50 nových a jedinečných návrhov Baby Frock v roku 2021 s obrázkami

Hovorí sa, že dievčatko je požehnaním bohyne Laxmi. Očakávaní rodičia túžia po narodení dievčatka. A stále plánujú pre svoje deti rôzne veci. Jednou z najobľúbenejších oblastí diskusie pre očakávaných rodičov je oblečenie pre ich dieťa. Na trhoch prichádzajú pre dievčatko rôzne druhy šatiek od ich jednodňového dieťaťa po vysoký vek. Je to tiež jeden z dôvodov, prečo rodičia očakávajú, že budú mať dievčatko, pretože budú môcť svoje deti rozmaznávať ako princezná. Tkanina šatky je vybraná tak, aby bola mäkká, aby nepoškodila telo dieťaťa. Jabla, ťažké šaty, barbie šaty a šaty na spanie tiež. Dizajnéri vykonávajú veľa inovácií, aby priniesli nové vzory a návrhy v detských šatkách. A dievčatám sa dokonca páči bábika v takto navrhnutých šatách a bábätkám sa viac páči, keď ich šatičky obdivujú ľudia v jej okolí. To všetko inšpirovalo deti a dokonca aj návrhárov k vytváraniu nových vzorov.

Niektoré matky sa pokúšajú vyrábať šaty pre svoje deti doma. A matky hrdo nútia svoje deti nosiť ich ručne vyrobené šatky. Rodičia prežívajú detstvo a vidia, ako ich deti vyrastajú, a tak im splnia všetky priania. Rodičia vždy hľadajú pre svoje deti čokoľvek nové na trhu. Vždy chcú, aby boli šatky ich detí na odpočinku iné. Dojčatá môžu tiež prispôsobiť svoje šatky účesu, gumičke do vlasov, peňaženkám a obuvi. Deti sú vždy pripravené na nové šaty a zodpovedajúce doplnky.

Najnovšia zbierka detských šiat s ohromujúcim dizajnom:

Nájdeme tu spomínaných 50 najlepších nových a najnovších návrhov detských šatiek s obrázkami.

1. Baby Flower Frock:

Baby Flower Frock

Je to tak rozkošný detský frock obrázok v troch farebných odtieňoch. Na šatách je opasok zviazaný mašľovým kvetinovým vzorom a krásnym rukávom. V celom fro sú horizontálne výstelky nerovnomerných veľkostí. V spodnej časti sú pekné korálky, ktoré poskytujú ozdoby.

2. Frock s ťažkou prácou:

Žaba s ťažkou prácou

Je to roztomilé detské šaty v dvoch farbách. Je bez rukávov a na krku sú pripevnené tri diamanty dvoch farieb. Existuje päť vrstiev bielej a ružovej farby, ktoré vytvárajú krajkové hraničné práce. Dva umelé kvety sú pripevnené na oboch rukávoch a jednom v páse.

3. Najnovšie detské šaty:

Najnovšie Baby Frock

Je to jednoducho úžasný dizajn detskej sukne 2018, kde je jedno rameno vypnuté v dlhom šate. V páse je vstavaná potlač a odtiaľ je obyčajná. Dieťa bude v tejto šatičke vyzerať taký roztomilý koláč a golumolu, že sa dokážete udržať od toho, aby ste ju zdvihli.

4. Angel Baby Frock:

Angel Baby Frock

Dieťa v tomto detskom šate vážne vyzerá ako anjel. Celá biela šatka dopĺňa tón pokožky dieťaťa. Na jednej strane hrudníka je pripevnený zväzok troch kvetov a v páse je dostatočne široký. Dokonca aj čelenka má jeden kvet.

5. Jednoduché detské šaty:

Jednoduché detské šaty

Toto dizajnové dievčatko vám jednoducho vytrhne srdce. Je krátky a bez rukávov. Na červenom šate je potlač bielej farby. Jeden okrúhly volán čiernej farby je pripevnený na krku a na spodnej časti. Nad hlavou je previnutá čelenka s rovnakým vzorom šiat.

6. Lady Bird Baby Frock:

Lady Bird Baby Frock

Je to také roztomilé dievčatko s flíčkom, na ktorom je našitá lienka. Veľmi malá veľkosť šeku je vytlačená na šate, ktoré má hypnotizujúcu kvalitu. Na oboch rukávoch je pripevnená mašlička so vzorom bodky. Na červenej tkanine je potlač bielych bodiek.

