Ako si vyrobiť balíček vlasov Amla

Amla je veľmi bohaté ovocie, ktoré má množstvo dobrôt. Jedná sa o veľmi ľahko použiteľné a prospešné ovocie. Amla sa dá použiť niekoľkými spôsobmi, aby ste z toho získali výhody. Je to prirodzené a je to dobré, pretože toto obsahuje vitamín C..

To sa dá použiť na výrobu niekoľkých balení a tiež masiek, ktoré môžu byť veľmi užitočné pre to, aby boli vlasy lesklé a lesklé. Pre tých ľudí, ktorí neradi používajú umelé farbivá dostupné na trhu v peroxidovej alebo práškovej forme, to môže byť pre nich dobrá prírodná vec.

balíček vlasov amla

Prášok z tohto ovocia amla je možné kúpiť alebo použiť čerstvý. Nie je to však k dispozícii vo všetkých ročných obdobiach. Jedná sa o sezónne ovocie, a preto by sa malo kupovať a používať čerstvé, ak je na miestnom trhu k dispozícii od miestnych predajcov..

Ako vyrobiť balíček surových vlasov Amla:

Existuje niekoľko spôsobov, ktorými môže človek použiť čerstvú pastu na pramene, a to môže posilniť vitamín C a tiež to môže pomôcť zosvetliť pramene. Je to preto dobré pre tých ľudí, ktorí chcú dosiahnuť bieliaci účinok, a tiež pre tých, ktorí sa chcú zbaviť lupín..

Osoba si môže vziať misku čerstvého amlasu a potom ju starostlivo umyť pod vodou z vodovodu. Potom ich môžete rezať na dĺžku, aby ste z toho dostali tvrdé semeno. Nikdy by ste ich nemali používať v mlynčeku so semenami, pretože to môže poškodiť čepele mlynčeka. Semená sú veľmi tvrdé a tiež nevytvoria dobrú pastu, ak nie sú oddelené.

Potom by mali byť rozomleté ​​na pastu. Prídavok vody nie je potrebný. Osoba môže použiť teplý olivový olej asi o ½ šálky tak často, ako je to potrebné na hrúbku alebo dĺžku sekcií. Potom by sa tieto mali správne premiešať a potom sa dá hlava rozrezať a to sa môže aplikovať. Môžete to držať asi 30 minút a plastovú čiapku môžete nosiť asi 30 minút. Potom sa to môže zmyť.

Amla pomáha podporovať rast nových vlasov a tiež zbaviť sa vločiek. To sa môže vykonať raz týždenne až niekoľkokrát za mesiac. To je veľmi užitočné pre väčšinu ľudí, pretože to tiež pomáha zbaviť sa plesňových infekcií.

Balíky suchých práškových vlasov Amla:

Balíčky práškových vlasov Amla

  • Môžu existovať zmesi, ktoré je možné pripraviť z kvalitného prášku z amly. Sú vhodné pre časy, keď nie sú k dispozícii v čerstvom stave. Jeden človek si môže kúpiť asi kilogram prášku a nechať si ho na bežné použitie. To môže byť celkom cenovo dostupné. Asi 4 čajové lyžičky z toho je možné zmiešať s teplou vodou a vytvoriť pastu, ktorú je možné nanášať na narezanú hlavu asi 30 minút..
  • Ak má človek extrémny problém s vločkami, môže sa k tomu primiešať niekoľko lyžičiek kyslého tvarohu. Obsahuje tiež antibakteriálne vlastnosti.
  • Med je ďalšia vec, ktorú je možné miešať pre tých, ktorí majú za týchto podmienok sucho.
  • Osoba môže tiež použiť zmes olivového oleja s týmto a kokosovým olejom, aby to bolo lepšie na použitie.
  • Prášok Shikakai rovnakého pomeru a retha sa môže použiť na výrobu šampónu. Tieto so suchou zmesou dodajú prameňom lesk, silu a tiež sa odrazia. To môže tiež odstrániť alebo obmedziť šedivenie a dodať čierny odtieň tým, ktorí chcú prirodzené sfarbenie.