Najlepšie balíčky na tvár Lodhradi na opravu poškodenej pokožky

Royal Indulgence Lodhradi je ajurvédsky prírodný liečebný prostriedok, ktorý detoxikuje pokožku a opravuje pokožku. Pomáha liečiť kožné problémy, ako je pigmentácia, akné, pupienky atď. Vzorec používa jedinečnú zmes byliniek a pomáha chrániť pokožku. Lodhradi je jedinečne zmiešané s tromi prísadami Lodhra, dhanyaka a vacha. Tieto bylinky pomáhajú redukovať vrásky, kazy a akné. Zabraňuje predčasnému starnutiu.

Najlepšie produkty na opravu poškodenej pokožky Lodhardi Face Pack:

Tu je niekoľko balíčkov na tvár Lodhradi, ktoré sú k dispozícii v Indii, vyberte si z nižšie uvedených balíčkov na tvár,

1. Balíček na opravu pokožky Lodhradi:

Balíček na opravu pokožky Lodhradi

Je to kombinácia byliniek bohatých na antioxidanty a vitamíny, ktoré pomáhajú mať bezchybnú pokožku. Obsahuje dhanyaka a vacha, ktoré sú bohaté na vitamín C. Tajomné zloženie troch zložiek, ako sú lodhra, dhanyaka a vacha. Sú ručne vyberané z himalájskeho lesa a tento výrobok je bez surovín a je 100% vegánsky. Nedráždi pokožku. Dhanyaka je adstringentný liek, ktorý má antiseptické a antibakteriálne vlastnosti. Vacha zlepšuje krvný obeh. Uzdravuje podráždenie spôsobené znečistením. Tiež sú prítomné antioxidanty, ktoré odstraňujú toxíny z pokožky. Pomáha odstraňovať škvrny a chráni pokožku pred rôznymi infekciami. Vacha stimuluje prietok krvi a pomáha mať zdravú pokožku. Je to najlepší balíček na tvár Lodhradi.

Táto pleťová maska ​​na opravu pokožky Lodhradi je 100% organické a ajurvédske kozmetické riešenie pre bezchybnú pleť. Pomáha pri spevnení a spevnení pokožky. Funguje s mastnými aj suchými typmi pokožky.

Použitie: Zmiešajte dobré množstvo balenia na tvár Lodhradi s mliekom a získajte hustú konzistentnú pastu. Na čerstvo umytú tvár naneste pastu rovnomerne na tvár a nechajte uschnúť.

Cena: Za 50 g to stojí 1499 Rs.

2. Detoxikačná maska ​​na tvár Royal Indulgence Lodhradi:

Detoxikačná maska ​​na tvár Royal Indulgence Lodhradi

Obsahuje rôzne bylinky, bylinný prípravok bohatý na dhanyaka a vacha. Ajurvédska maska ​​na tvár, ktorá čistí a opravuje pokožku. Byliny sú bohaté na vitamíny, ktoré zlepšujú zdravie pokožky. Zabraňuje predčasnému starnutiu. Poskytuje dokonalú pokožku. Detoxikuje pokožku. Odstraňuje nečistoty z pórov. Je to ideálna maska ​​na tvár Lodhradi. Cena balíka na tvár Lodhradi v Indii je nominálna v porovnaní s inými ajurvédskymi obalmi na tvár.

Táto detoxikačná maska ​​na tvár Lodhradi je vhodná pre každý typ pokožky. Pomáha kontrolovať stratu kolagénu. Pomáha odlíčiť pokožku a chráni vás pred škodlivými slnečnými lúčmi. Lodhra zvyšuje kolagén a pozdvihuje pokožku. Je bohatá na vlastnosti, ktoré spomaľujú starnutie. Detoxikuje pokožku. Ničí baktérie a plesne z hlbokých pórov pokožky a jemným povrchovým peelingom dodáva okamžitý lesk. Znižuje výskyt jemných liniek a vrások.

Použitie: Malé množstvo pleťovej masky zmiešajte s mliekom a rovnomerne naneste na tvár. Nechajte uschnúť a očistite vodou. Liečivý kmeň s lodhradi je prospešný. Použite nosný olej a masírujte ho jednu až dve minúty. Vďaka tomu je pokožka ľahká a jemná. Existuje ešte jeden typ použitia tohto balíka na tvár. Na pleť s akné a pupienkami vyskúšajte liečebnú bylinnú paru. Pridajte malé množstvo balíčka na tvár lodhra do horúcej vody a naparte si tvár. Nechajte uschnúť a umyte vodou.

Cena: Stojí to RS.1499 za 50 g.

Toto ajurvédske ošetrenie pokožky je veľmi obľúbené. Nemajú žiadne vedľajšie účinky. Tieto balíčky na tvár Lodhardi sú bohaté na dhanyaka, vacha a lodhra, ktoré pomáhajú udržiavať bezchybnú pokožku. Zlepšuje zdravie pokožky tým, že vás chráni pred pigmentáciou, akné atď. Sú vybraté z himalájskych hôr. Má tajné zloženie, ktoré sa odovzdáva z línie Kerala Vaidya.