14 najlepších fotografií Jessicy Simpsonovej bez make -upu

Jessica Simpson je americká speváčka. Je tiež slávnou televíznou osobnosťou a známym menom vo svete módneho návrhárstva. Táto 35 -ročná žena z Texasu nie je len o líčení. Je obdarená prírodnou krásou a predvádza sa veľmi efektívne. Keďže je módna návrhárka a obľúbená celebrita, musí si udržať svoj vzhľad, a preto musí niekedy využiť pomoc kozmetických výrobkov. To však nemusí nevyhnutne znamenať, že sa stane kráľovnou krásy, ktorá má za následok make -up. Je tu aj jej druhá stránka, ktorá súhlasí s predvádzaním prirodzenej tváre a ľudia ju väčšinou ignorujú a vyhľadávajú momenty líčenia Jessicy Simpsonovej. Tento článok zmení ich mylnú predstavu o tejto žene poskytnutím niektorých bez make -upu fotografií tejto ženy. Ako bonus si pozrite Jessicu Simpson bez make -up selfie.

Jessica Simpson bez fotografií make -upu:

1. Divoké dieťa:

Jessica Simpson bez make -upu

Na tomto obrázku si Jessica Simpson nechala rozpustené a divoké vlasy. Vyzerala ako neskrotná divoká kráska. Až na nejaký lesk na pery sa zdá, že Jessica na tomto obrázku nenesie žiadne stopy make -upu. Vyzerala úžasne vo svojom prirodzenom, na vzduchu vysušenom vzhľade vlasov. Takáto kráska za volantom môže spôsobiť vážne zápchy!

2. Nezahrávaj si so mnou:

Jessica Simpson bez make -upu 2

Zdá sa, že Jessica varuje svojich narušiteľov, aby sa s ňou nemaznali. Rozhodla sa pre strapatý účes a veľmi ležérny outfit. Na jej tvári nebola žiadna stopa make -upu, napriek tomu môžete vidieť, ako jej pokožka vyzerá bezchybne. Vyzerá sebavedomo, rebelsky, ale napriek tomu krásne. Jej pohľad mohol doslova štípať!

3. Over The Moon:

Jessica Simpson bez make -upu 3

Toto je jeden z najlepších obrázkov Jessicy Simpsonovej bez make -upu. V noci v splne vyzerá celkom vzrušene a zdá sa, že by si to chcela trochu uchmatnúť. Bola odhalená a rozhodla sa pre jednoduchú čiernu mikinu. Môže niekto veriť, že táto nádherná žena je matkou dvoch detí? No nemôžeme!

4. Self-Down s chrípkou Selfie:

Jessica Simpson bez make -upu 4

Keď ste celebrita, pred svojimi fanúšikmi nie je čo skrývať. Dokonca ani vtedy, keď ste chorí a máte chrípku. Jessica Simpson Žiadne makeupové selfie sa nenatáča, keď trpela chorobou. Ale vzalo jej to kúzlo? Rozhodne nie! Vo svojom smaragdovo zelenom svetri a mierne začervenanej koži vyzerá sviežo.

5. Sexy Cow Boy:

Jessica Simpson bez make -upu 5

Jessica je ideálne dievča z Texasu. Na akcii športovala so svojim kovbojským klobúkom a bez líčenej tváre. Bez akéhokoľvek náznaku mejkapu na tvári zapôsobila na každého a na každého, kto sa na jej tvár pozrel. Bez škvrny make -upu na koži je nemožné vyzerať tak krásne ako táto hviezda.

6. Krása s odhalenou tvárou:

Jessica Simpson bez make -upu 6

Tento obrázok odhaľuje krásnu tvár Jessicy Simpsonovej a ukazuje, aká krásna skutočne je. Táto žena môže vyzerať krásne akýmkoľvek spôsobom, bez ohľadu na to, ako sa jej páči. Viac sa zameriava na svoje materské inštinkty než na svoj hviezdny status. Rozcuchaný účes a jednoduchá košeľa, vieme, čím si čerstvé mamičky prechádzajú.

