15 fotografií Rachel McAdams bez make -upu

Rachel McAdams je prominentná kanadská televízna a filmová herečka. Svoju hereckú kariéru začala tým, že hrala zmysluplné úlohy v dramatických filmoch a minisériách, ako sú „Perfect Pie“, „Slings and Arrows“ a „My Name Is Tanino“. Rachel McAdams debutovala v Hollywoode v roku 2002 vo filme s názvom „The Hot Chick“. Táto všestranná herečka prvýkrát okúsila úspech v roku 2004 za úlohu tínedžerskej divy vo filme „Mean Girls“. Odkedy sa za ňou nebolo možné pozerať späť a s každým ďalším rokom sa jej herecké schopnosti dokonca zlepšovali.

Rachel McAdams je obdarená krásnym prírodným vzhľadom. Niektoré z jej rolí, za ktoré získala obrovskú chválu, sú „Manželka cestovateľa v čase“, „Sľub“, „Spotlight“ a „Sherlock Holmes“. Nomináciu na Oscara získala aj za postavu bostonského glóbusu uvedenú vo filme „Spotlight“, ktorý vyšiel v roku 2015. Rachel McAdams je okrem toho, že je neuveriteľnou herečkou, uznávanou aktivistkou pracujúcou na projekte vedomia Zeme. Herečka verí v to, aby bol jej život jednoduchý a dokonca si nerobí starosti s verejným vystupovaním bez make -upu.

Rachel McAdams bez make -upu

Krásne obrázky Rachel McAdams bez make -upu:

Ponúkame vám to najlepšie z 15 Rachel McAdams bez makeupových fotografií, ktoré určite budete obdivovať.

1. Dokonalý príklad dokonalej krásy:

Rachel McAdams bez make -upu

Rachel McAdams je nepochybne najkrajšou herečkou Hollywoodu. Jej oslnivá pokožka a dokonalé črty tváre nepotrebujú žiadny make -up, aby sa jej hlava zatočila, kamkoľvek ide. Na tomto obrázku Rachel McAdams bez make -upu je herečka videná ako oblečená vo fuchsiovo ružových šatách na podujatí Met Ball v New Yorku. Toto je nepochybne to najlepšie z fotografií Rachel McAdams bez make -upu.

2. Prirodzený vzhľad pre časopis Allure:

rachel mcadams bez makeupu2

Rachel McAdams sa hrdo chváli svojou prírodnou krásou ako titulná strana časopisu Allure Magazine. Táto 38 -ročná herečka nosí svoj ľahký úsmev a pri natáčaní titulnej stránky vyzerá dokonale uvoľnene. Je vidieť, ako má na sebe sivú a krémovú čipkovanú blúzku a karamelové pramienky jej bezstarostne padajú, rovnako ako ona, cez plece. Vynechať líčenie na obálku časopisu je niečo, čo si môže dovoliť len málo talentovaných herečiek.

3. Čo hľadá:

rachel mcadams bez makeupu3

Rachel McAdams je jednou z tých herečiek, ktoré vyzerajú krajšie bez toho, aby boli nalíčené. Na tomto bezplatnom obrázku hviezdy „Mean Girls“ má na sebe pletenú bielu čiapku, ktorá si zakrýva vlasy, zatiaľ čo málo kaderníkov nájde cestu von. Hľadá kamsi a jej výrazy tváre nás nechávajú premýšľať, čo to môže byť.

4. Vrstvené pre zimy:

rachel mcadams bez makeupu4

Na tomto obrázku Rachel McAdams bez akéhokoľvek líčenia je herečka videná ako zabalená v chladných zimách. Pletená čiapka na hlave nemôže ani skryť lesk v očiach. Na tomto obrázku Rachel McAdams bez make -upu sa herečka chce držať bokom, ale vďaka svojmu neuveriteľnému vzhľadu vynikne..

5. Ach tak cool:

rachel mcadams bez makeupu5

Talentovaná herečka Rachel McAdams vyzerá mladšie a sviežejšie, keď nie je vôbec nalíčená. Na tomto obrázku je make-up Rachel McAdams nulový a v bielom tričku a rifliach vyzerá bez námahy chladne. Dokonca nepotrebuje ani doplnky, pretože jej dobrý vzhľad robí potreby.

