15 neviditeľných fotografií Sarah Jessicy Parker bez make -upu

Sarah Jessica Parker, jedna z najznámejších amerických herečiek, je tiež návrhárka a producentka. Táto podnikateľka má za sebou niekoľko filmov, ale je známa predovšetkým svojou rolou Carrie Bradshaw v seriáli HBO Sex v meste. Táto žena má vzhľad a talent a vďaka tomu sa dostala na veľké obrazovky.

Sarah Jessica Parker bez make -upu

Obrázky Sarah Jessicy Parker bez make -upu:

V tomto článku budeme diskutovať o niektorých obrázkoch make -upu Carrie Bradshaw.

1. Mala vek:

Sarah Jessica Parker bez make -upu 1

Carrie Bradshaw nie je taká, ako vyzerala pár rokov predtým v sérii HBO. Sarah v dnešnej dobe vyzerá trochu staro, ale neváha, pokiaľ ide o jej tupé zobrazenie svojej úplne skutočnej tváre pred médiami. Aj napriek svojim starým chybám tváre sa táto hollywoodska diva ničoho nebojí.

2. Ranný fitness plán:

Sarah Jessica bez make -upu 2

Sarah počas fotografovania vyzerala úplne bez make-upu. Športovala vo svojom fit outfite a bez akéhokoľvek umelého skrášľovania vyzerala jej tvár lákavejšie než kedykoľvek predtým. Ak hľadáte dobrý sarah jessica parker bez make -upu, mohol by to byť jeden z najvhodnejších.

3. Krása bieleho vrchu:

Sarah Jessica bez make -upu 3

Sarah Jessicu Parkerovú videli, ako kráča po uliciach v jednoduchom bielom tielku. Ukázala svoj drsný, ale úplne prirodzený vzhľad. Táto zaneprázdnená žena pravdepodobne nemá čas ráno sa zobudiť a posedieť si so súpravou na líčenie. Môže vyzerať naozaj krásne, aj keď sa odlíči a bude hrať rolu jednoduchej ženy.

4. Ten šokujúci pohľad:

Sarah Jessica bez make -upu 4

Vystrašená, ale krásna, však? Existuje niekoľko žien, ktoré obzvlášť vyzerajú veľmi atraktívne, keď sa objaví ich šokujúca tvár. Tento konkrétny obrázok nesie úplne lákavú tvár Sarah, pričom bola šokovaná nejakým činom, ktorý vykonal kameraman (pravdepodobne). Nech to bolo čokoľvek, táto udalosť odhalila prirodzenú tvár Sarah a jej tvárové chyby boli na tomto obrázku tiež prominentné. Verí, že ľudia rozpoznajú pre jej prácu viac ako jej vzhľad a ktorý je pre ňu vhodný. Dokáže s tým žiť a byť spokojná so svojimi chybami, pretože sú jej súčasťou.

5. Dni zlých vlasov:

Sarah Jessica bez make -upu 5

Sarah bola prasknutá na letisku, zatiaľ čo práve vystúpila z letu, so všetkými strapatými vlasmi. Napriek tomu vyzerala veľmi lákavo a vyzerala ako najlepšie ja. Masáž vlasov jej zrejme neprekážala ani neodvádzala pozornosť, zatiaľ čo bola zaneprázdnená predvádzaním svojej prirodzenej tváre..

6. Chystáte sa niekam:

Sarah Jessica bez make -upu 6

Po pohľade na tento obrázok možno s istotou tvrdiť jednu vec, že ​​Sarah jessica parker je jednou z najkrajších hollywoodskych herečiek vôbec. Okrem svojich skvelých výkonov zapôsobí na divákov zvodnými očami, tónovanou a inteligentne vyzerajúcou tvárou. Jedna vec sa dá povedať, že táto žena môže jednoducho vyzerať krásne len tým, že ukazuje, aká je, nie ako vyzerá s make -upom.

