10 fotografií Urvashi Rautela bez make -upu

Túto indickú herečku Urvashi Rautela netreba predstavovať. Herečka-modelka je celkom známa svojou krásou a klasickými trendmi a preslávila sa v meste Bollywood pozlátka. Je víťazkou Miss Diva v roku 2015 a reprezentovala Indiu v súťaži Miss Universe. So svojimi intenzívnymi odvážnymi očami a výraznými, ostrými črtami tváre je Rautela nepochybne klenotom v tomto odvetví. Dnes sme tu, aby sme vám poskytli pohľad na túto divu Urvashi Rautela bez make -upu.

Urvashi Rautela bez make -upu

Ak ste nikdy nevideli tento nádherný vzhľad v reálnom živote, musíte pochopiť, ako sa nachádza za obrazovkou a aká je jej skutočná identita. Sme si istí, že vás očaria a šokujú súčasne, rovnako ako pre nás! Tu je desať najlepších fotografií tejto divy bez make -upu!

10 krásnych fotografií Urvashi Rautela bez make -upu:

Tento článok dnes zhromaždil najlepšie fotky Urvashi Rautely bez make -upu.

1. Zábery z natáčania:

Urvashi Rautela bez make -upu 1

Urvashi je na obrázku, ako sa stále pripravuje na svoj ďalší záber, možno na fotenie alebo úryvok hudobného videa. Na tomto obrázku môžeme vidieť stylistky, ako upravujú vlasy k dokonalosti, a taktiež nie je dobre viditeľný žiadny make -up Urvashi Rautely. Vyzerá úchvatne, aj keď nie je nalíčená.

2. Registrácia na film:

Urvashi Rautela bez make -upu 2

Tento obrázok robil svoj spravodlivý podiel na obehu, keď najnovší spravodajský kanál uviedol, že Urvashi bol obsadený do filmu Yaariayan. Pri jednej takej príležitosti tu pózuje bez make -upu v kauzálnej červenej a žltej blúzke, jej odtiene sú vysoko na temene, keď sa sladko usmievala. Všetko, čo herečka urobila v tomto vzhľade, je použitie mierneho kohl na oči a balzam na pery. Nemôžeme uveriť, ako nádherne môže vyzerať v skutočnom živote so super čistou pokožkou bez akéhokoľvek make -upu. Je to skoro ako nosiť žiadny make -up!

3. Modelovacie dni:

Urvashi Rautela bez make -upu 3

Toto bol jeden z prvých fotografií Urvashiho v jednom z jej modelovacích dní, keď sa rozhodla pre svoj fotenie minimalistický vzhľad. Jej oči boli nalíčené v nováčikovskom modro -čiernom tieni, ale nebola na sebe profesionálne nalíčená a už vtedy vyzerala dosť opojne. Jej mladistvá tvár a nevinný vzhľad v nás zanechali silný dojem a všetci celkom žiarlime! Co si myslis?

4. Časy prázdnin:

Urvashi Rautela bez make -upu 4

Vždy v najlepšom prípade môžeme vidieť tento obrázok Urvashi Rautely bez toho, aby sa make -up na dovolenke vydal. Na tomto obrázku je výlučne sama sebou. Jediné, čo si na tvár naniesla, je zvlhčovač štítu a nemôžeme z nej spustiť oči. Miluje osobné voľno od uponáhľaného profesionálneho života a rada by chodila na dovolenky so svojou rodinou.

5. Počas fotenia:

Urvashi Rautela bez make -upu 5

Tu je ďalší obrázok, na ktorý Rautela úprimne klikla so svojimi priateľmi počas natáčania. Je vidieť, ako je krásne oblečená v týchto trblietavých červených šatách, ktoré pôsobia etnicky a majú rozpustené vlasy. Plážové vlny celkom dopĺňajú jej vzhľad a tu sa ešte len nalíči. Toto je jeden z obrázkov z jej mladších čias. Veľa sa nezmenila; čo si však myslíte?

6. Scény cvičenia:

Urvashi Rautela bez make -upu 6

Urvashi Rautela pevne verí, že sa udržíte fit a zdravý. Dáva si záležať na tom, aby nikdy nevynechala každodennú rutinu v posilňovni, a tu je, ráno tvrdo pracuje na udržaní svojho spevneného tela. Miluje vzpieranie a kardio zo všetkých a je blázon aj do zdravej výživy. Niet divu, že má také dokonalé a tónované telo!

