6 najlepších produktov na tvár L’oreal Face Pack pre prirodzenú žiaru pokožky

L’oreal poskytuje pre pleť najlepšie masky na tvár. Tieto masky sa ľahko nanášajú a odstraňujú. Vyberať môžete zo širokej ponuky masiek. Majú hlinenú masku, detoxikačnú masku, píling a pod. Odborníci na pleť v L’oreal vyvinuli jedny z najlepších pleťových balíčkov..

Najlepšie produkty L’oreal Face Pack pre žiarivú pleť:

Tu je niekoľko balíčkov na tvár L’oreal, vyberte si z nižšie uvedených balíčkov na tvár,

1. Čistá a matná maska ​​L’oreal Pure Clay:

L'oreal Pure Clay Mask Purify and Mattify

KÚPIŤ TU

Odborníci na pleť v L’oreal vyvinuli hlinenú masku, ktorá dokáže vašu pokožku vyčistiť a zmatniť za niekoľko minút. Obsahuje eukalyptus, ktorý pomáha čistiť upchaté póry pokožky. Vašej tvári dodáva rozjasnenú, zmatnenú a osvieženú pleť. Tento balíček na tvár L’oreal je najlepší produkt. Z pokožky sa odstráni prebytočný olej a pokožka vyzerá sviežo.

Použitie: Navlhčite tvár; Masku naneste rovnomerne na tvár. Nechajte uschnúť. Potom ho dôkladne očistite vodou, utrite a osušte.

Cena: Stojí to Rs.638 za 48 g.

2. L’oreal Paris Pure Clay Mask Exfoliate and Refine póry:

Maska L'oreal Paris Pure Clay odfarbí a zjemní póry

KÚPIŤ TU

Táto exfoliačná zjemňujúca maska ​​zlepšuje textúru pokožky. Odstraňuje olej z pórov pokožky. Nechajte pokožku pôsobiť sviežo. Obsahuje marhule, ktoré odlupujú matnú pokožku a pôsobia sviežo a zdravo. Má jedinečné čistiace vlastnosti. Obsahuje výťažky z červených rias, ktoré dôkladne vyčistia póry. Je to najlepšia ílová maska ​​na tvár L’oreal.

Použitie: Navlhčite tvár a naneste masku na tvár. Nechajte uschnúť. Očistite ju vodou a osušte tvár.

Cena: Stojí to RS.638 za 48 g.

3. L’oreal Paris Pure Clay Mask Detox and Brighten:

L’oreal Paris Pure Clay Mask Detox a rozjasní

KÚPIŤ TU

Maska pre všetky typy pleti a vekové kategórie. Táto pleťová maska ​​L’oreal Charcoal obsahuje čistý íl a drevené uhlie. Vďaka magnetickým vlastnostiam udržuje pokožku žiarivú. Textúra je krémová a nevysušuje pokožku. Tento balíček na tvár L’oreal dodáva žiarivú pokožku. Môžete to nazvať čiernou maskou na tvár L’oreal.

Použitie: Pleťovú masku naneste rovnomerne na tvár. Hlinená maska ​​je trochu ťažšia. Nechajte uschnúť. Vyčistite ju vodou.

Cena: Stojí to Rs.751 za 50 ml

4. Viacúčelová hracia sada L’oreal Pure Clay:

Viacúčelová hracia sada L’oreal Pure Clay

Obsahuje čistý ílovitý kaolín, ktorý je silne koncentrovaný so silikátmi. Absorbuje prebytočný maz a nečistoty z pokožky. Pleť vyzerá svieža a jasná. Exfoliuje povrch pokožky. Exfoliuje pokožku a odhaľuje leštený povrch pokožky. Tiež obsahuje Montmorillonit a Ghassoul, ktoré absorbujú olej a udržujú pokožku sviežu a žiarivú. Dodáva sa s balíkom 3 tvárových masiek.

Použitie: Navlhčite tvár a naneste masku. Existujú 3 rôzne druhy hlinených masiek. Môžete použiť 1 až 2 masky naraz. Nechajte to 15 minút. Umyte tvár vodou a osušte.

Cena: Stojí to Rs. 3248 pre 3*10 ml

5. Hydratačná maska ​​L’oreal Pure Clay:

Hydratačná maska ​​L'oreal Pure Clay

Obsahuje benetonitový íl bohatý na minerály. Je to hydratačná a vyrovnávajúca maska. Pomáha odstrániť nečistoty a prebytočný maz z pokožky. Obsahuje citrónový balzam a glycerín, ktoré pomáhajú hydratovať. Zanecháva pokožku jemnú a sviežu. Je to najlepšia maska ​​na tvár L’oreal.

Použitie: Na tvár naneste malé množstvo pleťovej masky. Nechajte 15 minút schnúť. Vyčistite ho vodou. Používajte 2-3 týždne.

Cena: 50 g stojí RS.842.

6. L’oreal Paris Hydra Fresh:

L’oreal Paris Hydra Fresh

Maslovo hladká textúra tohto mlieka sa kĺže po povrchu pokožky. Naplnené výťažkami z francúzskych hroznových jadierok, ktoré eliminujú voľné radikály. Chráni pokožku pred škodlivinami. Hydratuje pokožku a zlepšuje textúru pokožky. Účinné pri prevencii jemných liniek.

Použitie: Táto nočná maska ​​alebo gél môže byť rovnomerne nanesená na povrch pokožky v noci.

Cena: Stálo to Rs.630 za 50 ml.

Od L’oreal je k dispozícii mnoho masiek. Sú to odborníci na kožu. Môžete si vybrať z rôznych masiek, ako sú ílové, pílingové alebo zjemňujúce masky. Vyberte si masku podľa typu pokožky.