10 najlepších Rani Mukherjee bez fotografií make -upu

Je známym faktom, že takmer všetky celebrity sú vždy pod drobnohľadom kvôli oblečeniu, výzoru, ktorý zobrazujú, a ľuďom, s ktorými sa stretávajú. Rani Mukherjee, kedysi vyhlásená bollywoodska kráľovná, mala všetko pre ňu. Bola nesporným tvorcom hitov v pokladni a chrlila hity takmer každý rok. Na verejnosť sa dostala aj kvôli niektorým svojim vystúpeniam so svojimi mužskými hviezdami.

Jej schopnosť preniknúť do svojich emócií a podať ohromujúci výkon po boku niektorých z najlepších hercov svojej generácie z nej však urobila domáce meno. Napriek svojmu súčasnému nedostatku rolí a zriedkavým vystúpeniam na obrazovke na ňu budú vždy pamätať tie veľké krásne oči, ako aj dlhé vlasy a dokonalý štýl, ktoré niesla s maximálnou milosťou a rozvahou..

Napriek tomu, že bola niekoľkokrát videná bez make-upu, stále si dokázala udržať rozvahu a milosť, ktorou je dobre známa..

Rani Mukherjee bez make -upu:

Zimný pohľad:

rani mukherjee bez make -upu

Rani je tu videná s nadrozmernou, ale veľmi štýlovou parkou, ktorá dokonale dopĺňa jej svetlé oči. Jej obočie a vlasy sú bezchybne udržiavané a napriek tomu, že nie je nalíčená, stále dokáže vyžarovať určitý druh žiary, vďaka ktorej je pozoruhodná. Vystavené sú jej črty, obzvlášť tie posadené lícne kosti.

Farebné Rani:

Rani Mukherjee bez make -upu 2

Rani je tu videný ako športovo žiarivo žlté tričko, ktoré podporuje harmóniu. Je iróniou, že jej rysy sú navzájom v dokonalej harmónii a vyžarujú osobitnú žiaru. Napriek tomu, že nie je nalíčená a v ležérnom oblečení, stále vyzerá dôstojne a elegantne. Biele náramkové hodinky tiež dodávajú jej outfitu punc triedy.

Kaskádové vlasy:

Rani Mukherjee bez make -upu 3

Okrem nádherného úsmevu je Rani známa aj svojimi dlhými zámkami, o ktoré sa veľmi dobre stará. Po felicitácii na letisku sa Rani, napriek tomu, že nie je vôbec nalíčená, podarí rozžiariť záber svojim žiarivým úsmevom. Obyčajný biely top a jej značková taška sú dokonalým doplnkom jej tmavých funkcií. Oranžová girlanda dodáva jej šatníku aj trochu popu.

Inteligentný vzhľad:

Rani Mukherjee bez make -upu 4

Na tomto obrázku Rani nasmeruje svoju intelektuálnu stránku, kým sadne do čakajúceho auta. Napriek tomu, že nie je nalíčená, stále z nej vyžaruje teplo tým jej nádherným úsmevom. Podrobnosti o tom, čo sa zdá byť kurti, sú skvelé a vyzerá dobre. Jej upravené nechty boli dobre ošetrené a udržiavané.

Ružová červená:

Rani Mukherjee bez make -upu 5

Rani v tomto červenom svetri, ktorý si oblieka na tejto fotografii od svojich počiatkov ako ženský herec, úplne ohromuje. Sveter perfektne tvaruje jej štíhlu postavu a zvýrazňuje jej dobrú postavu. Jej úsmev je ako vždy vynikajúcou vlastnosťou, ktorú vždy športuje.

Casual Chic Rani:

Rani Mukherjee bez make -upu 6

Nič nevyzařuje pohodlie ako pekná športová bunda. Rani sa vyhýba svojim krásnym sárinám kvôli týmto čiernym zamatom a sivým bundám, ktoré športuje s úsmevom. Náušnice, ktoré má na sebe, sú veľmi elegantné a dodávajú jej oblečeniu iskru.

Športový Rani:

Rani Mukherjee bez make -upu 7

Rani ide na ranné behanie v roztomilom súbore, ktorý je veľmi dievčenský, ale zároveň funkčný. Kombinácia ružovej, modrej a hnedej dobre dopĺňa jej tón pleti. Stiahnuté vlasy tiež zvýrazňujú jej ohromujúce črty, ktoré potom dotvára s plastickým úsmevom.

Rani & Paparazzi:

Rani Mukherjee bez make -upu 8

Paparazzom sa nepáči nič iné, ako zahliadnuť hviezdu. Rani, oblečená vo veľmi roztomilej čiapke s motívom hviezdy, vyzerá, že je pripravená nazvať to nocou. Špecifikácie sú tiež skvelým doplnkom.

Štýlové kombinézy:

Rani Mukherjee bez make -upu 9

Rani je videný športovať v roztomilej čiernej kombinéze. Veľké okuliare sa perfektne hodia k jej oválnej tvári. Ten žiarivý úsmev nikdy nie je na mieste.

Fitness Freak:

Rani Mukherjee bez make -upu 10

Rani je známy aj tým, že rád cvičí fitness. Jej oddanosť joge je jedným z hlavných dôvodov, prečo je tónovaná. Cvičenie tiež udržiava jej pokožku žiarivú, ako kedysi povedala.