5 najlepších fotiek Shruti Hassana bez make -upu

Shruti Hassan, dcéra známeho juhoindického herca Kamala Hassana a Sariky, je sama indickou herečkou, speváčkou a hudobnou skladateľkou. Po bollywoodskom debute vo filme „Šťastie“ po boku Imrana Khana sa preslávila v celej krajine. Napriek svojmu talentu v rôznych formách je to neodmysliteľne krásna mladá dáma, ktorá dokáže očariť ľudí očami a šarmom..

Shruti Hassan bez make -upu

Úžasné obrázky Shruti Hassan bez make -upu:

Tu sme pripravení diskutovať o vzácnych fotografiách známej juhoindickej mladej herečky Shruti Hassan bez make -upu.

1. Počas nahrávania:

Nasledujúci obrázok je starým obrázkom Shruti Hassan, keď sa viac zakladala na podpisovaní a skladaní a nie na herectve. Vidíme, že je nenalíčená, ale vyzerá pekne, pretože je rodená kráska. Má na sebe hnedý top bez rukávov a vnútorné nosenie na kostre. Krk má obklopený dvoma retiazkami, jednou striebornou a jednou dlhšou bronzovou retiazkou so srdcom a kruhovým príveskom na konci, vďaka čomu vyzerá trendovo. Vlasy má vzadu zopnuté, ako strapce padajú na jednu stranu.

Shruti Hassan bez make -upu 1

2. Na udalosti:

Shruti Hassan svojim úsmevom roztopí tisíc sŕdc. Vyzerá tak pekne aj s čo najtenšou vrstvou rúžu a bez make -upu. Na túto fotografiu klikla udalosť a vidíme, že má na sebe hnedú, tangovú mikinu. Vlasy má otvorené, ktoré jej po stupňovitom strihu padajú až k ramenám, vďaka čomu sú viditeľné jej strapce. Pravdepodobne má pri sebe čiernu tašku.

Shruti Hassan bez make -upu 2

3. Pri fotografovaní na film:

Táto konkrétna fotografia bola natočená počas filmu a nachádza sa medzi dramatickou scénou. Jej oči sú hypnotizujúce, pretože vidíme, že ju bolí buď nádej, alebo je v zúfalstve. Jej oči vyzerajú bezmocne, a preto môžeme hádať okolnosti, že mala konať. Vlasy má strapaté blízko pokožky hlavy, ale ako padajú, sú krásne natočené. Je skutočnou krásou toho, kto môže dokonca vyjadrovať pocity na obrazovke bez akéhokoľvek make -upu.

Shruti Hassan bez make -upu 3

4. Funky Look:

Na tento obrázok bolo kliknuté pri inej udalosti, kde môžeme vidieť, že pekná dáma je tmavomodrý top bez rukávov s potlačou kvetov. Trochu sa oháňa pásom, pretože vrchná časť sa znižuje do tvaru V, pričom obe strany zostávajú trochu prázdne. Vďaka tomu je trendy a vďaka náhodnému príslušenstvu, ktoré mala na sebe, vyzerá funky.

Jej pravá ruka má tenké náramky a v čiernej a striebornej farbe a jeden hrubší náramok na konci. Na druhej ruke má čierny pásik so striebornými cvočkami, ktorý ladí s opaskom, ktorý mala na čiernych rifliach. V prstoch má strieborné prstene a nechty má nalakované na čierno. Má rovnaký doplnok krku, aký sme videli na obrázku vyššie, a vlasy má otvorené. Je vysoká a spravodlivá a bez make -upu vyzerá perfektne predvečer.

Shruti Hassan bez make -upu 4

5. Počas filmu „3“:

Tento jednoduchý pohľad na školu bol momentkou Shruti Hassanovej počas natáčania jej filmu 3. Tvrdí, že aj v tom najjednoduchšom pohľade školáčky môže vyzerať krásne svojim šarmom a samozrejme aj očami. Ako typická školáčka má na oboch stranách vlasov uviazané dva plátky a vlasy delené od stredu ich zvýrazňujú. Je to obyčajné oranžové Kurti s vytlačenými čiernymi vzormi. Má pery mierne zafarbené na gaštanovo hnedé a na čele má malé bindi iba bez tvrdého mejkapu. Zdá sa, že jej výraz je trochu rezervovaný alebo vystrašený, ako je vyobrazené vo filme.

Shruti Hassan bez make -upu 5