12 nádherných fotografií Tyra Banks bez make -upu

Tyra Lynne Banks je bývalá americká supermodelka, ktorá sa preslávila už ako 15 -ročná, keď hrala ako prvá žena farebného pôvodu v športovo ilustrovaných plavkových číslach módneho časopisu GQ. Jej talent sa však netýkal iba modelingu, ale ona sa v neskorších rokoch svojej profesie rozrástla a stala sa úspešnou podnikateľkou, hostiteľkou a podnikateľkou. Byť módnou ikonou je však obrovský tlak, v ktorom musí jeden konkrétny vyzerať čo najlepšie vo všetkých situáciách. Aj napriek tomu často dochádza k únikom a úlomkom, keď vidíme hviezdu v jej skutočnom ja a tu máme niektoré z nich zoradené tak, aby ste sa rozhodli, či je skutočne taká dobrá bez profesionálneho make -upu. Tento článok sa zaoberá niektorými z najlepších fotografií Tyra Banks bez make -upu.

1. Uchopenie očných guličiek:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu

Tyra Banks vyzerala na tejto svojej roztomilej selfie vtipne. Nemá na sebe absolútne žiadny make -up a sebavedomo odhalila svoju nerovnomernú, nerovnú pokožku. Na tomto obrázku ukázala aj svoje zapadnuté oči a tmavé kruhy. Očné gule jej akoby vyskočili načas a kačacie pery určite prinesú jej fanúšikom malé pobavenie.

2. Messing with Selfies:

Fotografie Tyra Banks bez make -upu 3

Tyra Banks zverejnila ešte jednu selfie, na ktorej opäť odhalila svoje bláznivé ja. Jej úplne rozcuchané vlasy, žiadna tvár s make -upom a vypadnuté očné gule nás nútia pochybovať, či je to skutočne Tyra Banks. Pokiaľ ide o jej obrázky, je totálnym športom a ani trochu neváha, aby sa svojim fanúšikom poriadne zabavila.

3. Hnedovlasé dievča:

Fotografie Tyra Banks bez make -upu 3

Tu zverejnená selfie Tyra Banks no makeup odhaľuje jej senzačné ja. Vo svojich nádherných, vlnitých medenohnedých vlasoch vyzerá úchvatne. Na tomto osviežujúcom obrázku vyzerala ako bábika. Tyra vysiela všetkým dievčatám, ktoré sú tam, dôležitú správu, že surová je krásna a človek nemusí tráviť hodiny pred zrkadlom.

4. Vysielanie lásky:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu 4

V pokračovaní svojich selfie fotografií Tyra Banks vyzerá, že vysiela lásku všetkým svojim fanúšikom. Prešla bez tváre a zachovala si nenápadný pohľad. Napriek tomu, že nemá žiadny make -up, jej lícne kosti vyzerajú, ako by boli krásne kontúrované. Jej veľké a svetlé oči sú snom každého dievčaťa.

5. Čerstvé zo sprchy:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu 5

Čerstvá von z kúpeľa Tyra Banks zverejnila selfie obrátenej chrbtom a potmehúdskym pohľadom sa pozrela na kameru. Nemala na sebe žiadny make -up a napriek tomu vyzerala najlepšie, ako mohla. Pokožka sa bezchybne leskla a leskla, zatiaľ čo sa ostýchavo usmievala na obrázok. Sú to časy, keď môžeme skutočne povedať, že Tyra Banks je skutočná nádhera s make -upom alebo bez neho.

6. Pred a po líčení:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu 6

Pripúšťame, že hviezdy vyzerajú celkom inak bez toho, aby sa obvyklo vymysleli. V skutočnosti sme tak zvyknutí vidieť tieto hviezdy bez poškodenia, že sa často cítime prekvapení, keď ich vidíme bez nich. Tyra je však krásna aj so svojimi ľahkými nedokonalosťami, pretože hrdo nosila svoje škvrny a hladkú pokožku a podopierala sa.

7. Príležitostný výlet:

banky tyra bez makeupu 7

Tyra, ktorá prechádzala v čiernej blúzke, bola zachytená v jednom zo svojich bežných kauzálnych dní bez make -upu. Vlasy, ktoré jej plávali vo vetre, boli krátke a ostré ako bob, zatiaľ čo nemala žiadny make -up. Aj keď jej tvár nie je jasne viditeľná, Tyra vyzerala bezchybne bez viditeľného miesta na tvári.

8. Aqua Look:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu 8

Tým, že si Tyra omotala šatku okolo hlavy, mala vlasy v dvoch vrkočoch a široko pózovala pred kamerou. Jej pekné kukadlá vyzerali v hnedej úchvatne, ľahko a elegantne a blysla perleťovými bielymi pred kamerou. Malá rúžová nikdy nikomu nevypadala zle a bez ďalšieho výrazného líčenia vyzerala mocne sladko.

9. Ak by pohľady mohli zabíjať:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu 9

Trend bez označenia hash selfie so značkami vytvoril vo svete celebrít veľa rozruchu, kde mnohé celebrity hrdo chodili na svoje weby sociálnych médií, aby zverejňovali nahé tváre selfies odhaľujúce ich vnútornú krásu. Tyra sa nelíšila, pretože svojimi mačacími očami a dokonalou pleťou roztočila ohromujúci obrázok.

10. Len pre zaujímavosť:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu 10

Na jednom zo svojich serverov sociálnych médií zverejnila selfie, na ktorej je hlúpa a robí si tváre, pričom bez dominantného miesta na tvári sa definuje bez mejkapu. Jej mäkká hriva sa valila po bokoch, keď robila pred kamerou vtipnú tváričku. Aj bez make -upu sme videli, ako dokáže tento vzhľad s chybou stiahnuť, a skutočne na nás urobili dojem.

11. Selfie pred spaním:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu 11

Opäť vidíme Tyru Banksovú v jej nenalíčenej selfie, kde ju videli ležať bokom, ako pózuje pre svoj obrázok. Táto paralyzérka, ktorá bola hostiteľkou nasledujúcej americkej super modelky, vyzerala jednoducho úchvatne bez chýb na tvári. Jej jemné črty zvýrazňovali jej svetlé oči.

12. Elegantný vzhľad vlasov:

Obrázky Tyra Banks bez make -upu 12

Aj keď sme vždy videli, ako Tyra urputne odhaľuje svoj výzor, Tyra priznala, že sa nebojí ukázať svetu svoje chyby a tým ísť na jednu zo svojich udalostí čistá, upravila si vlasy k dokonalosti a rozhodla sa rozhodnúť pre nie. makeupový vzhľad.

Tyra Banks je inšpiráciou pre všetky ctižiadostivé modely nielen Ameriky, ale celého sveta. Jej štýlový vzhľad, sebavedomie na rampe a pôvabný kvocient z nej robia jednu z najlepšie platených modeliek. Vždy je však za to, aby bol make -up pokožky voľný a odhalil svoje prirodzené ja. Vždy verí, že zostane surový a skutočný. Aj keď si jej práca vyžaduje, aby bola vždy pripravená na červený koberec, rada sa zbaví svojho umelého ja a dostane sa do svojej komfortnej zóny. Dúfame, že vám Tyra Banks no makeup selfie nedala niekoľko vážnych cieľov v oblasti krásy.