10 najnovších Gwen Stefani bez obrázkov make -upu

Ak nepoznáte Gwen Stefani, nesmie vám ujsť jej talentovaná povaha hudby, herectva, krásy a módneho priemyslu. Jej hudobný talent je známy po celom svete a nemožno ju podceňovať ani pri výbere módy v tomto odvetví. Ale poznali ste niekedy skutočnú tvár Gwen Stefani bez make -upu??

Aj keď väčšina z nás videla na obrazovke predstavenia ikony, sotva sme si niekedy všimli jej skutočný a prirodzený vzhľad. Umelci vzhľadom na svoj imidž a meno sotva prídu na verejnosť bez toho, aby boli nalíčení. Ale tu by sme práve teraz mohli zbierať virálne obrázky jej prirodzeného vzhľadu. Ak vás zaujíma, ako vyzerá Gwen Stefani bez make -upu, musíte pokračovať v čítaní, aby ste to spoznali!

10 najlepších Gwen Stefani všetkých čias, žiadne fotky z makeupu:

Tu sú neviditeľné fotky Gwen Stefani bez make -upu, vďaka ktorej sa budete cítiť úžasne.

1. Black On The Whitey:

Gwen Stefan bez make -upu

Na tomto obrázku Gwen hojdá čierny kabát a ležérny zimný klobúk. Blond vlasy jej rozjasňujú tvár a vyzerajú najlepšie medzi všetkými ženami v tomto obchode s potravinami. Dá sa jednoznačne povedať, že Gwen nepotrebuje make -up, aby odhalila svoju krásu. S tou rozkošnou tvárou a strapatým obočím vyzerá pripravená na pódium. Gwen Stefani bez make -up obrázku vyzerá úplne prirodzene a klikne sa na ňu, keď je vo svojom úprimnom okamihu. Vyzerá tak sladko vo svojom vzhľade.

2. Na dobrodružnej prechádzke:

gwen stefani bez makeupu

Gwen Stefani sa tu nelíči, keď je celebrita v dobrodružstve. V tomto vyzerá roztomilo a trendovo. Jediné, čo tu vidíme, je, že si dáva celkom balzam na pery a riasenku s celkom prirodzenou a skutočnou tvárou. Páči sa nám jej vzhľad, vyzerá to tak, že Gwen sa vo svojom voľnom čase rada prechádza vonku.

3. Ukradnite vzhľad:

gwen stefani nulový makeup

Keď vychádzala z obchodného domu, Gwen Stefani bola videná na sebe s čiernym topom s rozcuchanými vlasmi. Gwen nebola nalíčená a stále vyzerala veľmi sviežo a šťastne. Tento americký spevák nepotrebuje make -up, aby bol šťastný. Sme zamilovaní do týchto fotografií Gwen Stefani bez rúžu.

4. Úplne prírodné:

gwen bez make -upu 4

Tento obrázok sa chystá navždy zavrieť všetkých neprajníkov Gwen Stefani. Tu nosí svoje batoľa, keď mieri do telocvične. So sivým vrchom nad čiernym tričkom, ktoré je ešte viac zakryté inou látkou, vyzerá veľmi rozkošne aj bez make-upu. Tento obrázok však veľa ľudí šokoval, pretože sme si nepredstavovali, že by Gwen Stefani vyzerala takto bez make -upu.!

5. Running Wild:

obrázky Gwen Stefani bez make -upu 5

Gwen Stefani bola videná behať po uliciach L.A. v bielom tielku. S tvárou bez make -upu vyzerala trochu inak, ako v skutočnosti vyzerá na pódiu, ale stále bola dosť pôsobivá. Tu sa Gwen stará o svoje zdravie, zatiaľ čo diváci sa potia. A hlavne sa tu hovorí o tom, že napriek tomu, že je Gwen v postavení celebrít, neobťažuje sa mať voľný čas na ulici! Celkom pôsobivé, však!

6. Buďme príležitostní:

žiadny makeup Gwen Stefani 6

Na tomto obrázku Gwen má dlhé blond vlasy, ktoré sú jednou z hlavných čŕt celej krásy Gwen Stefani. Fotograf nenechá tieto celebrity ani sekundu kliknúť na tento obrázok Gwen, keď vychádzala zo svojho domu. Čierne sako nosí celkom dobre. Toto je jedna z najlepších fotografií Gwen Stefani bez make -upu.

