Najlepších 9 šampónov z čajovníka

Esenciálny olej, ktorý je široko používaný v lekárstve, kozmetike a na umývanie pokožky, je známy ako olej z čajovníka. Používa sa vo veľmi nízkych koncentráciách a získava sa z listov Melaleuca alternifolia. Je známy svojimi antiseptickými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Tento olej pomáha pri odstraňovaní akné a škvŕn. Používa sa na riešenie problémov s vlasmi, ako je svrbenie pokožky hlavy, lupiny, vši a herpes atď. Tieto šampóny sú ľahko dostupné kozmetické predajne a môžeme si ich objednať prostredníctvom známych kozmetických webových stránok..

Niektoré zo šampónov na čajovník sú nasledovné:

1. Avalon Organic Tea Tree Shampoo:

Šampóny na čajovník 1

Ako vieme, šampón z čajovníka pôsobí ako liek na všetky problémy s vlasmi, tento šampón z čajovníka možno označiť za víťazného. Pretože rieši problém svrbenia pokožky hlavy, redukuje šupinky pokožky a zbavuje ju silných lupín. Pretože obsahuje dostatočné množstvo extraktov z čajovníkového oleja, aby bol účinný šampón.

2. Šampón proti lupinám Avon Naturals Tea Tree a mäta:

Šampóny na čajovník 2

Avon uvádza na trh nový šampón, ktorým nie je nikto iný ako šampón proti lupinám Avon Naturals Tea Tree a Mint. Pomocou oleja z čajovníka odstraňuje lupiny, zatiaľ čo obsah mäty osviežuje pokožku hlavy a zmierňuje svrbenie pokožky hlavy..

3. Šampón Giovanni Triple Tea Tree Tea:

Šampóny na čajovník 3

Mali sme veľa produktov od Giovanniho, ako sú bezsulfátové šampóny, dokonca obsahuje aj produkty z čajovníkového oleja. Jeho novým produktom je Giovanni šampón s trojitým ošetrením čajovníkom, ktorý oživuje lupiny. Dokonca zabraňuje vysušovaniu pokožky hlavy a šupinatej pokožky. Dá sa povedať, že je to najlepší produkt, ktorý je vhodný pre všetky typy vlasov. Je to tiež šampón bez síranov. Máme prospech z dvoch spôsobov.

4. Šampón na kontrolu lupín Fabindia Tea Tree:

Šampóny na čajovník 4

Šampón na lupiny z čajovníka Fabindia je účinný šampón, ktorý odstraňuje lupiny a dokonca redukuje odlupovanie pokožky. Je to jemný šampón, môže sa používať pravidelne bez akýchkoľvek problémov, ako je premýšľanie, či poškodzuje vlasy alebo nie. Tento šampón môže obmedziť vypadávanie vlasov.

5. Špeciálny šampón Paul Mitchell Tea Tree:

Šampóny na čajovník 5

Paul Mitchell si svojimi výrobkami získal srdce mnohých žien. Ako šampón od Paula Mitchella sa dámy prepadajú, pretože rieši problémy s lupinami. Rieši nielen problémy s lupinami, ale tiež dobre zaobchádza s poškodenými vlasmi a dodáva vlhkosť.

6. Šampón na čajovník z oblasti podpory zdravia:

Šampóny na čajovník 6

Zdravotnícky šampón z čajovníka je známy ako účinný čistiaci prostriedok, pretože jeho hlavnou zložkou je olej z čajovníka. Poskytuje hebké a lesklé vlasy a tiež odstraňuje lupiny. Ľudia, ktorí majú problém s lupinami a suchými vlasmi, sa môžu presťahovať do šampónu z čajovníka, pretože dva problémy je možné vyriešiť jedným problémom..

7. Šampón z čajovníka Aroma Treasure:

Šampón z čajovníka Aroma Treasure má vyvážené zloženie, ktoré čistí pokožku hlavy a eliminuje existujúce častice lupín. Čistiaci účinok je veľmi jemný, čo zaisťuje hebké objemné a lesklé vlasy.

8. Šampón na normalizáciu pokožky hlavy z prírodného čajovníka Jason:

Je to normalizujúci šampón, ktorý sa používa dostatočne šetrne a môže sa používať každý deň. Minimalizuje suchú, šupinatú pokožku, ktorá sa hromadí na pokožke hlavy. Extrakt z grapefruitu čistí a posilňuje vlasové folikuly. Znovu prežíva nepohodlie svrbenia. V tomto šampóne sú všetky zložky prírodné a nie umelé.

9. Šampón z čajovníka Hobe Naturals:

Šampón z čajovníka Hobe Naturals obsahuje olej z čajovníka, bylinný komplex Bio-Ferm, vitamín B5 a pšeničný proteín. Odstraňuje problémy, ako je podráždenie pokožky hlavy, šupinatá pokožka a upokojuje suchú pokožku. Je bez parabénov. Jedná sa o čistý prírodný produkt bez umelých farbív. Môžu ho používať všetci.