18 najlepších fotografií Lany Del Rey bez make -upu

Lana Del Rey, ktorej pôvodné meno je Elizabeth Wool ridge Grantová, je jednou z najslávnejších speváčok a spisovateľov. Je známa svojimi piesňami najvyššej kvality, ktoré sa používajú v niektorých z najlepších hollywoodskych hitov. Lana má modeling ako druhú kariéru a schválila niekoľko značiek ako H&M. Kým Lana si vďaka vražedným výzorom na titulných stránkach časopisov získala obrovské množstvo fanúšikov, často sa na ňu pozerá s odhaleným výrazom. Lana je jednou z mála celebrít, ktoré môžu sebavedomo ukázať svetu svoje pravé ja. V tomto článku predstavujeme niektoré z najlepších fotografií Lany Del Rey bez make -upu.

Obrázky Lany Del Ray bez make -upu:

1. Kráčajúca morská víla:

Lana Del Rey bez make -upu 1

Čo keby mohla morská panna chodiť? Veríme, že bude vyzerať ako táto nádherná dáma. Tu je vidieť Lana Del Rey v ležérnom tričku a pár chladných modrých riflí. Je bosá a, samozrejme, bez tváre. Milujeme spôsob, akým ju hladí po vlasoch a užívame si prechádzku v plážovom piesku.

2. Post Party Look:

Lana Del Rey bez make -upu 2

Táto fotografia bola urobená po jej oslave 31. narodenín. Šikovne to zahrala na istotu so svojimi nadrozmernými slnečnými okuliarmi, aby skryla únavu predošlej noci. Vôbec nešportuje a je vo svojej obľúbenej bielej košeli a rifliach. Tento jej vzhľad jednoducho milujeme!

3. If-Looks-Could-Kill Selfie:

Lana Del Rey bez make -upu 3

Táto selfie určite udrží vašu pozornosť na obrazovke. Tieto hlboké, očarujúce oči môžu zaujať aj najtvrdšie srdce na Zemi. Tento cvak tiež odhalí jej tetovanie na pravej ruke. Zdá sa, že nad niečím uvažuje, ale koho to zaujíma, pokiaľ sa nám pozerá do očí.

4. Dáma v bielom:

Lana Del Ray bez make -upu 4

Tu vidíme oslnivú krásu, ktorá krásne nosí svoje upravené vlasy a veľmi krásne šaty. Vyzerá bez make-upu a jej krása tváre takmer každého kameramana presvedčí, aby klikol na jej fotografie.

5. Krásny a elegantný:

Lana Del Ray bez make -upu 5

Lana Del Rey má na tvári taký elegantný nádych a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo vyzerá tak krásne bez make -upu. Jej tvár nám ukazuje toľko vecí, ako je jej uhlová tvár, jej krásny úsmev a samozrejme jej prirodzená krása. Toto je jeden z najlepších obrázkov Lany Del Rey bez make -upu.

6. Rozkošná kráska:

Lana Del Ray bez make -upu 6

Na tomto obrázku vyzerá Lana ako mladé dievča. Fotografia bola urobená v obchodnom obchode, kde Lanu oslovili niektorí fanúšikovia a bola viac ako šťastná, že s nimi klikol na niekoľko fotografií, aj keď nemala žiadny make -up..

7. V krásnom tope:

Lana Del Ray bez make -upu 7

Lanu videli, ako má krásny vrch bez rukávov, keď kráčala po uliciach bez líčenej tváre. Vyzerala mimoriadne krásne a jej tvár ukazovala čistotu jej srdca. Je celkom férová a vďaka tej nádhernej štruktúre a uhlu tváre má vďaka tomu taký úžasný vzhľad. Nakoniec, ona je viac ako dokonalá, a to je jeden z najlepších obrázkov Lana Del Rey bez make -upu.

8. Príležitostné kúzlo:

Lana Del Ray bez make -upu 8

Lana môže vyzerať celkom krásne, ak má na sebe ležérne oblečenie. Tu je vidieť športový klobúk a viacfarebný top. Už len v tom vyzerá úžasne. Táto žena si takmer nemusí obliecť nič, aby vyzerala úžasne. Lana Del Rey je jednoznačne jednou z najkrajších žien, ktoré môžu vyzerať tak božsky bez toho, aby boli vôbec nalíčené.