7. Ručne vyrábané detské šaty:

Ručne vyrábané detské šaty

Jedná sa o ručne šité šaty. Ručne robené šaty sú vždy roztomilé. Má okrúhly výstrih s jedným štýlom ružových kvetov pripevneným na jednej strane v páse. Táto ružová sukňa s veľkými bielymi bodkami vás bude blázniť, keď ju budete mať.

8. Princezná Baby Frock:

Princezná Baby Frock

Toto je skutočne zábavný dlhý šatník v štýle princeznej. Táto roztomilá sukňa pre dievčatko je v červenej farbe s hladkým materiálom vo vnútri a sieťovinou s potlačou a zlatými loptičkami. Tieto zlaté gule, ktoré sú prichytené, iskria na šate. Dokonca aj účes podporuje štýl šiat, aby vyzeral nádherne.

9. Elegantné detské šaty:

Elegantné detské šaty

Malé dievčatá v tomto štýle detských šatiek jednoducho dodajú eleganciu. Tento biely hrubý materiál má potlač motýľov a niektoré ľudské postavy. Vyzerá to farebne. Čierne a biele korálky mala sú pripevnené šatkami na krku, ktoré vyzerajú úžasne.

10. Baby Frock of Net:

Baby Frock of Net

Toto je tak atraktívne nové detské šaty bielej farby. Na krku a ramene je ohraničenie bielymi šumivými kovmi. V páse je vytvorená mašľa s bielym opaskom a v spodnej časti sú krásne volány. Riasenie má vpredu otvorený kruhový tvar.

11. Graceful Baby Frock:

Elegantná detská sukňa

Je to žiariaca biela sukňa s rôznymi tvarmi potlačí kvetov v spodnej časti. Tento frock dizajn pre dievčatká vyzerá sofistikovane so zjednodušeným dizajnom. Na krku je ružový lem prešitý mašličkou na krku. Poskytne vám jemný dotyk.

12. Trendy Baby Frock:

Trendy Baby Frock

Je to tak elegantné, dizajnové dievčatko. Na prvej polovici čiernej časti je na jednostrannom rukáve pripevnený veľký umelý ružový kvet. Dole je krásne umenie ružových kvetov, ktoré je centrom príťažlivosti. Je zachovaná krásna sponka do vlasov s klobúkovým vzorom, ktorá sa dobre hodí.

13. Banarasi Baby Frock:

Banarasi Baby Frock

Tento obrázok detskej sukne je vyrobený z hodvábnej tkaniny Banaras. Na čiernych šatách je zlatá potlač slona, ​​páva, kvetov a listov, ktorá vyzerá tak dekoratívne. Pretože ide o hodváb Banaras, tento šál zostane pevný a stabilný. Nedá sa ľahko vyformovať.

14. Long Baby Frock:

Long Baby Frock

Tieto detské šaty majú zodpovedajúci klobúk a na zadnom ramene je pripevnený extra priehľadný materiál, ktorý bude splývať so šatkou. Na šatách je pripevnený patchwork zlatej farby. V páse má šuka loptu ako široká plocha.

15. Polka Dot Baby Frock:

Polka Dot Baby Frock

Je to vždyzelená bodkovaná potlač v krásnom detskom šate. Na šatách sa krok za krokom robia vrstvy. Na modrých šatách sú vzory bielych bodiek a jeho kontrastný ružový pás je zaviazaný v páse. Kvet veľkej veľkosti je v páse pripevnený ružovým opaskom.

16. Tradičné detské šaty:

Tradičné detské šaty

Toto dievčatko má tradičný štýl, ktorý možno nosiť na svadbách a festivaloch. Plášť podobný dizajnu je vyrobený z vrchnej červenej látky, na ktorej sú nalepené zlaté kvety. V páse je okrúhly tvar a pod ním je na hladkej časti červený okraj.

17. Frozen Baby Frock:

Frozen Baby Frock

Táto detská štýlová sukňa je vďaka svojmu akvarelu v oceáne známa ako mrazená sukňa. Šaty majú vykrojené rameno a v strede oblasti krku je prichytený brošňa. Na šatách je pripevnená potlač ako motýľ, ktorá sa nachádza v morskej vode.