7. Školské výlety:

Sarah Jessica bez make -upu 7

Sarah bola fotografovaná, ako kráča so synom do školy. Táto žena udivuje novinárov svojou nádhernou ukážkou jednoduchého života. Je na nich skôr zastrašujúca, a preto sa tak veľmi fotografuje. Namiesto toho, aby bola jednou z najznámejších celebrít, je tiež matkou a nikdy to neberie ako samozrejmosť. Práve to z nej robí skutočnú ženu. Vďaka tomu je krásna.

8. Porovnanie s a bez make -upu:

Sarah Jessica bez make -upu 8

Vzhľadom na brutálne diétne plány Sarahova postava v poslednej dobe veľa trpela a na obrázku vľavo vidíme, ako v skutočnosti vyzerá bez akéhokoľvek make -upu. Toto je pravdepodobne jeden z najlepšie vyzerajúcich fotografií Sarah Jessice Parker bez make -upu, ktoré ukazujú jej prirodzenú príťažlivosť. Táto žena môže jednoducho vyzerať nádherne, aj keď sa odlíči a vyšportuje svoju skutočnú tvár.

9. Božský obraz:

Sarah Jessica Parker bez make -upu 9

Kto hovorí, že na to, aby ste vyzerali krásne, potrebujete riasenku? Žena je krásna taká, aká je. Podľa Sarah Jessicy Parker make -up rozhodne nie je možnosťou, ako vyzerať lákavo. Mladá Sarah vyzerá celkom dobre a je dostatočne pôsobivá na to, aby prilákala všetkých milovníkov krásy.

10. Minimálny vzhľad make -upu:

Sarah Jessica bez make -upu 10

Sarah je obvinená z toho, že nosí príliš veľa make -upu, aby skryla svoje tvárové chyby v pohyboch. To je pravda. Život však pre ňu nie je film. Ako celebrita nemá pocit, že by mala byť dokonalá. Tento obrázok ukazuje tvár minimálneho make -upu hollywoodskej krásy.

11. Výlet na Deň dievčat:

Sarah Jessica bez make -upu 11

Sarah Jessica Parker bola prasknutá so svojimi dvoma malými dievčatami. Títo anjeli vyzerali nádherne, ale všetky oči sa pozerali na hollywoodsku krásu, Jessicu. Vyzerala mimoriadne lákavo a keďže mala športovú úplne prirodzenú tvár, ľudia mali dobrý pocit aj z jej prirodzenej krásy..

12. Vráťte dieťa späť:

Sarah Jessica Parker bez make -upu 12

Jessicu videli, ako sa baví, keď vracala svoje dieťa zo školy. Ak hľadáte nejaké obrázky make -upu sarah jessica parkerovej, potom je to celkom dobré.

13. Atraktívny:

Sarah Jessica Parker bez make -upu 13

Nedá sa ani predstaviť, aká jednoduchá Sarah v skutočnosti je. Pravdepodobne má najlákavejšiu tvár a väčšinou ju ukazuje bez pomoci kozmetických prípravkov a dobre vyzerá len tak. Pravdepodobne je jednou z najlepšie prirodzene vyzerajúcich žien v zábavnom priemysle.

14. Skúšanie mixovania:

Sarah Jessica bez make -upu 14

Sarah je často podráždená paparazzmi, a preto sa niekedy pokúša zmiešať s davom a obliecť si jednoduché oblečenie. Pravdepodobne sa drží v úzadí a udržiava tvár bez make-upu. Toto je jeden z tých momentov.

15. Nevinný pohľad:

Sarah Jessica bez make -upu 15

Stačí sa pozrieť na nevinnú tvár Sarah. Vyzerá tak krásne bez make -upu.

Ak túžite vidieť nejaký park Sarah jessica bez makeupových displejov, potom vyššie uvedené sú pravdepodobne najlepšie v tejto kategórii. Na základe diskusie pre fanúšikov sú vyššie diskutované jedny z najlepších, ktoré je možné nájsť a ktoré by ste možno mali hľadať..

Sarah Jessica Parker je jediná svojho druhu a jej prirodzenú krásu nemožno porovnávať s ničím ani s nikým. Jej krásu tváre nemožno porovnávať s ničím iným na svete.