10 obrázkov Nargis Fakhri bez make -upu

Bývalú americkú modelku a talentovanú indickú herečku Nargis Fakhri netreba predstavovať. Herečka debutovala v Bollywoode v roku 2011 vo filme „Rockstar“ oproti super talentovanému Ranbirovi Kapoorovi. Už od svojho prvého filmu vynikla Nargis Fakhri svojou výraznou krásou a šarmom. Herečka sa nedala pozerať späť a hrala vo filmoch ako „Madras Cafe“ a „Main Tera Hero“. Získala aj vedľajšiu úlohu v hollywoodskom filme „Spy“ vydanom v roku 2015. Bollywoodska kariéra Nargisa Fakhriho vyzerá veľmi sľubne a herečka bola podpísaná pod niektorými z prestížnych bannerov priemyslu..

Krásne obrázky Nargis Fakhri bez make -upu:

V príspevku zdieľame niekoľko vzácnych fotografií Nargis Fakhri bez make -upu, ktoré len zvýrazňujú jej prirodzenú krásu.

1. Krása je vždy krása:

Nargis Fakhri bez make -upu 1

Tento obrázok Nargis Fakhri bez make -upu ukazuje, že herečka nepotrebuje makeup vždy, aby vyzerala krásne. Tento jej podivný vzhľad, ktorý si všimla na verejnom mieste, ju ukazuje ako dievča od vedľa, veľmi odlišné od jej osobnosti na obrazovke.

2. Cool Chic:

nargis fakri bez make -upu2

Nargis Fakhri nepatrí k tým bollywoodskym herečkám, ktoré sú posadnuté líčením. Herečka je dostatočne odvážna a môže sa so svojimi fanúšikmi podeliť o obrázky svojho bez make -upu. Táto fotka Nargis Fakhri bez make -upu potvrdzuje, že je krásna zvnútra.

3. Bollywood Bombshell:

nargis fakri bez make -upu3

Nargis Fakhri môže zostať zmyselná a pekná aj bez svojej kozmetickej súpravy. Herečka, ktorá sa nikdy nevrátila k svojmu prvému pôsobeniu v Bollywoode vo filme Rockstar od režiséra Imtiaza Aliho, je tu videná v modrej kockovanej košeli a rifliach bez akéhokoľvek líčenia. Napriek tomu vás prinúti zamávať sa.

4. Selfie bez make-upu:

nargis fakri bez make -upu4

Nargis Fakhri porušila stereotypné zvyklosti indických hrdiniek, aby vždy vyzerali dobre. Herečka sa odvážila, keď sa tesne pred spaním podelila o svoju fotku. Áno, vyzerá unavene a pod očami má tmavé kruhy, ale kto nie, na konci únavného dňa. Veľký potlesk za jej vieru „Miluj ma takú, aká som“.

5. Ranné blues:

nargis fakri bez make -upu5

Tento obrázok Nargis Fakhri bez make -upu ukazuje herečku, ktorá si popíja rannú kávu tesne pred natáčaním. Nevinnosť je jej tvár a iskra v týchto nádherných očiach je všetko, čo potrebuje, aby vynikla medzi ostatnými bollywoodskymi divami. Táto diva rozhodne nevyžaduje žiadny makeup, aby vyzerala krásne.

6. Omračovač:

nargis fakri bez mejkapu6

Tento obrázok Nargis Fakhri bez akéhokoľvek make -upu vás prinúti prehodnotiť, že je make -up skutočne potrebný, aby žena vyzerala krásne. V týchto oranžových šatách vyzerá nádherne a na perách ju vidia len lesklé plechovky.

7. Vzhľad dievčaťa od vedľa:

nargis fakri bez mejkapu7

Na tomto obrázku Nargis Fakhri bez make -upu je herečka videná stáť vedľa svojho priateľa na nejakom verejnom mieste. Jej tvár vyzerá tak sladko ako kedykoľvek predtým, dokonca ani bez stopy mejkapu. Vlasy sú perfektne spletené a toto príležitostné kúzlo dievčenského suseda rozhodne milujeme.

8. So svojim hrdinom:

nargis fakri bez make -upu8

Toto je ďalší obrázok nenalíčenej Nargis Fakhri, kde je herečka videná, ako si robí selfie so svojou hviezdnou herečkou Varun Dhawan. Celebrity prišli propagovať svoj obrázok „Main Tera Hero“ a úplne si získavajú fanúšikov svojim šarmom a záhadnou postavou. To, čo na tomto obrázku milujeme najviac, je jej tak perfektný pud.

9. Snílek:

Nargis Fakhri bez make -upu 9