18. Fairy Baby Frock:

Fairy Baby Frock

Vďaka tejto rozprávkovej šatičke budú vaše deti vyzerať ako bábika Barbie. Tento dlhý plášť má k sebe aj ručné ponožky rovnakej farby. Krásne stvorenie je urobené so štýlom krku. K dispozícii je aj diadém s umeleckým účesom.

19. Tutu Baby Frock:

Tutu Baby Frock

Dojčatá budú vyzerať tak milostivo v najnovšom štýle svojich detských šatiek, ktoré majú vzor trubice. Šaty majú ohlávkový krk a na krku pripevnenú veľkú umelú slnečnicu. Pod časťou sukne je volán ako perie, ktorý vyzerá tak sladko.

20. Paper Baby Frock:

Papierové detské šaty

Tento nový dizajn detskej sukne je vyrobený z papierov. Na papierových šatkách sú malé detské výtlačky. V páse je biely papierový opasok s malými motýľmi zlatej farby. Táto papierová šatka vyzerá strašidelne a hlučne.

21. Baby Frock s volánmi:

Baby Frock s volánmi

Je to úžasná roztomilá detská sukňa s hladkou prednou a zadnou polovičnou oblasťou s čipkou. Na zadnej strane je pripevnená veľká mašľa. Spodok šálu má tri vrstvy volánov. Frock je jednoduchý a jednoduchý vzhľad. Na krku visia nerovnomerné korálky mala.

22. Pinafore Baby Frock:

Pinafore Baby Frock

Je to obľúbený vzor detských šatiek takmer pre všetky. Biela košeľa vo vnútri má veľké goliere, plný rukáv a pekne pripevnenú bielu čipku na krku. Na košeli sú prišité priesvitné gombíky zlatej farby a modrý špendlík zvýrazňuje bielu košeľu.

23. Baby Frock so zadnou mašľou:

Baby Frock so zadnou mašličkou

Tento krásny šatoček má na zadnom ramene čiernu čipkovanú mašličku. Červená sukňa je ozdobená čiernou čipkou a priehľadné sú aj plné rukávy. Krásna čierna pančucha s týmto šálom vyzerá úžasne. Dieťa v tejto šatke vyzerá naozaj milo.

24. Baby Frock s čiapkou:

Baby Frock s čiapkou

Jedná sa o roztomilé šaty pre dievčatko s odleskovým dizajnom. Na čiernej sukni je veľká žltá potlač kvetov a klobúk má tiež zodpovedajúcu potlač. Šaty majú okrúhly výstrih a vzor bez rukávov. V páse je široký žltý pás so zeleným okrajom a mašličkou.

25. Santa Theme Baby Frock:

Santa Theme Baby Frock

Tento frock vzor má dizajn v štýle Santa. Táto červená sukňa má trubicový štýl a oblasť hrudníka je zdobená bielou kožušinou. V páse je tenký čierny pás, odkiaľ sa široký. Dieťa malo dokonca oblečenú peknú mikulášsku čiapku.

26. Creative Baby Frock:

Kreatívne detské šaty

V týchto šatách pre malé deti umelkyňa uplatnila úžasnú kreativitu. Spodná časť šiat je s potlačou, ako keby malé šály visia s vešiakom na šnúrke. Biele šaty majú červený kvetinový vzor a červený lem v páse.

27. Baby Frock s kabátom:

Baby Frock s kabátom

Táto detská štýlová šatka má k šatám pripevnený kabát. Polovičná časť šatníka je obyčajná čierna a zvyšok má na bielom šate rôzne vzorové čiary čiernej. Kabát má rovnaký vzor. V páse sú pripevnené dve rady čiernych gombíkov.

28. Fur Baby Frock:

Kožušinové dieťa Frock

Jedná sa o úžasný najnovší vzor detských šatiek s hromadou širokých kožušín zdobených na zadnej strane krku. Šaty majú štýl zalamovania s dvoma radmi troch červených gombíkov. Šaty majú plné rukávy a na oboch stranách vrecko.

29. Baby Frock s plným rukávom:

Baby Frock s plným rukávom

Je to vynikajúci výtvor v roztomilej detskej šatke v bielej farbe. Šaty majú vysoký okrúhly výstrih a plný rukáv. Na bielom šate je čierna široká potlač. Je to jednoduchý a sladký šál, ktorý svojou kvalitou dodáva pokožke dieťaťa príjemný dotyk.

