nasleduje niekoľko 9 najlepších fotografií make -upu Sofie Vergara bez make -upu, ktoré vám vyrazia dych.

1. Popíjanie horúcej kávy:

Sofia Vergara bez make -upu

Toto je obrázok, ako Sofia Vergara kráča po uliciach skoro ráno po tom, ako získala prístup k svojej každodennej rannej káve. Má vzhľad bez make-upu, kde vyzerá veľmi pekne a dá sa ľahko rozpoznať. Jej unavená tvár jej neobmedzuje celkový obraz krásy a stále vyzerá, že bude pripravená na pódium aj ráno. Táto Sofia Vergara bez obrázku makeupu, keď sa stala virálnou, zanechala mnoho jej fanúšikov v rozdelení, pretože sme si nikdy nedokázali predstaviť, ako môže vyzerať v skutočnom živote.!

2. Selfie bez makeupu:

Sofia Vergara bez make -upu 2

Sofia sa rozhodla predviesť svoju prirodzenú krásu tým, že si urobí selfie bez make -upu. Bez akéhokoľvek kamerového efektu vyzerala veľmi pekne a to aj kvôli svojej prirodzenej kráse. Sofia je živou inšpiráciou pre mnoho žien, ktoré v strachu z odhalenia svojej prirodzenej tváre rady ostávajú oddané kozmetickým výrobkom. Túto selfie Sofia Vergara bez makeupu milujeme všetci, vyzerá mladistvo a nádherne aj v skutočnej podobe.

3. Nakŕmte hlad:

Sofia Vergara bez make -upu 3

Tu sa zdá, že si Sofia užíva svoj život, keď kráča po uliciach bez toho, aby používala akýkoľvek make -up. Táto kolumbijská herečka môže ľahko vyzerať očarujúco a módne len tým, že si oblečie čierne tričko a bez make-upu. Sofia má veľmi rada svoju prirodzenú krásu a nezdráha sa predvádzať vzhľad bez make-upu. S týmto obrázkom Sofie Vergara bez make -upu je jedna vec istá! Je veľký rozdiel medzi fotografiami celebrít na obrazovke a mimo nich!

4. Nakupovanie a stravovanie:

Sofia Vergara bez make -upu 4

Sofia Vergara bola spozorovaná pri nákupe v Century City Mall a popíjala malé občerstvenie. V ten konkrétny deň sa Sofia rozhodla na chvíľu rozlúčiť s líčením a užiť si svoj deň jednoducho a bez akýchkoľvek problémov s krásou a komplikácií. Sofia je vždy známa aj svojou láskou k jedlu a tento obrázok, ktorý nenalíčila, môže Sofia Vergara ukázať rovnako aj pri svojej obľúbenej činnosti..

5. Dievča v pančuchách:

Sofia Vergara bez make -upu 5

Zdá sa, že Sofia má rada svoju mimoriadnu postavu, pretože často predvádza svoju tónovanú postavu. Tento obrázok je urobený, keď sa Sofia vracia z rutiny cvičenia. Miluje, aby sa udržala vo forme, a to je vidieť na obrázku. Kým však mierila z telocvične bez make-upu do domu, s týmito pančuchami vyzerala nádherne. Sofia sa rada udržiava vo forme, čo je tiež jeden z hlavných dôvodov jej prirodzenej krásy.

6. Trochu bližšie:

Sofia Vergara bez make -upu 6

Sofiu spozorovali, ako vychádza na slnečné miesto bez akéhokoľvek make -upu. Vyzerala dosť pôsobivo a bez váhania pohodlne predvádzala svoju prirodzenú krásu. Sofia je od prírody pokojná a tichá, ale tentoraz sa jej podarilo dodať funky a detský výraz. Tento obrázok jej skutočnej tváre Sofie Vergary s make -upom aj bez neho je iný!