6. Niekto hľadá pomoc:

rachel mcadams bez makeupu6

Ako môžete vidieť na obrázku Rachel McAdams bez make -upu, herečkine ruky sú plné svojho hrnčeka s kávou a iPadu. Zdá sa, že tu skutočne potrebuje pomoc! Jej výraz na tomto obrázku zatiaľ nie je príliš lichotivý, nemôžete si nechať ujsť obdivovať jeho krásne črty. Vlasy má úhľadne stiahnuté a dokonca bez akéhokoľvek líčenia vyzerá očarujúco.

7. Všetko zakryté:

rachel mcadams bez makeupu8

V tomto obrázku Rachel McAdams bez make -upu je herečka videná úplne zahalená v modrej kožušinovej bunde. Na krku má tiež čiernu šatku a zámky jej voľne padajú cez ramená. Vyzerá úplne šťastná a zdravá a na jej lícach nemôže chýbať zimná žiara.

8. Ranné blues:

rachel mcadams bez makeupu7

Nie všetky obrázky Rachel McAdams bez make -upu môžu byť lichotivé a to len dokazuje, že patrí do skutočného sveta. Herečka práve vstala zo svojho spánku a aj v tejto odhalenej tvári vyzerá, že vyzerá dobre.

9. Kráľovná bez make-upu:

rachel-mcadams-bez-makeupu9

Rachel McAdams môže bez námahy vyzerať elegantne a krásne bez toho, aby sa dotkla trochu make -upu. Herečka, ktorá je videná v bielych šatách a jej kŕdle lemujú tvár ako prstene.

10. Zabíjací vzhľad:

rachel mcadams bez makeupu 10

Tajomstvo krásy Rachel McAdams spočíva v disciplinovanej diéte a rutinnom cvičení. Herečka neverí v používanie ťažkých kozmetických výrobkov a drží sa iba organických produktov starostlivosti o pleť. Na tomto obrázku Rachel McAdams bez make -upu sa jej modré oči zdajú lesklé a vďaka perfektnej pleti vyzerá báječne.

11. Prílet do Los Angeles:

rachel mcadams bez makeupu 11

Na tomto obrázku je hviezda notebooku vidieť, ako prichádza na letisko v Los Angeles po dokončení projektu na Havaji. Napriek tomu, že herečka vyzerá zmätene, vyzerá rozkošne bez mejkapu. Kučery jej padajú z ramien a ležérne je oblečená v sivej mikine „Kale“ a čiernych legínach.

12. Chaotické kučery:

rachel mcadams bez makeupu

Rachel McAdams bez líčenej tváre vyzerá oveľa lepšie ako jej umelo zdobená tvár. Jej tvár na tomto obrázku je úplne holá, a napriek tomu sa prirodzene snaží vyzerať nádherne. Milujeme jej kučery voľne zviazané, ktoré dobre dopĺňajú jej tvár.

13. Náraz na tehotenstvo:

rachel mcadams bez make -upu13

Hviezda Mean Girls vyzerá tehotne, ale nie v skutočnosti. Verejné vystúpenie bez mejkapu a s veľkými hrčkami mala za úlohu vo filme „O čase“. Fotografia bola urobená v Londýne s falošným nárazom.

14. Láska je vo vzduchu:

rachel mcadams bez make -upu14

Tu je Rachel McAdams videná ako romancuje so svojim krásavcom Ryanom Goslingom. Zdá sa, že sa duo dobre baví a chémia medzi nimi nemôže chýbať. Na tomto obrázku Rachel McAdams bez make -upu má herečka vlasy zopnuté do bielej bodkovanej čelenky.

15. Krása vzdorujúca veku:

rachel mcadams bez makeupu15

Rachel McAdams bez make -upu vyzerá ako mladšia a výnimočne krásna, rovnako ako táto. Vďaka jej bezchybnej tvári a mliečne bielej farbe môžu fanúšikovia nad ňou ešte viac slintať. Aj vo veku 38 rokov môže konkurovať herečkám, ktoré sú od nej mladšie.

Rachel McAdams vyzerá úžasne aj bez make -upu. Toto bolo jej 15 najlepších fotografií bez make -upu, ktoré nemôžu byť žiadnym spôsobom sklamaním!