7. Vzhľad letiska:

Urvashi Rautela bez make -upu 7

Keď kráčala po letisku v samom vstávaní, boli sme ohromení jej osobnosťou. Urvashi, vždy módna nadšenkyňa, vyzdobená v tričku s divokou potlačou s modrými džínsami, vyzerá nádherne s vlnitými vlasmi. Je vidieť, že má na sebe kožené čižmy a prechádza do odbavovacej sekcie. Celkom minimalistické a napriek tomu krásne, že?!

8. Bubble Young Self:

Urvashi Rautela bez make -upu 8

Tu je ďalší neviditeľný obrázok Rautely bez make -upu. Na čerstvej tvári nemá nič na sebe a vyzerá s bublinkovým a očarujúcim úsmevom. Tento obrázok je urobený počas jej vysokoškolských čias a stavíme sa, že väčšina z vás vtedy ešte nevidela ani jej fotku. V tom čase veľmi milovala oblečenie na bežné nosenie a je vidieť, že nosí bežné modré rifle s bielou košeľou a svetrom, s topánkami.

9. Športová prax:

Urvashi Rautela bez make -upu 9

Obraz Urvashiho v bielom svetri saka a čiernych nohaviciach vtedy úplne ovládol internet. Je videná vo voľných napoly zopnutých vlasoch a so širokým úsmevom pózuje pred kamerou. Táto fotografia bola urobená počas jej športovej praxe a jej výraz na fotografii je legitímny! Jej jednoduchosť a postoj k zemi je celkom citeľný.

10. FunnyLook:

Urvashi Rautela bez make -upu 10

Obraz Urvashiho v bielom svetri saka a čiernych nohaviciach vtedy úplne ovládol internet. Je videná vo voľných napoly zopnutých vlasoch a so širokým úsmevom pózuje pred kamerou. Táto fotografia bola urobená počas jej športovej praxe a jej výraz na fotografii je legitímny! Jej jednoduchosť a postoj k zemi je celkom citeľný.

Ďalšie tipy:

S týmito niekoľkými obrázkami Urvashi Rautely bez make -upu na tvári uvádzame niekoľko tipov inšpirovaných jej starostlivosťou o pleť a krásou..

  1. Udržujte svoju tvár a pokožku vždy čistú. Uistite sa, že ho dobre čistíte a tónujete, aby ste získali jasnú textúru.
  2. Použitie ružovej vody ako prírodného tonera môže zosilniť a urobiť tvár nádhernou a žiarivou.
  3. Na čistenie tváre používajte prírodné prostriedky ako chemické výrobky. Dajte si záležať na drhnutí tváre najmenej dvakrát týždenne.
  4. Nikdy pokožku hydratujte a opaľujte. Poukážte na to, že každý deň si na tvár naneste zvlhčovač.
  5. Esenciálne oleje, ako je arganový olej a olivový olej, môžu do značnej miery pomôcť tonizovať a dokonca zmierňovať pokožku.

Sme úplne zamilovaní, keď vidíme tieto obrázky Urvashi Rautela bez make -upu. Nikto si nevie predstaviť, ako vyzerá úchvatne a očarujúco, dokonca ani so skutočnou a holou tvárou. Je ikonou štýlu a inšpiráciou pre mnohých ako my a učí nás, ako rovnomerne udržiavať prirodzený tón pleti!

Často kladené otázky a odpovede:

Q1. Aký je obľúbený produkt starostlivosti o pleť Urvashi Rautela?

Odpoveď: Obľúbený produkt a rutina starostlivosti o pleť, na ktorú herečka prisahá, je kompletný hydratačný krém na tvár. Vyzerá očarujúco a krásne s hydratovanou tvárou a vyrovnaným vzhľadom.

Q2. Dodržiava Urvashi Rautela konkrétnu diétu?

Odpoveď: Herečka a diva dbajú na to, aby mali každý deň iba zdravé jedlo. Dáva však dôraz na to, aby si raz za niekoľko dní uchovala konkrétne cheatové jedlo. Prisahá, že konzumuje veľa listovej zelenej zeleniny a ovocia.

Q3. Objavil sa Urvashi Rautela v hudobných videách?

Odpoveď: Áno, známa herečka bola tiež modelkou a objavila sa v niekoľkých hudobných videách od YoYo Honey Singha a ďalších, ako sú Mika Singh a Tony Kakkar.