10 najlepších Nithya Menon bez obrázkov make -upu

Krása sa líši od jednej osoby k druhej. Niektorí sa môžu rozhodnúť pre umelé prostriedky na vylepšenie svojej krásy, zatiaľ čo iní dávajú prednosť svojmu prirodzenému vzhľadu. Pre herečky však na obrazovke nemajú na výber.

nithya menon bez mejkapu

Make -up a make -up nepochybne robia veľa pre zintenzívnenie ich vlastností a môžu dokonca aj z najbežnejšie vyzerajúceho človeka urobiť bohyňu obrazovky, ale keď nenakrúcajú, niektoré herečky sa rozhodnú vykročiť s malým alebo žiadnym make -upom. Nithya Menon je jednou z mnohých indických herečiek, ktoré sa dajú mnohokrát prichytiť pri nejakej funkcii alebo v bežný deň bez mejkapu. Niektoré z nižšie uvedených obrázkov sú dôkazom jej prirodzenej krásy.

Glorious Nithya Menon bez make -up fotografií:

Tu je zoznam najlepších kolekcií Nithya Menon bez makeupových fotografií, vďaka ktorým sú jej fanúšikovia veľmi šťastní a zvedaví.

1. Subtle In Pink:

Nithya Menon bez make -upu 1

Nithya Menon vyzerá v tomto ružovom tope a kontrastnom červenom laku na juhoindickú filmovú funkciu jednoducho, ale jemne. Na tomto obrázku Nithya sports bez make -upu tváre s jednoduchým obliekaním.

2. Holá tvár juhoindického kina:

Nithya Menon bez make -upu 2

Stačí, aby sa Nithya Menon usmiala, aby vyzerala čo najlepšie. Jej kučeravé kučery dlhé po ramená zvýrazňujú jej zaoblenú tvár, aj keď vďaka čiernobielemu tričku vyzerá trochu podgurážene. Tu tiež nemá na tvári žiadny make -up.

3. Kerala Beauty:

Nithya Menon bez make -upu 3

Pochádza z Bangalore a Nithya Menon sa preslávila ako juhoindická filmová herečka a speváčka. Tu je vidieť funkciu zvukového uvoľnenia filmu Telugu, Ala Modalaindi. Nithya Menon sa rozhodla milovať funkciu bez použitia kozmetiky. Vždy chcela predviesť svoju prirodzenú krásu bez make -upu.

4. Zblízka a osobne:

Nithya Menon bez make -upu 4

Detailný záber na Nithyu Menon s rovnakou funkciou Audio Release, ktorá na výslní predvádza jej prirodzenú krásu. Jemný zlatý vzorovaný salwar je pokrytý bielou dupatou ako celok a vhodne zladený so zlatým párom danglerov, aby jej dodal klasický indický vzhľad. Jej uhľovočierne vlasy rozpustené na ramenách zintenzívňujú farbu jej svetlohnedých očí a zvýrazňujú celý jej vzhľad bez dotyku make -upu..

5. Chystaná Nithya:

Nithya Menon bez make -upu 5

Nithya Menon vyzerá chladne a sviežo v tomto naberanom topu bez rukávov. Je úžasný efekt, ktorý môže mať oblečenie človeka, najmä ak nie je nalíčený. Vlasy, považované za súčasť ženskej krásy, majú tiež hlavnú úlohu pri vstávaní. Kombinácia tohto chladného letného topu a dlhých čiernych kučier pre Nithyu funguje skvele na jej osobnosti bez make -upu.

6. Úder na pózu:

Nithya Menon bez make -upu 6

Žiarivá Nithya Menon si nájde čas na pózovanie pred kamerou a vychutnáva si jej svieži vzhľad bez make -upu. Urobila by peknú novinárku, kariéru, o ktorej kedysi premýšľala, že sa ňou bude venovať, než sa rozhodne stať herečkou.

7. Roztomilý Still of Nithya:

Nithya Menon bez make -upu 7

Idylický obraz Nithya Menon, ako opäť pózuje pre fotoaparáty bez make -upu v dokonale prirodzenom prostredí, ktoré umocňuje jej prirodzený dobrý vzhľad. Jej hustý čierny mop vlasov, ktorý má rozpustený, dobre zvýrazňuje jej čistú pokožku a svetlú pleť a kurta s horčicovou farbou vyzerá perfektne na pozadí rastlín v kvetináčoch.

Prečítajte si tiež: Genelia bez make -upu

8. Vyjadrenie jej bodu:

Nithya Menon bez make -upu 8

Nithya Menon s malým alebo žiadnym make-upom stále dokáže vyzerať oslnivo mimo obrazovku a krásou na nej je, že sa zdá, že túto skutočnosť nevníma. Kvetinovo ružová a gaštanová blúzka je dobrou voľbou a je doplnená tmavomodrými džínsami. Rovnako ako sa preslávila v juhoindickom filmovom priemysle, zdá sa, že na tomto obrázku dáva najavo, že dodáva autoritatívnemu správaniu dokonale príjemnú osobnosť..

9. Rainy Look:

Nithya Menon bez makeupových fotografií 9

Zdá sa, že dážď je zachytený z jedného z jej filmov a zdá sa, že zmyl všetok make -up Nithya Menon a ponechal jej úsmev nedotknutý. Nevinný životný pohľad so širokými očami zobrazený na tomto obrázku je tak verný jej postave v skutočnom živote.

10. Docela Poser:

Nithya Menon bez make -upu 10

Nithya Menon určite rada pózuje pred kamerou. Oblečená jednoducho vo fialovom tope a v modrých rifliach s minimálnym make -upom funguje rovnako ako vo svojich predstaveniach, ktoré získali rôzne nominácie a Nandiho cenu za najlepšiu herečku..