8 fotografií Demi Lovato bez make -upu

Demetria Devonne, alebo skôr Demi Lovato, bola kultúrnou ikonou a inšpiráciou už od začiatku svojej kariéry. Vďaka svojej druhej najlepšej hudobnej produkcii Disney, Camp Rock, sa toto dievčatko preslávilo ako speváčka a herečka. Svet sa o jej piesňach pomaly dozvedel a čoskoro vyšiel jej album. Potom začala hereckú kariéru a s malými krôčikmi je táto jemná dáma nielen herečkou, speváčkou a spisovateľkou, ale aj hrdou majiteľkou vlastnej kozmetickej a skrášľovacej rady Devonne od Demi. Tým sa dostávame k téme dnešného článku, Demi s čerstvou tvárou bez make -upu.

Demi Lovato bez make -upu:

Selfie webovej kamery:

Demi Lovato bez obrázkov make -upu

Selfie sú vo svete mládeže nevyhnutnosťou a často ide o jeden z najlepších spôsobov, ako odvodiť, či je osoba bez make -upu skutočne taká krásna. Tento obrázok Lovato je selfie webovej kamery, na ktorej sa javí bez viditeľných známok make -upu, a napriek tomu vyzerá brilantne lákavo. Podľa toho, ako vyzerá, je zrejmé, že má skutočne dokonalú pleť.

Čerstvá tvár krásy:

Demi Lovato bez make -upu2

Demi Lovato kedysi požiadala svojich fanúšikov, aby sa na deň zbavili make -upu a ozdobili pokožku, v ktorej sa narodili. V duchu prírodnej krásy sa ďalej podelila o seba bez make -upu na sociálnych sieťach, kde vyzerala jednoducho. ohromujúce v nej všetko prirodzené. Žiadna podšívka, žiadny make -up a žiadny lesk a nemohli sme ani zistiť, či skutočne nie je menej nalíčená.

Kandidát:

Demi Lovato bez make -upu3

Nikdy nebolo pochýb o tom, že Demi je dokonalá bytosť, ktorou je. Okrem toho, že je v srdci miláčik, je tiež známa ako jeden z najlepšie vyzerajúcich idolov, ktorí sa môžu vždy pochváliť svojou bezchybnou pokožkou bez akéhokoľvek make -upu. Táto jej úprimná žena je presne to, čo sme potrebovali, aby sme jej dokázali bez make -upu.

Minimalista:

Demi Lovato bez make -upu4

Vždy v prospech minimalizmu, Demetria Lovato vždy udržiavala svoju krásu nízkymi vlasy a make -upom. Inšpirácia, preto označená, tu zobrazuje jej minimalistický vzhľad jednoduchým potiahnutím za vložky, keď opäť odhalila svoju jasnú tvár pred očami verejnosti..

Ranné selfie:

Demi Lovato bez make -upu5

Všetci sme mali tie dni, keď sa rannému svetlu dobre darilo s clonou fotoaparátu a obrázkom, preto sa vytvára anjelský. Demi Lovato musela mať rovnaký pocit, ako pózovala s rannou šálkou naparenej kávy. Táto diva, ktorá sa chválila tetovaním popri čistej koži, vyzerala úžasne.

Drobná aféra:

Demi Lovato bez make -upu6

Tu je krásny obrázok popovej hviezdy, ktorá sa chváli svojou úžasnou pokožkou, keď predstavuje svojmu novo získanému miláčikovi svet. Demi Lovato je hrdou majiteľkou morskej korytnačky a zatiaľ čo sme slintali nad ňou a jej novým domácim miláčikom, Demi vyzerala na tomto zábere bez make -upu nádherne. Obrázok bol dôkazom toho, že na to, aby bola krásna, nevyžaduje žiadny make -up.

Obrázok pri bazéne:

Demi Lovato bez make -upu7

Len veľmi málo ľudí alebo skôr dievčat sa cíti pohodlne vo svojej koži. Zatiaľ čo niektorí sa môžu vyrovnať s nerovnomernými problémami s tónom pokožky, niektoré pihy sú najväčšou prekážkou. Demiin obraz pri bazéne nám však dal skutočný pocit. Na tomto obrázku hrala Demi bez make -upu a predvádzala svoje pekné pehy a pritom vyzerala báječne.

The Pretty Smilers:

Demi Lovato bez make -upu8

Posledný obrázok Lovato ju ukazuje v jednom z jej krátkych účesov, kde vyzerala úplne krásne a blikala svojimi perleťovými bielymi.