9 fotografií Rihanny bez make -upu

Robyn Rihanna Fenty tiež vie, že Rihanna je jednou z najúspešnejších a najpopulárnejších speváčok, aké kedy hudobný priemysel mal. Spolu so speváčkou je profesionálnym hercom, modelom, módnym návrhárom a mnohými ďalšími. Väčšina jej piesní bola úspešná v prekonaní rekordov na billboarde a udelila jej obrovské celosvetové uznanie. Jej životný výkon a svetové turné vyžadujú, aby bola v najlepšej forme a pripravila na pódium značné množstvo make-upu. Rihanna však nie je len ďalšou speváčkou zahalenou v líčení. Jej prirodzená krása je jedným z hlavných dôvodov všetkých víťazných riaseniek. Nasleduje niekoľko najlepších fotografií Rihanny, ktoré dokazujú, že táto žena nepotrebuje make -up, aby vyzerala atraktívne.

Neviditeľné fotografie Rihanny bez make -upu:

1. Kráľovná ulíc:

rihanna bez make -upu

Rihanna je inšpiráciou pre mnoho žien, ktoré zostávajú v depresii kvôli svojmu tmavému tónu pleti. Je čierna a nádherná zároveň. Rihanna nepotrebuje make -up, aby vyzerala atraktívne. Všetko, čo potrebuje, je obliecť si hipsterské oblečenie a dokáže poriadne rozhýbať prostredie, nech už ide kdekoľvek. Rihanna je tu videná v uliciach New Yorku so sebavedomým vzhľadom bez make-upu.

2. Vzhľad „Do postele“:

Rihanna bez make -upu 2

Rihanna kedysi zverejnila svoju fotografiu, keď sa práve chystala ísť do postele. Vyzliekla sa a odfotila svoj pohľad bez riasenky, kde mala oblečené len veľké okrúhle náušnice.

3. Tattoo Show:

Rihanna bez make -upu 3

Prostredníctvom tohto obrázku sa Rihanna pokúša predviesť svoje nové tetovanie a úspešne zapôsobí na svojich fanúšikov svojim efektom tváre bez make-upu. Toto diamantové dievča nevyžaduje, aby makeup vyzeral lákavo. Rihanna si radšej robí čas a užíva si chvíle, keď sa nemusí starať o svoj komerčný život a líčenie.

4. Poďme bosí:

Rihanna bez make -upu4

Toto je obrázok Rihanny, kde nenosí žiadny make -up a zverejňuje to aj na Instagrame. Je veľmi blízko svojim fanúšikom a priebežne ich informuje o svojich trikoch v oblasti prírodnej krásy a krásy bez toho, aby využívala akékoľvek kozmetické výrobky..

5. Dievča s kučerami:

Rihanna bez makeupu 5

Rihanna je dievča s nádhernými kučeravými vlasmi a je obdarená pôsobivou prírodnou krásou. Na tomto obrázku Rihanna predvádza svoje potetované prsty a svoj blonďavý kučeravý účes. Hip-hopová kráľovná tesne požaduje akýkoľvek make-up, aby zvýraznila svoju krásu.

6. Najhorúcejšia žena:

Rihanna bez makeupu 6

Rihanna má bezpochyby vynikajúci zmysel pre obliekanie. Koniec koncov, je profesionálna módna návrhárka. Na tomto obrázku skracuje svoje ráno ležérnym bielym tričkom a chladnou šatkou. Keď raňajkuje, neváha predviesť svoju unavenú rannú tvár bez make-upu na kameru.

7. Globálne otepľovanie:

Rihanna bez makeupu 7

Rihanna je nepochybne jednou z najhorúcejších speváčok, aké kedy hudobný priemysel zažil. Na tomto obrázku športuje v ležérnom oblečení s tvárou bez make-upu. Jej horkosť stačí na to, aby spôsobila globálne otepľovanie na celom internete.

8. S dieťaťom:

Rihanna bez makeupu 8

Tento obrázok Rihanny s jej detskou neterou je úplne rozkošný. Rihanna tweetovala tento obrázok s jediným úmyslom zobraziť svoju tvár bez make-upu. Má veľmi rada svoju bohom nadanú prírodnú krásu a úspešne to ukazuje.

9. Pri bazéne:

Rihanna bez makeupu 9

Rihanna ju odfotila pri bazéne, v ktorom predvádzala svoju tvár bez make-upu. Tento obrázok tiež odhaľuje, ako má kráľovná hip-hopu rada, keď trávi voľný čas.