30. Baby Frock s Petal Tiara:

Baby Frock s Petal Tiara

Tento najnovší dizajn detských šatiek je taký nádherný. Celé šaty sú v čisto bielej farbe s čelenkou na hlave tvorenou umelými bielymi okvetnými lístkami. Na hrudi je tiež pripevnený okrúhly okraj bieleho okvetného lístka. Plesové šaty majú tiež v rovnakých intervaloch pripevnený okvetný lístok.

31. Hore dole Baby Frock:

Hore dole Baby Frock

K dispozícii je tiež vzor hore-dole v štýle baby frock s inovatívnou čelenkou. Šaty majú polovičný rukáv s volánikom na konci. Na vrchu a spodnej časti krku je čipka. Príjemný veľký ružový kvet zvýrazňuje aj biely pás v páse.

32. Bavlnené detské šaty:

Bavlnené dieťa Frock

Je to len nepredstaviteľné roztomilé šaty pre dievčatko. K dispozícii je jedinečný vzor krku s ružovou mašľou na vrchu. Na krku sú tiež dva gombíky s háčikom vo vnútri. Na spodnej časti šiat je tiež rad veľkých kačacích potlačí, vďaka ktorým sa tento šál líši od ostatných.

33. Plesové šaty pre deti:

Plesové šaty pre deti

Tieto detské šaty si vyžadujú veľa kreatívnej a umeleckej práce. Horná časť šiat má náplasti pripevnené nerovnomerných veľkostí. V spodnej časti je zobrazená veľmi pekná ozdoba. Rovnaký druh volánov sa nosí aj ako čelenka a tiež na nohy.

34. Novorodenec Baby Frock:

New Born Baby Frock

Tieto šaty nosia deti, keď majú niekoľko mesiacov. Je vyrobený z čistej bavlny, ktorá nepoškodzuje detskú pokožku. Väčšinou sú voľne nasadené a jemne potlačené. Môžu byť zavesení za sebou a väčšinou ide o svetlice. Sú ľahké.

35. Vyšívané detské šaty:

Vyšívané dieťa Frock

Tento štýl šiat je vyšívacou prácou. Zelené šaty majú široký okrúhly výstrih a žltý okraj na krku a ramene. Na jednej strane sú výšivky v tvare L. Koniec šiat je lemovaný žltými niťami. Je pohodlné na nosenie.

36. Heavy Work Baby Frock:

Heavy Work Baby Frock

Tento frockový obrázok obsahuje náročnú prácu s perlami a záplatami. Prvá červená časť má kvetinový vzor so zlatou čipkou a perlami. Dole na nebesky modrej sieti sú už veľké práce s kvetinovými plochami sprevádzané perlami. Existuje červený okraj lotosového kvetu.

37. Jabla Baby Frock:

Jabla Baby Frock

Táto dievčenská šatka je známa ako Jabla, ktorú nosia malé deti. Na ramene majú prúžky v štýle špagiet, ktoré sa uviažu ako uzol. Medzi nimi je jeden veľký kvet, z ktorého vychádzajú dve šnúrky. A na oboch stranách sú dva malé kvety.

38. Digitálna tlač Baby Frock:

Digitálna tlač Baby Frock

Je to vzor detskej šatky Hakuba, ktorý nesie digitálnu tlač. Je to tričko, takže medzi nimi sú gombíky. Jedna strana je hladká a druhá strana je kvetinová digitálna tlač. Celé šaty majú cik -cak okraj červenej farby. Dieťa si túto sukňu užije.

39. Nesúlad s dieťaťom Frock:

Nesúlad medzi Baby Frock

Tieto šaty pre deti sú vyrobené z kúskov nezhodných výtlačkov. Mnoho kúskov štvorcového tvaru s rôznymi výtlačkami je usporiadaných dohromady, aby vznikli tieto šaty. Má široký golier a krátky rukáv. Koniec rukávu je elastický, aby sadol na veľkosť ruky.

40. Háčkované detské šaty:

Háčkované detské šaty

Táto nádherná sukňa je vyrobená z vlny v rôznych farbách. Dokonca aj kvety pripevnené na šatách sú vyrobené z vlny. Má okrúhly výstrih a krátky rukáv. Vlnené sukne sú svojou povahou horúce, takže deťom v nich nebude zima. Je ekvivalentom sveteru.

