12 nádherných fotografií Huma Qureshi bez make -upu

Pamätáte si film The Gangs of Wasseypur? Názov filmu vám okamžite pripomenie krásnu Humu Qureshi. Táto mimoriadne talentovaná umelkyňa je známa svojim nádherným vzhľadom a nádhernými zámkami. Je to zakrivená kráska a dokáže sa veľmi dobre niesť, na obrazovke aj mimo nej. Huma je často vidieť, ako predvádza svoju prirodzenú stránku tým, že nie je nalíčená. Napriek tomu, že športuje, bez make -upu vyzerá úžasne. Pozrite sa na niektoré z najlepších fotografií Huma Qureshi bez make -upu.

Huma Qureshi bez obrázkov make -upu:

1. Krásna diva:

Huma Qureshi bez make -upu

Huma Qureshi je v tejto chvíli skutočnou krásou bez make-upu v Bollywoode. Jej rozkošné uhly tváre a anjelské oči sú dokonalou kombináciou potrebnou pre super hitový film. Spolu s tým vnáša do svojich postáv takú intenzitu, že jej fanúšikovia stoja pri srdci. Táto dokonalá kráska často čelí komplikáciám pri líčení, ale vyzerá sakra dobre aj bez toho, aby sa nalíčila.

2. Cestovanie vo veľkom štýle:

Huma Qureshi bez make -upu 2

U Huma Qureshiho stres rozhodne nie je faktorom toho, aby vyzeral zle alebo nebol sám v sebe. Na tento obrázok ste klikli, keď odlietala z letiska v Dillí. Aj keď po únavnom a vyčerpávajúcom lete dokázala vyzerať dostatočne atraktívne, aby na ňu zaostrila šošovky fotoaparátu.

3. Minimalistická krása:

Huma Qureshi bez make -upu 3

Tento obrázok Humy Qureshi je fotografiou z jedného z jej mnohých úspešných filmov. Bez toho, aby bola nalíčená, dokáže vyzerať veľmi atraktívne a ukradnúť pohľad divákov. Humin výkon a vzhľad vo svojich filmoch idú ruka v ruke a táto skutočnosť je dôvodom jej úspešnej kariéry.

4. Unavený, ale pekný vzhľad:

Huma Qureshi bez make -upu 4

Naozaj! Kto vyžaduje riasenku, keď máte na sade Huma Qureshi. Jej očarujúca prírodná krása a roztomilé línie tváre stačia na to, aby zapôsobili na divákov. Na tomto obrázku podľa svojej postavy športuje svoju prirodzenú tvár a vôbec nie je nalíčená. Jej nádherný vzhľad je od Boha nadaný a nedá sa zmerať meradlom ani tých najlepších kozmetických výrobkov na svete.

5. Sladký úsmev:

Huma Qureshi bez make -upu 5

Toto je starý obrázok Huma Qureshiho. Tu vyzerá taká ležérna a stále dostatočne krásna, aby nás všetkých ovplyvnila. Jej úsmev zobrazuje jej obrovské srdce a jej bystré oči zvýrazňujú jej vnútornú krásu. Vďaka tejto žene pred ňou všetky špičkové kozmetické výrobky vyzerajú úboho.

6. Pripravené na nákupy:

Huma Qureshi bez make -upu 6

Huma vždy prináša svoje najlepšie ja pred obrazovku a prenáša túto postavu aj na ulicu. Je odvážna, múdra a nádherná. Čo ešte môže náročný svet požadovať od ženy, aby bola úspešná? Táto fotografia bola urobená, keď kráčala ulicami Bombaja a nakupovala.

7. Krása mimo pódia:

Huma Qureshi bez make -upu 7

Huma Qureshi je vždy krásna prírodná krása, ktorá má rada jednoduchosť. Tu vidíme dokonalú krásu v jej najlepšom ja tým, že športuje svetlo zelený top cez biely a roztrhané džínsy.

8. Žiariaca v bielom:

Huma Qureshi bez make -upu 8

Tu má Huma Qureshi ležérny biely salwar kameez a športový vzhľad bez make-upu. Napriek jednoduchému vzhľadu vyzerala Huma veľmi pekne a jej prítomnosť ovplyvnila ľudí, aby sa na ňu pozerali.

9. Uvedenie lesného produktu na trh:

Huma Qureshi bez make -upu 9

Huma Qureshiho videli v obchode Woodland, kde pomáhal spoločnosti uvádzať na trh výrobky zo zimnej kolekcie. Tu ukázala tvár bez make-upu, ale stále vyzerala veľmi lákavo.

10. Vzhľad letiska:

Huma Qureshi bez make -upu 10

Tento vzhľad Huma na letisku úplne schvaľujeme. Ukazuje nám, ako štýlovo cestovať a zostať pohodlní. Dlhé lety s týmto pohodlným tielkom a vestou už nie sú problémom. Nadrozmerné priehľadné okuliare na nej vyzerajú úžasne.

11. Slay-Queen:

Huma Qureshi bez make -upu 11

Huma sa v tomto roztomilom outfite zúčastňuje premietania filmu. Športuje bez make -upu a stále dokáže vyzerať elegantne. Jej modrý outfit s vrkočom z rybieho chvosta a čiernou taškou ju nemôže nikdy pokaziť.

12. Selfie na vrchole sveta:

Huma Qureshi bez make -upu 12

Táto úplne bez make-up selfie Huma bola urobená na balónovom festivale. Pohľad zaklincovala zimnou bundou a tmavými tónovanými letcami. Nenosí žiadne doplnky a verí v minimalizmus. Milujeme tento vzhľad!

Huma Qureshi je jednou z prvých herečiek, ktoré dokážu rozhýbať vzhľad bez mejkapu. Je obdarená bezchybnou pleťou a jej splývavé, husté vlasy sú veľkým plusom. Huma je tiež známa svojim výberom jednoduchých outfitov a väčšinu času je videná bez ťažkých doplnkov. Miluje sa namiesto toho hrať so svojimi odtieňmi a taškami. S pleťou ako Huma, ktorá má čas na líčenie?