10 najnovších fotografií Angeliny Jolie bez make -upu

Najnovšie obrázky Angeliny Jolie bez make -upu

Všetci sme už v jednom životnom bode počuli o ikone krásy a dive Angeline Jolie. Či už sledujete hollywoodske filmy alebo nie, je medzinárodne a celosvetovo uznávaná a známa svojim zmyslom pre štýl, prístup, herecké schopnosti a krásu. Ale videli ste niekedy skutočný život, Angelina Jolie, bez make -upu? Keďže je dosť zaneprázdnená svojimi uponáhľanými plánmi, šou a rodinou, nie je ľahké nájsť ju v prirodzenom štýle, na rozdiel od toho, ako na ňu vždy ukazujeme na obrazovke. Tento článok bude hovoriť o skutočnej kráse a tvári globálnej ikony Angelina bez make-upu. Herečka už tlieska za svoje schopnosti, modelingovú kariéru a tiež ako sociálna aktivistka, ale väčšina z nás takmer nevidela, ako vyzerá mimo kamery.!

12 neviditeľných Angelina Jole bez make -upu:

Medzinárodná ikona krásy Angelina Jolie bez makeupových fotografií je poriadne šokujúca a skutočná. Tu nájdete skutočnú tvár Angeliny bez make-upu. Prečítajte si podrobnosti.

1. Úsmev za milión dolárov:

Angelina Jolie bez make -upu

Angelina Jolie, najkrajšia žena, ktorá sa narodila, bola vždy minimalistická, pokiaľ ide o taktiku krásy mimo obrazovky. Vždy prejavovala vyspelé rozhodovacie schopnosti, pokiaľ ide o jej vzhľad mimo obrazovky, kde väčšinu času športovala s minimálnym počtom líčení a aby bola úprimná, potrebuje ju vôbec? Pri pohľade na tento jej obrázok na jednej z jej takzvaných udalostí je evidentné, že je sama sebou divou. Keďže jej prirodzený rumenec zakrýva tvár, pri pohľade na svoj miliónový úsmev vyzerá ubolene. Aj bez make -upu dokáže Jolie vyzerať veľkolepo.

2. Skutočné ja:

Angelina Jolie bez make -upu

Jolie bola typom osobnosti, ktorá by riskovala, že bude holá, pretože priznáva, že sa jej darí v prirodzených farbách. Keď je na obrazovke, jej make -up a kostým sú povinné, ale pokiaľ ide o výlety a akcie mimo kamier, vždy si zachovala svoju osobnosť a držala sa svojho slova, keď povedala, že nie je typom, ktorý si občas môže namaľovať tvár. Tu je ďalší príklad toho, ako to robí tak bezchybne bez nutnosti zakrývať. Toto patrí medzi najvírusovejší a naj surovejší úsmev Jolie bez make -upu v skutočnej podobe. Sme zamilovaní do bezchybnej krásy!

3. Vhodné:

Angelina Jolie bez make -upu

Tu je jeden z úprimných momentov, kedy bola Angelina prasknutá počas jednej z jej slávnostných udalostí. Pokiaľ ide o obliekanie na výletnú akciu, Jolie bola vždy kauzálne chladná. Vždy mala minimum vizáže, ale tu sme sa dívali, ako sa valí po ceste v čiernom obleku. Vlasy mala uprostred roztvorené a nechala sa voľne padať, keď niesla svoj pokazený kožený vak a prechádzala sa po nás a schvaľujúcim úsmevom. Táto Angelina Jolie bez neporušeného make -upu nemusí byť celkom jasná, ale nemôžeme si pomôcť, ale zamilovať sa do jej prirodzenej krásy a jej úsmevu. Celkom úprimné!

4. Moc, ktorú má:

Angelina Jolie bez make -upu

Ako vždy hovoríme, Angelina je niečo viac ako len modelka alebo herečka alebo filmárka. Angelina Jolie, ktorá je humanitárnou a sociálnou aktivistkou, bola v súčasnosti zvolená za veľvyslankyňu dobrej vôle UNHCR. Znamená to Vysokú komisiu OSN pre utečencov. Ako osoba, ktorou je, sa Jolie čoskoro odvážila od srdca k srdcu a s niektorými z nich tvárou v tvár. Jolie, oblečená v ležérnom páre v modrom rifli a bielom topu, dokonca strávila deň počúvaním sikhskej hudby, ktorú hrajú niektoré z detí pracujúcich v sociálnej spoločnosti Khalsa Diwan. Nie je potrebné pripomínať, že je bez make -upu.

