10 najlepších fotografií ileana D’cruz bez make -upu

Ileana D’Cruz je jednou z popredných herečiek South. Začala svoju kariéru vo filmoch z Telugu a dokonca vyhrala Filmfare za najlepšiu debutovú ženu na juhu v roku 2006. Nedávno získala rolu v Anuragovi Basusovi „Barfi!“, Za čo bola kriticky ocenená a to jej prinieslo Filmfare za najlepšie debutová žena v Bollywoode. Herečka má krásny úsmev, perfektný indický tón pleti a dokonalú postavu ako modelka.

Ileana D’cruz bez make -upu:

1. Ileana v ležérnych voľbách:

ileana D'cruz bez make -upu

Na obrázku nižšie vidíme herečku, ako sa sladko usmieva do kamery. Má oblečenú bielu košeľu a modré 3/4 rifle. Obuté má biele a modré tenisky. Vlasy si nechala otvorené a na zápästie si dala ružovú čelenku, ktorou si vlasy zopína.

2. Stále natočené z filmu:

ileana D'cruz bez make -upu 2

Zdá sa, že táto fotografia je prevzatá zo záberu filmu. Zdá sa, že herečka dáva výraz v tiesni alebo presviedča osobu, na ktorú sa pozerá. Je v ležérnom zelenom tope a cez seba má tašku s popruhom. Vlasy má zopnuté ako koník a predné pramene jej padajú na tvár.

3. Štýlové:

ileana D'cruz bez make -upu 3

Na obrázku vidíme Ileanu oblečenú v štýlovej čierno -fialovej syntetickej košeli. Ukazuje svoj krásny úsmev do kamery a nechá sa cvaknúť.

4. Snímka vonku:

ileana D'cruz bez make -upu 4

Herečka bola zastrelená vonku, kde sa na niečo pozerá a fotografi kliknú na jej bočný profil. Je v sivej košeli s čiernym károvaným oblečením a rukami sa drží za pás a usmieva sa. Na dne mala oblečené čierne rifle. Na jej pravej ruke si môžeme všimnúť korálkový náramok.

5. Nevinnosť:

ileana D'cruz bez make -upu 5

Toto je príležitostný kliknutý obrázok herečky. Má na sebe hnedý top a dlhé náušnice a tiež oxidovaný náramok s čiernymi korálkami. Vlasy má otvorené a rozdelené z dvoch strán. Pozrie sa do fotoaparátu a fotograf klikne na jej nevinne vyzerajúci obrázok.

6. Na podujatiach:

ileana D'cruz bez make -upu 7

Na Ileanu sa kliklo na nižšie uvedenej udalosti. Fotograf caputres prirodzený záber na herečku, ako sa usmieva a posúva vlasy dozadu. Má na sebe kockovanú košeľu, v ktorej sú odtiene bielej, hnedej a fialovej.

7. Počas cvičenia jogy:

ileana D'cruz bez makeupu 7

Tento záber bol natočený, zatiaľ čo herečka pózuje na cvičenie jogy. Má na sebe nebesky modrý top bez rukávov, ktorý má zaviazaný trochu nad pupkom. V spodnej časti má oblečené čierne športové nohavice. Vlasy má vzadu elegantne zopnuté, zatvára oči a medituje so založenou rukou nad hlavou.

8. Rozhovor s médiami na podujatí:

ileana D'cruz bez make -upu 8

Na obrázky kliknite po kliknutí na udalosť uvedenú nižšie. Na kockovanú košeľu si zakryla štýlové čierne sako a nasadila si čierne slnečné okuliare. Vlasy mala upravené do vĺn. Je udržiavaný otvorený a oddelený z jednej strany. Usmieva sa, rozpráva sa s médiami a šťastne a živo sa stretáva s ľuďmi okolo.

Prečítajte si tiež: Celebrity Kollywoodu bez make -upu

9. Ileana s domácim zvieratkom:

ileana D'cruz bez make -upu 9

Herečka má oblečené šaty bez ramien a na kolenách má domáceho miláčika. Vlasy mala otvorené a od stredu ich rozdelila na dve strany.

10. Na modlitebnom stretnutí otca Priyanky Choprovej:

ileana D'cruz bez make -upu 10

Ileana bola pozvaná na modlitebné stretnutie otca Priyanky Choprovej; tam bolo kliknuté na tento obrázok. Mala na sebe biele „kurti“, ktoré má strihy tesne pod krkom, takže vyzerá štýlovo. Na nohách má oblečené svetlo čierne rifle a sandále. Má tiež nasadené slnečné okuliare.