10 najlepších fotografií preity Zinta bez make -upu

Preity Zinta je jednou z najhorúcejších bollywoodskych herečiek, ktorá športuje aj pod inými klobúkmi, medzi ktoré patrí réžia, produkcia a vlastníctvo kriketového tímu pre indickú Premier League. Jej zábavná osobnosť a vtipná reparátka jej robia radosť byť okolo. Slávky ju preslávili aj jej priehlbiny, okrem toho, že je herecká, a je známa tým, že s absolútnou ľahkosťou hrá dievča od vedľa. Nenechajte sa však oklamať týmito roztomilými jamkami a veľkým úsmevom. Vynikla aj v dramatických úlohách, ktoré na vykreslenie vyžadujú hĺbku a rozvahu. Účinkovala po boku najlepších v Bollywoode.

10 neviditeľných fotografií prednosti Zinta bez make -upu:

Preity bola mnohokrát zaznamenaná bez make -upu. tu je ich zoznam:

Šál oblečený:

preity zinta bez make -upu

Preity sa rozhodne udržať si priliehavý hnedý šál. Napriek tomu, že nie je nalíčená, jej tvár stále dokáže žiariť, čiastočne kvôli tomu zahĺbenému úsmevu, ktorým je dobre známa. Malé diamantové kolíky sú dokonalým spôsobom, ako udržať veci jednoduché.

Obľúbený Paparazzi:

Preity Zinta bez make -upu 2

Zdá sa, že sa prednosť nemôže uniknúť zvedavým očiam paparazzov. Napriek tomu, že nie je nalíčená, vynahrádza to touto žiarivo červenou mikinou, ktorá je chladná a odvážna, rovnako ako jej osobnosť. Elegantné čierne hodinky a sivá kabelka dotvárajú ležérny vzhľad.

Prečítajte si tiež: Obrázky Madhuri Dixit bez make -upu

Luscious Locks:

Preity Zinta bez make -upu 3

Napriek tomu, že nie je nalíčená, jej nádherné zámky sú v plnom prúde. Veľmi slávna taška Louis Vuitton je vpredu a v strede. Dôverujte spoločnosti Prity a zistite, čo bude v noci v meste vyzerať dobre. Zelený prsteň na jej prste dodáva pekný prvok štýlu.

V záujme umenia:

Preity Zinta bez make -upu 4

Preity Zinta je bez líčenia v scéne z jedného z jej filmov. Verí, že jej vadí obnažovanie čŕt tváre pre filmy. Na tejto fotografii je však úplne ponorená do svojej úlohy a vďaka intenzite, ktorú jej prináša do očí, si nevšimnete, že nie je nalíčená..

Roztleskávač:

Preity Zinta bez make -upu 5

Je tu vidieť, že Preity podporuje svoj tím v indickej Premier League. Potlesk hovorí za všetko, rovnako ako štýlové červené svetre, ktoré športuje. Vzhľad bez mejkapu neskrýva ten nádherný zahĺbený úsmev, ktorý vždy nosí. Jej vlasy tiež vyzerajú dobre upravené a tie hnedé pruhy zvýrazňujú jej bohaté a nádherné vlasy.

Prečítajte si tiež: Rani Mukherji bez make -upu

Majiteľ IPL:

Preity Zinta bez make -upu 6

Preity je hrdým majiteľom svojho vlastného kriketového tímu, ktorý sa zúčastňuje indickej Premier League. Je vidieť, ako športuje v drese tímu Kings XI Punjab a zároveň nám dáva pohľad na jej konkurenčnú stránku. Ružový náramok je tiež skvelým doplnkom k šedým a červeným pruhom, ktoré nájdete v drese. Jej podpisové prstene dopĺňajú jej kauzálny, športový vzhľad.

Emocionálna stránka:

Preity Zinta bez make -upu 7

Preity je tu vidieť z filmu v jednom z jej filmov, kde sa rozhodne dostať do postavy bez toho, aby mala na sebe make -up. Vypraný vzhľad odhaľuje jej rysy, a tým robí emóciu lepšou. Zelená šatka je okrem malých vypočutí zlatých obručí aj skvelým štýlovým vyhlásením, ktoré dodáva nádychu elegancie a elegancie..

Desi dievča:

Preity Zinta bez make -upu 8

Prednosť je videná v tradičnom indickom oblečení v jasnom oranžovom odtieni, ktorý zvýrazňuje jej krásne črty a zvýrazňuje dokonalú pleť. Výrazný výstrih na krku a nosný prsteň dotvárajú vzhľad a robia ju krásnou napriek tomu, že nie je nalíčená.

Prečítajte si tiež: Sridevi bez make -upu

Bozk:

Preity Zinta bez make -upu 9

Na obrázku je zvýraznená zábavnejšia a žoviálnejšia stránka Preity. Je bez základov a rúžov, ale napriek tomu dokáže omráčiť. Tieto odtiene sú skutočným štýlovým vyhlásením a dobre vyhovujú jej tvári.

Out shopping:

Preity Zinta bez make -upu 10

Preity je videná vychádzať z obchodu s potravinami s jasne oranžovým svetrom, ktorý je doplnený jej odtieňmi a veľkou nákupnou taškou. Jej vzhľad bez make-upu zdôrazňuje jej prirodzenú krásu.