7. Nežná krása:

Jessica Simpson bez make -upu 7

Nech sa povie pravda. Keď sa Jessica odličuje, vyzerá inak. Ale tak či onak, vyzerá veľmi atraktívne a ľudia stále obdivujú jej prirodzený vzhľad a nechýba jej žiadna kvalita zapôsobenia na ľudí jej prirodzenou tvárou..

8. Cestovanie štýlom:

Jessica Simpson bez make -upu 8

Táto fotografia bola urobená na letisku, z ktorého odletela Jessica. Ukázala svoju tvár bez make-upu a dá sa povedať, že je to jedna z najlepších fotografií Jessiky Simpson bez make-upu, ktorými sa prejdete..

9. Fotografia pripravená:

Jessica Simpson bez make -upu 9

Jessicu videli športovať v čiernom oblečení a vyzerala v tom dosť pôsobivo. Táto žena určite vie, ako vyzerať krásne bez toho, aby mala nejaký make -up. Pravdepodobne je jednou z najlepšie vyzerajúcich dám vo svojom veku a je si istá svojim prirodzeným vzhľadom.

10. Fair Skinned Beauty:

Jessica Simpson bez make -upu 11

O Jessice sa dá povedať, že je jednou z najlepšie vyzerajúcich osobností vo svojom odbore. Na tomto obrázku je vidieť, ako sviežo vyzerá. Jej nežná pokožka vyzerá, že je v ružovom zdraví. Na tomto obrázku sa rozhodla pre lesklé pery a jej prirodzene žiarivá pokožka nepotrebuje žiadny ďalší make -up.

11. Nakupovanie potravín:

Jessica Simpson bez make -upu 12

Toto je skutočne stará fotka Jessicy Simpson bez make -upu, ktorá ukazuje skutočnú krásu tejto ženy. Ukazuje krásne blond vlasy spolu s jej lákavou tvárou. Má niekoľko nedostatkov, ale to, čo ju robí krásnou zvnútra, je jej sebavedomie ukázať svoju tvár takú, aká je.

12. Krásna Belle:

Jessica Simpson bez make -upu 12

Mnoho žien má tiež zlé dni ako Jessica. Nie je ničím výnimočná. Je to len človek s trochu väčším podielom prirodzenej tváre. Jej tvár je pravdepodobne jednou z najlepších vecí, ktoré môžu na ľudí ľahko zapôsobiť.

13. Po a pred make -upom:

Jessica Simpson bez make -upu 13

Takýto obrázok bude vhodný na odhalenie skutočnej tváre celebrít. Tento konkrétny obrázok je celkom lákavý a vyzdvihuje krásu Jessicinej tváre, ktorá je na obrázku zobrazená vpravo. Na tomto obrázku vyzerala ako blonďavá kráska a bola pripravená na blesky.

14. Čierna kráska:

Jessica Simpson bez make -upu 14

Okrem toho, že je Jessica skutočne pekná, je aj skutočne rozkošná žena. Je jednou z najlepšie vyzerajúcich žien svojej doby a má trochu viac príležitostí predviesť svoju skutočnú krásu. Vďaka svojmu úplne čiernemu vzhľadu v priehľadnom vrchu a čiernej bielizni vyzerá zmyselne

Jessica Simpson je jednou z hollywoodskych celebrít, ktoré sa zapojili do momentky No makeup drive. Tieto hviezdy šíria povedomie svojej mladšej generácii o tom, že je jednoduchý a prirodzený. Jessica ukazuje, ako je dôležité byť sám sebou, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Či už je na chorej posteli alebo sa počas dovolenky strašne opálila, Jessica pred svojimi stúpencami nič neskrýva. Jessica Simpson bez make -up selfie fotografií na svojich účtoch sociálnych médií odhaľuje, aká krásna je táto žena!