30 štýlových bavlnených šatiek pre ženy a dievčatá

Bavlnené šaty sú nepochybne prvou voľbou pre každého. Dámy už od detstva vždy radšej nosia bavlnenú tkaninu, a ak je volán, už nechcú nič iné. Bavlnené šaty dodajú telu toľko relaxácie a budete sa cítiť hladko. Je bez tiaže a nevyžaduje vynaloženie úsilia. V bavlnenom šate nájdete veľa odrôd. K dispozícii budú rôzne potlače, rôzne štýly krku, rôzny vzor rukávov a mnoho ďalších. Môžete navštíviť rôzne obchody a dokonca vyhľadávať na internete množstvo vzorov dodávaných v bavlnených šatách. Jeden bude rád nosiť nový príchod, aby vyzerala odlišne od ostatných. Deti sa radi pripravujú na nové šaty. S potešením budú nosiť bavlnené šaty a urobia jej ja rozkošným so zodpovedajúcim doplnkom. Rovnako ako dospelí, aj malé dievčatá sa pripravujú v nových šatách a dávajú štýlový kompliment starším. Vytvárajú konkurenčnú platformu pre dospelých a nenechávajú priestor iným.

Dievčatá majú viac informácií o móde ako dospelí a niekedy vedia viac ako predajcovia v obchode. V porovnaní s dámami je pre malé dievčatá k dispozícii viac rozmanitých šiat. Dievčenské šaty majú rôzne prevedenie a farby. Pre dámy prichádzajú aj bavlnené šaty, ale v malom množstve. Frock však môžete navrhnúť aj sami od seba tým, že si kúpite látku a vytvoríte si vlastný návrhársky kúsok. Môžete si vybrať tlač podľa vlastného výberu a dať rôzne vzory. Vďaka tomu bude váš šat jedinečný od ostatných.

Najnovšie a najlepšie bavlnené modely pre dámy a dievčatá:

Tu uvidíme rôzne druhy bavlnených šatiek dostupných na trhu.

1. Bavlnené šaty Red Check:

Bavlnené šaty Red Check

Táto bavlnená sukňa má červený károvaný dizajn. Má tvar malého šeku. Šaty majú okrúhly výstrih s malým rukávom volánov. V páse je obyčajný červený opasok so stredovou károvanou mašľou. Šaty sú zakončené tenkým červeným obyčajným okrajom.

2. Bavlnený oblek Anarkali:

Bavlnený oblek Anarkali

Jedná sa o bavlnený oblek s čiernymi potlačenými odleskami Kurti a obyčajnými červenými legínami. Šaty Kurti sú v polovičnom rukáve s drobnou potlačou. Dizajn dresu je ukončený širokým čiernym prevedením. Táto bavlnená sukňa je pre ženy veľmi hladká a jemná.

3. Bavlnené šaty po kolená:

Bavlnené šaty po kolená

Jedná sa o biele bavlnené šaty s krátkym rukávom. V oblasti hrudníka je jedno veľké srdce s červeným lemovaním ozdôb. Od pása sú srdiečkové prevedenie s dvoma odtieňmi červenej farby. V spodnej časti šálu sú dve červené volánové okraje.

4. Bavlnené šaty s opaskom & Luk:

Bavlnené šaty s opaskom & Úklona

Tento dizajn z bavlnenej detskej sukne má na vrchnej časti froté žltú základňu, na ktorej je potlač červenej ruže. Medzi tým je vzor bielych bodiek v čiernej farbe. Po páse je veľký kvetinový vzor viacfarebnej potlače. V páse je obyčajný žltý opasok s mašličkou uprostred.

5. Bavlnené šaty Jaipuri Print:

Bavlnené šaty s potlačou Jaipuri

Jedná sa o bavlnené šaty pre dámy. Táto ružová šatka je bez rukávov a trochu pod kolená. Začína sa malým kvetinovým dizajnom a potom nasledujú veľké rôzne výtlačky. Všetky dámy to milujú, pretože môžu nosiť také šaty aj doma, aby sa vyhli horúcemu letu.

6. Bavlnené šaty so zlatou bodkou:

Zlatá bodka z bavlnenej látky

Táto bavlnená sukňa pre dievčatko má zlaté iskry. Frock je krk v tvare štvorca zdobený malými zlatými guličkami okrúhleho tvaru až do pása, ktoré žiaria ako diamanty. Potom sú na šatách v pravidelných intervaloch pripevnené veľké kruhové odtlačky zlatých guličiek.

7. Bavlnené šaty v najnovšom štýle:

Bavlnené šaty v najnovšom štýle

Táto roztomilá detská bavlnená bunda má najnovší dizajn. Jedná sa o dvojfarebné šaty. Celé to sako je prosté. Na krku je cez svetlo purpurovú polovičnú časť biely obyčajný okraj. Po oboch stranách pásu sú dve biele mašle. Napriek jednoduchému vzhľadu nesie jemnú povahu.

