9 najlepších hydratačných pleťových masiek pre vašu citlivú a suchú pokožku

Pleťové masky sú perfektným ošetrením pre mnohé potreby pokožky. Správna maska ​​na tvár vyživuje, relaxuje, hĺbkovo čistí, hydratuje a odstraňuje nečistoty, ktoré dodávajú žiariacu zdravú pokožku. Pleťová maska ​​zanechá na vašej pokožke rozmaznaný pocit. Je to jeden z najľahších spôsobov, ako získať zdravú a mlado vyzerajúcu pokožku v krátkom čase. Na trhu je k dispozícii množstvo tvárových masiek na zvlhčenie pokožky, ako je íl, odlupovací, termálny, krémový, teplý olej a prírodný krém v závislosti od vašej potreby a typu pokožky..

Najlepšie hydratačné výrobky na tvár v Indii:

Tu je top 9 zvlhčujúcich produktov na tvár pre suchú a citlivú pokožku.

1. Hydratačná pleťová maska ​​Face Shop Solution:

Face Shop Solution Hydratačná maska ​​na tvár

Tento balíček na tvár je dokonalým záchrancom krásy. Predstavuje ľahkú ako vzduchovú, jemnú a beztiažovú masku. Pomáha suchej pokožke uzamknúť vlhkosť a pomáha dosiahnuť hladkú a žiarivú pokožku. Je to dobrá hydratačná maska ​​na tvár pre suchú pokožku

Cena: 150 INR za 20 g

2. Gélová maska ​​Oriflame Love Nature Aloe Vera:

Gélová maska ​​Oriflame Love Nature Aloe Vera

Chladivá gélová maska ​​je vytvorená z výťažkov z aloe vera na zvlhčenie pokožky. Na pokožke zanecháva vláčnu, žiarivú a vyhladzujúcu žiaru. Je vhodný pre všetky typy pleti a je jednou z najlepších hydratačných masiek na tvár.

Cena: 399 INR za 50 ml

3. Himalaya Herbals Osviežujúca ovocná maska:

Himalaya Herbals Osviežujúca ovocná maska

Je to prírodná hydratačná maska ​​na tvár, ktorá je nabitá prírodnými prísadami, ako sú jablká, uhorky, figy, papája a minerálne hliny. Je to chladivá maska, ktorá odstraňuje nečistoty, spevňuje pokožku a obnovuje jej pružnosť. Zlepšuje tón pleti, vyhladzuje pokožku a zanecháva ju sviežu a žiarivú. Je to jedna z najlepších hydratačných masiek na citlivú pokožku.

Cena: 130 INR pre 100 g

4. L’Oreal Paris Pure Clay Purify and Mattify:

L’Oreal Paris Pure Clay Purify and Mattify

Táto prírodná hydratačná maska ​​na tvár má dva varianty čistoty a zmatnenia. Je to super hydratačná maska ​​na tvár obohatená o čistý íl a eukalyptus, aby pokožka bola obohatená a jemná. Zanecháva upokojujúci, osviežujúci kúpeľový efekt, ktorý odstraňuje nečistoty, upcháva póry a zanecháva pokožku hydratovanú a osvieženú.

Cena: 850 INR pre 48 g

5. Hydratačná a hydratačná maska ​​na tvár Bonsoul Silk Protein:

Bonsoul hodvábna proteínová hydratačná a hydratačná maska ​​na tvár

Toto je najlepšia hydratačná maska ​​na tvár. Obsahuje aktívny hodvábny proteín, ktorý sa viaže s kožným keratínom a vytvára ochranný film. Umožňuje rýchlejšiu absorpciu vody a hydratuje pokožku, aby poskytla zdravší lesk. Je vhodný pre normálnu až suchú pokožku a je známe, že pravidelné používanie znižuje známky starnutia.

Cena: 129 INR za 1 balenie

6. Lakme Strawberry Blush & Žiarivá maska:

Lakme Strawberry Blush & amp; Žiarivá maska

Táto žiarivá maska ​​obsahuje jahodové extrakty a vitamín B3, ktorý dodáva pokožke vlhkosť a dodáva jej svieži vzhľad. Táto prírodná hydratačná maska ​​na tvár redukuje póry a čierne bodky. Maska utesňuje výživné vlastnosti, pravidelným používaním zosvetľuje tón pleti.

Cena: 130 INR pre 50 g

7. Alma K minerálna peelingová maska:

Alma K minerálna peelingová maska

Táto hlboká hydratačná maska ​​na tvár má morské minerály, avokádo a pro-vitamín B5, ktoré odstraňuje odumretú pokožku a hydratuje, aby odhalila jemnejšiu a hladšiu pokožku. Je vhodný pre všetky typy pokožky.

Cena: 1275 INR pre 100 ml

8. Mond Sub proti vráskam hydratačný, výživný, & Hydratačná maska ​​na tvár:

Mond Sub protivráskový hydratačný, vyživujúci & amp; Hydratačná maska ​​na tvár

V kombinácii s perličkovým extraktom, bohatými minerálmi a aminokyselinami je to dobrá hydratačná maska ​​na tvár. Maska efektívne hydratuje, zvlhčuje a výrazne zosvetľuje tón pleti. Je známe, že pravidelné používanie podporuje produkciu kolagénu v koži.

Cena: 129 INR za balenie 1

9. Maska na bielenie a rozjasnenie pokožky Lotus Herbals White Glow Jogurt:

Lotus Herbals Biela žiariaca jogurtová bieliaca a rozjasňujúca maska

Táto maska ​​je nabitá aktívnou zložkou, ako je jogurt a bobule medveďa, ktorá udržuje vlhkosť a tým hydratuje pokožku. Jogurt je dobrý čistiaci prostriedok, pomáha predchádzať akné, spevňuje pokožku a odstraňuje odumretú pokožku. Je to jedna z najlepších hydratačných masiek na suchú pokožku. Jeho pravidelné používanie pomáha regenerovať kožné bunky.

Cena: 195 INR za balenie 1

Od čistenia po žiarivosť-existuje maska, ktorá vyhovuje každému typu pokožky a potrebám. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašej koži, a používajte ho nábožensky. Verte mi, že vaša pokožka sa vám poďakuje za toto kráľovské ošetrenie.