41. Batoľa Baby Frock:

Batoľa Baby Frock

Dieťa zabíja svojim vzhľadom v tomto štýle detských šatiek. Tento biely úpletový rukáv má úzky krk a na výstrihu sú potlače kvetov. Niektoré kvety sú veľké, niektoré sú malé. Frockova tkanina je hrubá, aby ju chránila pred vonkajším prostredím.

42. Wool Baby Frock:

Wool Baby Frock

Jedná sa o hnedé vlnené detské šaty, ktoré sú krátkej veľkosti. Na každom rukáve sú dve žlté gombíky. Vnútri sú tiež kruhové výtlačky rôznych farieb na bielom základe. Jedna náplasť líškového dizajnu je pripevnená na konci šiat.

43. Denim Baby Frock:

Denim Baby Frock

Táto najnovšia šatka pre deti je vyrobená z džínsoviny v štýle košele. Rukávy sú dlhé, ale vyhrnuté. Na tomto šate sa robia aj fraky ako volánky. Tento denim je tieňovaný a na týchto šatách je dizajn podšívok z nití. Na tomto šate sa tiež robí vzor ako vrecko.

44. Fancy Baby Frock:

Fancy Baby Frock

Je to efektné dievčatko ružovej farby. Na spodnej časti šiat je pripevnený vzor na sieti a v strede sú dva ružové pásy, cez ktoré sú pripevnené malé biele diamanty. Spodok frosu je ozdobený volánovými podšívkami, ktoré sú jedinečným výtvorom.

45. Späť otvorený Baby Frock:

Späť Otvorené Baby Frock

Všetky šaty majú vpredu gombíky, ale v týchto šatách je tlačidlo na zadnej strane a je pootvorené. Na týchto šatách je potlač kvetov a listov a výstrih do V na zadnej strane. Keďže má jeden gombík na zadnej strane, je voľný, takže sa dieťa cíti príjemne.

46. ​​Detské šaty na párty:

Party Wear Baby Frock

Dievčatá v tejto roztomilej šate pôsobia sofistikovane. Táto sladká sukňa má malý aj veľký kvetinový vzor a vzor listov. Okrem toho je celý ten šatník obyčajný. Táto krátka hodvábna sukňa tak krásne žiari a dodáva atmosfére pôvab.

47. Vrstvené volánky Baby Frock:

Vrstvené volánky Baby Frock

Toto červeno sfarbené dievčatko má trojvrstvový vzor. Na ramene má pásy, ktoré je potrebné uviazať ako uzol. Šaty sú málo nad kolená. Dievča vyzerá v tomto šate jednoducho nádherne s otvorenými vlasmi a čiernou kabelkou po ruke.

48. Baby Frock pre spánok:

Baby Frock na spanie

Toto mäkké dievčatko sa používa počas spánku. Je bielej farby s malými potlačami kvetov. Na krku a rukávoch má volán s nebesky modrým lemovaním. Deti majú v týchto šatách a zdravom spánku príjemný pocit. Dievčatá po nosení nebudú mať chuť ich odstrániť.

49. Baby Frock s kreslenou tvárou:

Baby Frock s kreslenou tvárou

Je to jeden z najlepších vzorov detských šatiek a malé dievčatká si ich okamžite obľúbia. Je ušitá z príjemnej látky s potlačami rôznych kreslených postavičiek. Na celých šatách sú vytlačené iba tváre karikatúr a na krk je pripevnená perlová mala, ktorá dobre ladí s farbou šiat..

50. Kontroluje Baby Frock:

Kontroluje Baby Frock

Tento štýl detských šatiek je v prevedení check. Šaty sú v rôznych farbách a na šatách sú pripevnené dve umelé ruže. Na krku je malý šek a na spodnej časti šálu je tiež našitý výstrih malých šekov. Má vrchnák s malou kontrolou veľkosti.

Vo vyššie uvedených článkoch sme videli niekoľko návrhov detských šatiek. Na tom však nezáleží, pretože na rôzne akcie sú k dispozícii rôzne prevedenia šiat. Existujú návrhy na denné nosenie, na akékoľvek festivaly, na akékoľvek manželské funkcie alebo aj na nočné prádlo. V dnešnej dobe nosia deti aj na svoje narodeninové párty šaty s princeznou. Dievčatá v súčasnom veku sa stali tak múdrymi, že dali pekné prestávky na kliknutie v takýchto detských šatkách.