8. Designer Cotton Frock for Girl:

Dizajnérska bavlnená šatka pre dievča

Táto bavlnená sukňa pre ženy má zamilovaný dizajn. Existuje obdĺžnikový tvar nebesky modrej farby. Celá sukňa má niekde potlač čiernej čiary tenkého a hrubého tvaru. V páse je široký pás zo zodpovedajúcej látky s uzlom na jednej strane.

9. Skater Cotton Frock:

Skater Cotton Frock

Tieto krátke bavlnené šaty majú zavinovací vzor na hrudi. Je to niečo ako rovný vzor. Aj keď je v spodnej časti obyčajný, okolo je potlač čiernych malých vzorov. Má výstrih do V a zábavný vzhľad. Na boku v páse visí čierna šnúrka.

10. Bavlnené šaty Leheriya Print:

Bavlnené šaty Leheriya s potlačou

Je to úžasná bavlnená dlhá sukňa s potlačou leheriya. Na modrých šatách je biela potlač leheriya. Medzi vrchnou stranou hore je rad troch tlačidiel nebesky modrej farby s rovnakým farebným okrajom na oboch stranách. Šaty nie sú príliš svetlé a majú málo tenkého materiálu.

11. Sparrow Cotton Frock:

Vrabec bavlnený

Jedná sa o detské bavlnené šaty v bielej farbe. Na šate je drobná tlač vrabca v dvoch farbách. Šaty sú krátke a na rukávoch majú volánový vzor malých rozmerov. Pás a krk majú žltý hladký lem. Jedná sa o novú potlač v štýle bavlneného šatu.

12. Trendové bavlnené šaty:

Trendové bavlnené šaty

Je to najnovší dizajn z bavlnenej látky s jednoduchým a károvaným vzorom. Všetky šaty majú odlišný vzor rukávov. Bežnou vecou vo všetkých šatách je opasok v páse. V strede je v dvoch šatách pripevnený gombík a v poslednom sú dva riadky so vzorom troch tlačidiel.

13. Bavlnené šaty s ohlávkou:

Ohlávkový výstrih z bavlnenej látky

Je to ohromujúci bavlnený dámsky vzor. Šaty majú ohlávkový krk a čiernu mašličku v strede hrudníka. Celá biela sukňa má malý a veľký okrúhly tvar a kvetinovú potlač. Do pása je tesný a potom sa trochu rozšíri. Má vzadu otvorený krk.

14. Detské letné bavlnené šaty:

Detské letné bavlnené šaty

Tento bavlnený dámsky vzor je ako vzor plesových šiat. Spodok má bielu potlač hakoba s ružovým krajkovým lemom. Je pokrytý vzorom kabátu so štvorcovými kúskami farebných potlačí. Časť kabátu je ozdobená vrstveným okrajom, ktorý dodáva šatám vkus.

15. Floral Cotton Frock:

Kvetinové bavlnené šaty

Tento jednoduchý dizajn z bavlnenej obliečky vyzerá na dieťati neuveriteľne. Začína sa bielymi a červenými zvislými pruhmi a potom má kvetinové potlače. V strede je červený veľký kvet. V spodnej časti je kvetinový dizajn v troch farbách rôznych veľkostí. Dieťa si tiež udržalo vo vlasoch žltú ružu.

16. Dlhé bavlnené šaty:

Dlhé bavlnené šaty

Jedná sa o bavlnené šaty pre dospelých v červenej a čiernej farbe. Dlhý výstrih má čierny lem krku a čierny bedrový pás. Celá obyčajná sukňa má vo vnútri čiernu tkaninu a zvonku červenú. Vonkajšia červená tkanina je trochu nad čiernou tkaninou, čo je jedinečný koncept oblečenia.

17. Bavlnené šaty na párty:

Bavlnené šaty na párty

Tento model z bavlnenej obliečky je jednoducho spoločenským oblečením. Jedná sa o čierny vzor výstrihu na krk, ktorý je ozdobený krajkovou tkaninou. Šaty sú pokryté ružovým kvetinovým čipkovým materiálom a sú svetlice. Celé to sako dáva nositeľovi vzhľad Bollywood Diva.

18. Rain Dance Cotton Frock:

Rain Dance Cotton Frock

Tento obrázok z bavlnenej obliečky obsahuje dizajn témy z dažďového tanca. Na bielom šate je ružová potlač okrúhleho tvaru. Na spodnej časti šatníka sú vytlačené malé deti tancujúce v daždi. Detské oblečenie takýchto šiat v monzúne. Jedná sa o atraktívny dizajn frocku od dizajnéra.

19. Bavlnené šaty v štýle Kurti:

Kurti v bavlnenom štýle

Táto bavlnená bunda pre ženy je dlhá a svetlá ako Kurti. Na šatách je potlač ako škatuľka. Jedna malá škatuľka je pokrytá ďalšími dvoma veľkými škatuľami. Na krku sú trojriadkové prevedenia zo žltého materiálu a uzavretého krku. Je to plný rukáv s rovnakým dizajnom.