9. Zamilovaný do čiapok:

Lana Del Ray bez make -upu 9

Lana rada ukazuje svoju detskú stránku. Preto je možné nájsť veľa jej fotografií, ktoré vyzerajú úplne ležérne, a vždy existuje klobúk, ktorý jej zakrýva vlasy. Ľudia nevedia, prečo to robí, ale ona vyzerá celkom dobre. Jej tvár bez make-upu môže zapôsobiť na kohokoľvek a ani sa o to nebude musieť snažiť.

10. Na letisku:

Lana Del Ray bez make -upu 10

Lana Del Rey Paparazzi spravidla nedráždi. Nemá žiadny problém s tým, že si ju ľudia fotia, aj keď nie je vôbec nalíčená. Jej prirodzená krása hovorí sama za seba a určite ukazuje, aký dobrý človek je. Na tento obrázok bolo kliknuté na letisku.

11. Zameranie na zmenu:

Lana Del Ray bez make -upu 11

Toto je pravdepodobne jeden z najlepších fotografií Lany Del Rey bez make-upu bez make-upu. Vyzerá tak úžasne a jej obliekanie je tiež veľmi rozkošné. Je to taká sladká sladká žena, ktorá verí v nosenie vecí, v ktorých bude vyzerať pohodlne.

12. Skinny Girl:

Lana Del Ray bez make -upu 12

Toto je dosť starý obrázok Lany Del Reym, kde zobrazuje svoju prirodzene krásnu tvár a svoj krásny vrchol. Bola z nich trochu vychudnutá. Väčšinu času ľudia uvidia Lanu Del Rey bez make -upu, pretože sa zdá, že sa líčí iba vtedy, keď sa chystá natočiť video alebo sa chystá navštíviť rovnomerný alebo umelecký zápas..

13. Nakupovanie:

Lana Del Ray bez make -upu 13

Lana Del Reyová praskla na nákupoch s usmiatou tvárou, keď sa otočila k fotoaparátu a poskytla upokojujúci výraz. Mala na sebe roztomilý top spolu s modrými šortkami a s tvárou bez make-upu vyzerala božsky.

14. Príchod na špeciálnu udalosť:

Lana Del Ray bez make -upu 14

Podľa jej nalíčeného vzhľadu sa dá povedať, že táto žena vyzerala úplne úchvatne, aj keď nebola vôbec nalíčená. Bola určite hviezdou toho dňa a vyzerala tak úžasne, že od jej príchodu na ňu upierali všetky oči.

15. Slávna popová hviezda:

Lana Del Ray bez make -upu 15

V priemysle nekonečných popových hviezd je Lana Del Rey žiariacou hviezdou, ikonou a inšpiráciou pre mnoho ľudí. Je známa svojim božským hlasom a rozkošnou tvárou a krásnou textúrou tváre. Jej úsmev je úžasný a keď robí celé prostredie, akosi sa rozsvieti. Na tomto jej obrázku bez make-upu vyzerá Lana veľmi krásne bez toho, aby sa o to snažila. Ako už bolo povedané, jej úsmev na nás všetkých zapôsobí.

16. Ranná kávová jazda:

Lana Del Ray bez make -upu 16

Lana miluje pitie kávy zo Starbucks a na tento obrázok bolo kliknuté v taký deň, keď odchádzala zo Starbucks po tom, ako si dala normálnu a obvyklú kávu. Mala na sebe krásne ružové šaty a ako vždy, na jej tvári bol pripevnený prirodzený úsmev.

17. Na letisku:

Lana Del Ray bez make -upu 17

Lana Del Rey bola spozorovaná na letisku, keď odlietala. Športovala ležérny vzhľad spolu so svojim prirodzene krásnym úsmevom. Toto je pravdepodobne jedna z najlepších fotografií Lany Del Rey bez make -upu.

18. Štýlová žena:

Lana Del Ray bez make -upu 18

Lana Del Rey bezpochyby dokáže držať krok s nadchádzajúcimi trendmi. Ale napriek tomu je v jej oblečení určitá slušnosť a vždy sa snaží, aby to bolo jednoduché a prirodzené, ako jej krása tváre..

Lana Del Rey je určite príkladom toho, ako môžete vyzerať krásne bez make -upu. Aj keď make -up môže zvýrazniť váš vzhľad, ak ste obdarení dobre vyzerajúcou pleťou, tento kozmetický kufrík už nemusíte nosiť. Pravidelný režim pokožky, zdravé stravovanie a dostatok vody vám môžu pomôcť dosiahnuť takú pleť, akú má Lana. Dúfame, že sa vám páčila táto kompilácia najlepších obrazov Lany Del Rey bez make -upu