5. Cover Girl:

Angelina Jolie bez make -upu

Jolie je fanúšičkou Louis Vuitton už nejaký čas a konečne pred niekoľkými rokmi získala titul veľvyslanca značky Louis Vuitton. Od tej doby zasvätila svoj život značkovým a predajným taškám LV a tu bol jeden taký obrázok, kde ju videli športovú. Tu je jej vzhľad držaný v tme, jej tmavými odtieňmi, zatiaľ čo bez mejkapu a vlasov stiahnutých do drdolu vyzerala jednoducho perfektne. Táto Angelina Jolie bez makeupových fotografií je jednou z najznámejších niekoľkých jej fanúšikov a sledovateľov vzhľadom na to, ako voči sebe vyzerá celkom úprimne a usmieva sa. Ostatní nedokážu poraziť jej eleganciu a štýl.

6. Rozhovor so zadnou sadou:

Angelina Jolie bez make -upu

Jolie bola v minulosti označovaná za oveľa dobrotivejšiu osobu, ktorá by bola pri kontakte so spoločnosťou slobodná ako včela. Ako obvykle, na scénach svojho filmu Lara Croft a Tomb Raider hrala na obrazovke divokú a nebojácnu postavu, ale keď prišlo na čas mimo obrazovky, rozhodla sa pripojiť k niektorým členom svojej posádky na dobrý rozhovor. Taká osobnosť, aká je na zemi, sa v tomto nemôžeme viac zhodnúť! Tu na obrázku vyššie môžete vidieť, ako bezchybne vyzerá perfektne so svojou nepoškvrnenou pleťou a bez make -upu.

7. Zachovať jej úlohu:

Zachovať jej úlohu

Napriek tomu, že sa Angelina chystala na svoju predsvadobnú rodinnú dovolenku na ostrove Galapágy, aby bola krásna a mala deti, Jolie, ktorá bola nominovaná na vysokú funkciu vo svojom výbore UNHCR, sa uistila, že svoju prácu dokončí včas. Preto sa z ničoho nič objaví v Ekvádore, aby sa porozprávala s utečencami, a opäť nás jej bezchybný vzhľad jednoducho hypnotizuje. Stále je to jedna osoba, ktorá dokáže vziať korunu bez make -upu. Napriek prírodnej kráse a elegancii Angelina nikdy neustúpi od sociálnych aktivít a pomoci komunitám na celom svete.

8. Náhodné zblízka:

Náhodné zblízka

Toto je jeden z náhodných obrázkov Angeliny, ktorý bol urobený ako úprimný záber, a aj keď ona nevidí nás, my ju vidíme. Slovo vírilo, že Jolieina krása môže byť len povrchná a môže nás oslniť iba na obrazovke. Vyčerpanie a tlak sa dostali k Jolie, ale tu na tomto obrázku, keď sa pozriete za unavenú tvár plnú vyčerpania, uvidíte krásnu ženu, ktorá nevyžaduje make -up, aby dokázala svoju hodnotu. Táto surová a odvážna fotka Angeliny Jolie bez make -upu je naša obľúbená a vidíme tu skutočné silné ženy.

9. Triezvy pohľad:

Triezvy pohľad

Kým Jolie pracovala na svojom novom diele, tu je jej obrázok v pracovnom odeve oblečenom v jednoduchej bielej košeli s visačkou organizácie visiacou z vreciek, ako vyzerala triezvo bez mejkapu a stále dokázala vyzerať vynikajúco. Žiarivosť a mladistvé prejavy majú zomrieť; vyzerá úplne nádherne. Taká jednoduchá osobnosť!