7. Pripravený na spánok:

Sofia Vergara bez makeupu 7

Sofia Vergara bola videná bez make-upu ešte niekedy, keď zverejnila svoju fotografiu bez make-upu na Instagrame. Tento obrázok sa stal virálnym v priebehu veľmi krátkeho času a ďalšie celebrity dokonca obdivovali jeho prirodzenú krásu. Svedčí to o jej odhodlaní zaistiť, aby bola jej pokožka zdravá a uzdravujúca sa, keď je na posteli bez make -upu.

8. Pred a po:

Sofia Vergara bez make -upu 8

Vľavo je obrázok Sofie bez make -upu a vpravo je jej obrázok s make -upom. Na prvom nevyzerá vôbec zle. Napriek tomu, že je unavená, dokáže vyzerať rozkošne a pripravená na obrazovku. Je jednou z prirodzene krásnych žien vo filmovom priemysle, ktorá nepotrebuje make -up, aby vyzerala lákavo. Toto je naša obľúbená Sofia Vergara s makeupovým obrázkom aj bez neho.

9. Ďalší detailný obrázok:

Sofia Vergara bez make -upu 9

Toto je ďalší detailný obrázok Sofie Vergary, kde predvádza svoj vzhľad bez riaseniek. Kolumbijsko-americký model dokáže do značnej miery rozhýbať ležérny a prirodzený vzhľad. Táto fotografia bola urobená, keď je herečka na ceste do glam show a kde sa jej chystá získať veľkú pozornosť.

Ďalšie tipy:

Všetci milujeme Sofiu Vergaru bez makeupových fotografií. Ako však najlepšie dosiahneme čistú pleť ako ona? Tu sú tipy z našej strany.

  1. Počas spánku vždy odstráňte make -up. Spite bez make -upu a dajte svojej koži čas, aby zostala voľná a mala čas dýchať.
  2. Uistite sa, že tvár je vždy zvlhčená. Nikdy nenechávajte pokožku suchú.
  3. Pite veľa vody, ktorá môže pokožke pomôcť hydratovať a vyživovať ju.
  4. Vyhnite sa slnečným lúčom a škodlivým znečisťujúcim látkam tým, že pri výstupe budete používať ochranné pleťové vody a opaľovací krém.
  5. Jedzte zdravo a majte čistý životný štýl, ktorý vám pomôže vždy mať čistú a žiarivú tvár.

Tieto obrázky Sofie Vergary bez make -upu boli dosť dlho virálne, pretože sieťovky nedokázali stráviť, ako krásne môže vyzerať aj bez make -upu. Ale vzhľadom na tipy a návrhy od nás môžete aj vy vyzerať rovnako. Napíšte nám sem svoje pripomienky.

Ľudia sa tiež pýtali:

1. Aké sú tipy na krásu Sofia Vergara?

Sofia je napriek svojmu veku známa bezchybnou a mladistvou pokožkou. Medzi jej tipy na krásu patrí udržiavanie pokožky vždy hydratovanej, zdravá strava, udržiavanie dobrej kondície a čistý a zelený čaj.

2. Ako prebieha diéta a cvičenie Sofia Vergara?

Fitness a diétna rutina Sofia Vergara patrí medzi najžiadanejšie. Vzhľadom na svoju stále mladistvú postavu a zdravé telo patrí Sofia medzi tých, ktorí milujú posilňovňu. Dbá na to, aby to nikdy nevynechala. Vždy miluje šaláty a zdravé jedlo. Jej obľúbené cvičenia v telocvični sú s činkami.

3. Čo je rutina starostlivosti o pleť Sofia Vergara?

Tajomstvom starostlivosti o pleť Sofia je vždy udržať jej pokožku zvlhčenú a zaistiť, aby pokožka vždy dostávala dobrý vitamín C. Herečka tiež pripisuje svoj vzhľad a starostlivosť o pleť vizážistke Sofie Vergara Kayleen McAdams, vďaka ktorej vždy vyzerá očarene.!