7. Dokonalé porovnanie:

Gwen Stefani pred a po líčení 7

Tu je obrázok Gwen Stefani s make -upom a bez make -upu. Vyzerá úplne inak, keď má oblečenú len modrú čiapku a nie je nalíčená, ale stále je to dostatočné na to, aby inšpirovala mnoho celebrít, aby odmietli líčenie pred tým, ako sa postavia pred kameru. Tento obrázok Gwen bez líčiacej tváre je spočiatku celkom šokujúci, pretože aj tu vyzerá veľmi unavene.

8. Predtým, ako sa dotknete súpravy:

Gwen Stefan bez make -upu 8

Gwen Stefani zverejnila tento obrázok, na ktorom bola pred líčením zobrazená jej tvár. Práve však vzala do ruky štetec, aby definovala svoje obočie, čo znamená, že nebola nalíčená. Tento obrázok je ideálnym dôkazom jej prirodzenej krásy. Táto selfie bez make -upu Gwen Stefani je jednou z našich obľúbených, vyzerá surovo a prirodzene.

9. Tehotenstvo je v pohode:

Gwen Stefani bez make -upu 9

Gwen má túto vynikajúcu pleť, vďaka ktorej vyzerá na slnku tak živá a svieža. Kým úzkostlivo čakala na svoje druhé dieťa, vybrala sa na malú prechádzku a klikli na ňu. Športovala slušne na čierno. Aká je krásna aj bez make -upu. Aj jej výraz je vzhľadom na jej prirodzený a šteklivý vzhľad naším obľúbeným.

10. Roztomilé selfie:

Gwen Stefan bez make -up selfie 10

Gwen Stefani, žiadna makeupová selfie tu nepatrí medzi naše obľúbené. Túto fotografiu urobila samotná celebrita, keď je uvoľnená vo svojej posteli. Vyzerá to, že si berie deň voľna a trávi svoj skutočne útulný a uvoľnený čas pre seba. Milujeme jej výraz na tomto obrázku! Jej prirodzeným a žiariacim vzhľadom stále dokazuje, že vek je len číslo.

Ďalšie tipy:

Napriek svojmu veku a premene vyzerá Gwen bez líčenia rozkošne. Pozrime sa na niekoľko tipov na lepšiu a prirodzenejšiu tvár,

  1. Jedzte zdravo a dobre sa stravujte, aby ste vyzerali mladistvo a pokožka vyzerala prirodzene čistá po celý čas. To veľmi pomáha pokožke vyzerať žiarivo.
  2. Očistite si tvár počas dňa toľkokrát, koľkokrát je to možné, čistou vodou, aby ste vypláchli nečistoty a toxíny
  3. Pravidelne odlupujte pokožku, aby ste odstránili odumreté kožné bunky a iné nečistoty. Vďaka tomu bude tvár vždy vyzerať žiarivo a leskle.
  4. Cvičte každý deň bez zlyhania. Aktívny životný štýl pomáha a má tiež pozitívny vplyv na pokožku.

Tieto obrázky Gwen Stefani bez make -upu sú pre niektorých šokujúce a pre ostatných odhaľujúce. Je však potrebné oceniť množstvo starostlivosti, ktorú napriek transformácii veku udržuje, aby vyzerala žiarivo. Dajte nám vedieť svoje pripomienky tu.

Ľudia sa tiež pýtali:

1. Kto je vizážistka Gwen Stefani?

Na väčšine podujatí má Gwen svojho hlavného umelca Gregoryho Arlta. Aj keď pre ňu pracujú ďalší vizážisti, Grega vždy milovala. Verí v minimálny make -up s intenzívnym vzhľadom a odvážnymi perami.

2. Aká je starostlivosť Gwen Stefaniskin?

Gwen verí v pravidelné čistenie a zvlhčovanie tváre. Ďalej nikdy nevynecháva používanie ochranných prostriedkov pred slnkom, keď vystupuje von, a keď je aj vnútri. Jej tajomstvom najlepšej pokožky napriek jej veku je pravidelné rozmaznávanie pokožky.

3. Aké je tajomstvo Gwen Stefani fitness?

Gwen verí, že bude cvičiť pravidelne a tvrdo, aby sa udržala vo forme. Je fanúšičkou kruhových tréningov, vysoko intenzívnych silových tréningov a kardio cvičení.