10. V zhone:

V zhone

Tu sa Jolie ponáhľa do svojej pozície na scénach svojho „hľadaného“ filmu, kde mala jednoduché biele tričko a formálne nohavice, a dokonca aj s hromadou rozstrapatených vlasov vyzerala svieža a žiarivá. Napriek tomu, že sa ponáhľa a beží podľa svojho plánu, tento look Angeliny bez make-upu patrí medzi náš najlepší virálny obrázok vzhľadom na to, ako prirodzene vyzerá a ako sama sebe to odoprie..

11. Surový glam:

Surový glam

Nikto nemôže poprieť alebo vyvrátiť fakt, že Angelina je tiež nadčasová kráska. Napriek svojmu veku a transformácii v telesnom zmysle stále vyzerá nádherne a mladistvo so žiarivosťou a žiarou v tvári. Tento obrázok Angeliny bez make -upu je urobený, keď bola mimo svojich plánov a ešte nie je nalíčená. Vyzerá nádherne, že sme neschopní opísať jej krásu!

12. Selfie bez makeupu:

Angelina Jolie bez make -upu

Po zobrazení tohto obrázku je možné myslieť len na silné a odvážne ženy Angeliny Jolie. Táto selfie Angelina Jolie bez makeupu vyvolala rozruch po celom svete, keď mnohí videli tento jej obrázok. Zatiaľ čo niektorí chválili jej silný a odvážny vzhľad, iní ju kritizovali. Pokiaľ však vieme a znepokojuje nás to, nemôžeme poprieť skutočnosť, že vyzerá krásne a objíma svoju prirodzenú krásu..

Ďalšie tipy:

Všetci milujeme to, ako Angelina Jolie vyzerá bez make -upu. Tu je niekoľko ďalších návrhov, ako zapracovať na nadčasovej kráse.

  1. Nezáleží na tom, či konkrétny čas alebo inštancia. Tento proces pokračuje navždy, a preto by mal na rutine starostlivosti o pleť pravidelne pracovať bez problémov.
  2. Vždy majte menej make -upu a odlíčte sa do konca dňa. Nikdy nespite s nalíčeným make -upom.
  3. Dobrá a zdravá strava robí zázraky s dobrou a krásnou žiarivou pokožkou.
  4. Pravidelne zvlhčujte a vyživujte pokožku, pretože pokožka vyžaduje prírodné oleje a vlhkosť, aby si udržala žiaru.
  5. Používajte výrobky, ktoré sú z menej drsných chemikálií alebo sú bez chemikálií a čo najprirodzenejším spôsobom, aby bola krása a žiara tváre a pokožky udržateľné..

Vzhľadom na vyššie uvedené obrázky Angeliny Jolie bez make -upu nám dajte vedieť svoj obľúbený vzhľad v komentároch. Je nadčasová kráska a nemôžeme sa viac zhodnúť na tom, že Angelina napriek svojmu veku a premene tela v posledných rokoch vyzerá nádherne. Všetko je v odhodlaní, že sa jej podarí pozrieť sa a riadiť sa svojimi plánmi.

Ľudia sa tiež pýtali:

1. Aké sú tipy na líčenie Angeliny Jolie pre začiatočníkov?

Herečka uprednostňuje lesklý a elegantný vzhľad. Očný make -up Angelina Jolie zahŕňa veľa vecí, ako napríklad mačacie očné linky a trblietavý vzhľad. Ďalej prechádza hladkou a tónovanou pokožkou s nahými alebo odvážnymi perami. Vizážistkou Angeliny Jolieovej je Tony G, ktorá patrí medzi jej obľúbené a pracuje na vzhľade niekoľkých svojich udalostí a harmonogramov..

2. Aká je rutina starostlivosti o pleť Angelina Jolie?

Angelina prisahá na výrobky, ktoré majú v sebe prírodné a bohaté zložky. Preto pracuje na aloe vera, výrobkoch na báze čajovníka a na výrobkoch s prírodnými a bylinnými prísadami pre žiarivý a glam look..

3. Čo fitness Angeliny Jolie celebrity sleduje, aby vyzerala najlepšie?

Angelina verí v veľa kruhových tréningov. Pracuje každý deň a pravidelne bez zlyhania. Jej cvičenie má veľa do činenia s cvičeniami, ktoré prispievajú k zdraviu a kondícii rôznych častí tela, vrátane nôh, hrudníka, abs a glutes..