20. Maxi bavlnené šaty:

Maxi bavlnené šaty

Jedná sa o rovný bavlnený výstrih pre dámy v štýle bez rukávov a výstrihu do V. Na modrom šate je veľký kvetinový dizajn rôznych farieb. Tento špeciálny šál je možné použiť na špeciálnu príležitosť, ako je párty alebo rande. Jedná sa o veľmi kvalitné šaty.

21. Bavlnené šaty na podlahu:

Bavlnené šaty na podlahu

Táto bavlnená bunda pre dospelých má víťaznú kvalitu. Je úplne potlačená zvláštnymi vzormi. Celá biela sukňa je plná modrých kvetov. Na chrbte má hlboký tvar V otvorený až do pása, kde je zviazaná veľká mašľa. Tento župan po podlahu je vynikajúci.

22. Bavlnené šaty na plážové oblečenie:

Bavlnené šaty na pláž

V tomto bavlnenom dlhom šate je pozoruhodný vzor. Šaty sú bez chrbta a majú trojpásmový vzor na chrbte. Má ohlávkový krk a dostatočne svetlice. V spodnej časti šiat sú pripevnené tri stupne ohraničenia a tento druh šiat sa používa hlavne ako plážové oblečenie.

23. Vyšívané bavlnené šaty:

Vyšívané bavlnené šaty

Tento bavlnený župan žltej farby je ozdobený červenou výšivkou. Šaty sú krátke s polovičným rukávom. Horná polovica šiat má vyšívacie práce a zvyšok je obyčajný. Červené jhumky visia na šatách so žltou šnúrkou pripevnenou zo vzoru krku.

24. Tesné bavlnené šaty:

Tesné bavlnené šaty

Táto bavlnená sukňa pre dámy má výrazný vzor. Sú to úplne červené a modré pásiky s dlhými rukávmi a v spodnej časti vykrojené trojuholníkom. V páse je omotaný hrubý pás, ako keby bol materiál zložený. Má úplne zatvorený krk a dodáva osobitný vzhľad všetkým dámam.

25. Designer Cotton Frock:

Dizajnér Cotton Frock

Je to špeciálne navrhnutá detská bavlnená sukňa v kvetinovom prevedení. Na celej sukni je veľká kvetinová potlač červenej a žltej farby a malé listy. Šaty majú na konci drobné vrstvy. Pekne vytvorený umelý kvet je pripevnený na ramene a páse šatníka.

26. Fancy Baby Cotton Frock:

Fancy Baby Cotro Frock

Táto bavlnená dlhá sukňa je skutočne úžasná. Na šatách sú veľké výtlačky a dva tenké prúžky vzoru krku pripomínajúceho špagety. Krk je vpredu hranatý a vysoký, na zadnej strane nízky. Obe malé dievčatká mali obutú obuv, pripnutú ružu a vyzerali byť pripravené na kúpanie.

27. Bavlnené šaty s volánovým rukávom:

Bavlnené šaty s volánovým rukávom

Jedná sa o detské bavlnené šaty so zvislými tlačovými čiarami. Existuje malá a veľká zvislá tlačová čiara rôznych farieb. Dlhý rukáv má na konci široký volánový štýl. Dobre pôsobia aj dve biele šnúrky, ktoré zauzlia krk. Dieťa sa v takom voľnom šate cíti slobodne.

28. Bavlnené šaty s flutterovým rukávom:

Bavlnené šaty s chvostovým rukávom

V tejto bavlnenej sukni je vzor vlajky ružovej farby. Polovica šatky je obyčajná ružovej farby a zvyšok biela má srdiečkové vzory. Niektoré srdcia sú vyplnené modrou farbou a niektoré sú vyrobené iba s modrým okrajom.

29. Bavlnené šaty cez plece:

Off Shoulder Cotton Frock

Tento jednoduchý bavlnený design je vypnutý z ramena. Na svetlomodrom šate sú biele rovné podšívky. V páse je zauzlená veľká mašľa a rukáv má na konci gombík. Na hrudi sú urobené tri vrstvy vzoru, ktoré sú šikovne urobené na šatách.

30. Bavlnené šaty so zvonovým rukávom:

Bavlnené šaty so zvonovým rukávom

Tento bavlnený kabát pre dámy je dlhý a má vykrojené rameno. Riasenie na rukáve je také široké, že to vyzerá, akoby viseli zvony. Tento tmavý farebný frock je úplne vytlačený v kontrastnej farbe, ktorá je efektívna a vyzerá dobre.

Takto môžete mať vo svojom šatníku rôzne šaty. Pretože sú šaty už k dispozícii takmer pre všetky akcie, neexistujú žiadne problémy s výberom salwar kameez, sošitím alebo kúpou saree a s prípravou zodpovedajúcej blúzky. Šetrí vám to veľa času. Musíte si vybrať šaty a práca je hotová. V porovnaní so saree sa tiež ľahko nosí. Ak chcete získať modernejší vzhľad, môžete si vybrať odvážnu sukňu. Aj keď sa na výrobu šiat používajú aj látky ako satén, georgette a ďalšie, s bavlnou sa to nedá porovnať. Nemôže poskytnúť také pohodlie ako bavlna.