9 najlepších prírodných šampónov dostupných v Indii

Všetci viete, že prírodné šampóny sú bez chemikálií a nespôsobujú vedľajšie účinky. V dnešnej dobe veľa ľudí čelí vypadávaniu vlasov, pretože nie. faktorov. Jedným z hlavných dôvodov je nadmerné používanie drsných šampónov na chemickej báze. V tomto článku som preto uviedol zoznam najlepších prírodných šampónov, ktoré vám pomôžu vybrať si ten najlepší. Pri kúpe šampónu je veľmi dôležité, aby ste si skontrolovali zoznam zložiek, pretože sulfáty, silikóny a parabény atď. Vlasy kazia a vlasy sú suché a poškodené..

Najlepších 9 prírodných šampónov dostupných v Indii:

Pozrime sa na prírodné šampóny v Indii.

1. Himalájsky šampón proti lupinám:

prírodné šampóny

V tomto produkte je k dispozícii obsah aloe vera, ktorý je veľmi užitočný pre vašu textúru typu vlasov. Toto je ľahko dostupné na trhu a je vynikajúce pri problémoch s vypadávaním vlasov. Obsahuje tiež olej z čajovníka, ktorý vyživuje koreň a zlomeniny. Tento šampón neobsahuje SLES a parabén, a preto vlasy pôsobia lesklo a lesklo.

2. Šampón Patanjali Kesh Kanti od Baba Ram Dev:

Šampón Patanjali Kesh Kanti

Tento šampón je vynikajúci na obnovu rastu vlasov, ktorý je v dnešnej dobe medzi dievčatami najobľúbenejší. Tento šampón je vhodný pre dosť mastné vlasy a okrem toho môže ponúknuť lesklé aj lesklé vlasy a navyše kontroluje mastnosť. Tento šampón je úplne bylinkový, pretože obsahuje aktívne prvky ako Jatamansi, Amla, Neem, Bhringraj, Giloy, Haldi, Reetha a Shikakai atď..

3. Šampón Neem a Aloe Vera čistiaci prírodnú esenciu:

Šampón Neem a Aloe Vera čistiaci prírodnú esenciu

Jedná sa o jeden z najjemnejších šampónov dostupných na trhu, avšak položený nikdy nezostane pri tom, aby bola vaša pokožka hlavy úplne čistá. Napriek tomu sa pramene vašich vlasov premenia na veľmi hladké a jemné. S týmto šampónom s obsahom aloe vera sa vašim kučeravým vlasom bude jednoducho hodiť. Môžete tým tiež získať hlboký podmieňovací dôsledok.

4. Šampón na zvlhčenie peny Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger:

Šampón Paul Mitchell

Je to tiež vynikajúci organický šampón na suché a poškodené vlasy. Tento šampón neobsahuje sírany, ale vyvíja sa s keratínovými proteínmi. Táto údržba keratínových bielkovín spolu s rekonštrukciou poškodených končekov vlasov. To pomáha hydratovať, navyše hydratuje vlasy a tiež ošetruje farebné vlasy.

5. Silný a dlhý šampón Clinic Plus:

Clinic Plus silný a dlhotrvajúci šampón

Je to veľmi známy produkt a má tiež poctivosť mliečnych bielkovín, ktoré posilňujú vlasy. Tento šampón bol tiež identifikovaný ako šampón na rast vlasov. Skutočne funguje ako základová úroveň na vyriešenie vašich problémov s vlasmi a navyše vám poskytne bezproblémové objemné vlasy. Neustále ošetrovanie pomáha zastaviť vypadávanie vlasov.

6. Orechy z prírodného olejového mydla z prírodného šampónu:

Orechy z prírodného olejového mydla z prírodného šampónu

Tento šampón je pripravený z mydlových bobúľ plus organických orechov a možno je to takmer všetok jednoducho organický šampón, ktorý je možné na trhu získať. Tento organický šampón obsahuje hlavne éterický olej, a teda šampón na báze oleja. Dosahuje najnižšiu úroveň zo všetkých organických šampónov na úrovni toxicity a pravdepodobne to vysvetľuje, prečo sa ľudia pri používaní tohto produktu úplne zbavili všetkých problémov s vlasmi alebo pokožkou hlavy..

7. Šampón Aroma Magic Triphla:

Šampón Aroma Magic Triphla

Tento produkt je pripravený zo 100% prírodných surovín a rovnako ako jeden z najlepších prípravkov na zväčšenie vlasov. To je nabité reetha, shikakai a Amla, ktoré hĺbkovo čistia pokožku hlavy a odstraňujú prebytočný olej. Nie pre suché vlasy. Padanie vlasov klesá a pravidelným používaním dochádza k zvýšeniu rýchlosti rastu. Tento organický šampón vyživuje vlasové folikuly ako jemné.

8. Bylinný šampón Trichup:

Bylinný šampón Trichup

Tento prírodný šampón obsahuje prírodné vlastnosti aloe vera. Vaše vlasy sa premenia na pravdivo hydratované. Tento šampón je najlepší a ideálny pre citlivú pokožku hlavy. Je to mierne pre pokožku hlavy, ktorá je skutočne vážená. Tento obľúbený šampón pomáha udržiavať rovnováhu vlhkosti vlasov.

9. Šampón Vaadi Herbals Amla Shikakai:

Šampón Vaadi Herbals Amla Shikakai

Je to jeden z najlepších organických šampónov na rast vlasov ako Vaadi Herbals, o ktorých sa predpokladá, že dobre fungujú na zjemnenie pokožky hlavy, pretože obsahuje extrakt z shikakai. Tiež posilňuje vlasové folikuly, pretože drží odstránenie amla.